تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.

دانشگاه APU میزبان کنفرانس ASIP 2023 و نسخه دمو UNIIC

با موفقیت های خود در به دست آوردن بیش از 400 جایزه معتبر در سطوح محلی و بین المللی، شهرت زیادی به به دست آورده است.
دانشگاه فناوری و نوآوری آسیا پاسیفیک (APU) یک پلتفرم پایه برای استارت آپ ها در مراحل اولیه ایجاد کرده است تا ایده های خود را ارائه دهند و سرمایه گذاران فرصت های جدید را از طریق گروه های دانشگاهی بشناسند و بستری برای انتشار تحقیقات دانشگاهی فراهم کنند.

STUDYKL نماینده و راهنمای شما برای اخذ پذیرش از دانشگاه APU مالزی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

کنفرانس انجمن آسیایی نوآوری و سیاست (ASIP) و کنسرسیوم انکوباتور دانشگاه (UNIIC) 2023 هر دو رویدادهای مهمی بودند که در دانشگاه APU برگزار شدند. این رویدادها به ترتیب از 20 تا 21 سپتامبر و از 22 تا 23 سپتامبر در پردیس APU در پارک تحقیقاتی فناوری و نوآوری مالزی (MRANTI) که در بوکیت جلیل، کوالالامپور واقع شده است، برگزار شد.

تیم‌های APU’s School of Business (SoB) و Enterprise@APU کنفرانس ASIP و نسخه ی نمایشی UNIIC را سازماندهی کردند. موسسه بین المللی نوآوری و پایداری، ant3، ASIP و گروه AIQ از این رویدادها حمایت کردند.

کنسرسیوم انکوباتور دانشگاه که از 16 دانشگاه از 9 کشور مختلف – ویتنام، فیلیپین، اندونزی، کامبوج، لائوس، آفریقای جنوبی، کره جنوبی، هند و مالزی تشکیل شده است – توسط APU راه اندازی شد.

امسال APU علاوه بر میزبانی از نسخه ی نمایشی UNIIC از شرکت 18 تیم دانشجویی و اعضای آن استقبال کرد که عبارتند از:

  • دانشگاه های ویتنام از جمله دانشگاه تراوین، دانشگاه کان تو و دانشگاه هونگ وونگ.
  • دانشگاه های اندونزی ،دانشگاه Telkom، Bandung، و Trisakti.
  • دانشگاه ایالتی پالاوان و گروه علم و فناوری فیلیپین.
  • دانشگاه فناوری و علم کامبوج و دانشگاه ملی Cheasim Kamchaymear هر دو در کامبوج واقع شده‌اند
  • موسسه فناوری کویمباتور هند

حضور رئیس ASIP دکتر کو یانگ جو و معاون APU پروفسور دکتر هو چین کوان بر اهمیت این جلسه افزود. این همایش با مجلات Emerald و سایر نشریات دانشگاهی به عنوان یک پلتفرم توزیع برای تحقیقات بیشتر همکاری کرد.

شرکت کنندگان از بیش از 15 کشور بیش از 120 سخنرانی در طول این کنفرانس دو روزه ارائه کردند. علاوه بر این، حدود 200 نفر از جمله دانشجویان، دانشگاهیان و مدیران صنعت در این رویداد شرکت کردند.

پروفسور دکتر یوتائو سان از دانشگاه صنعتی دالیان، چین؛ پروفسور دکتر جاناتان وینترتون از دانشگاه لیدز، انگلستان; آقای آدریان هیا از Kairous Capital، مالزی. آقای سوراتو ایجیچی از Creww، ژاپن؛ آقای Juan Carlos Mauritz از Nordic Apiary، سوئد. و خانم نورامینه عمر از Startlah Innovation PLT، مالزی سخنان اصلی و کنفرانس های گروهی را ارائه دادند.

Emerald اسپانسر دو جایزه بود و ASIP اسپانسر هشت جایزه شد. جایزه رشد و تعالی، جایزه بهترین مقاله، جایزه بهترین مقاله دانشجویی و جایزه بهترین ایده از جمله جوایز ASIP بودند. در روز دوم همایش نیز جوایزی به برگزیدگان اهدا شد.

پروفسور دکتر جیسون ترنر در راستای هدف کنفرانس که افزایش دیده شدن تحقیقات مرتبط با کارآفرینی و ایجاد فرصت های گروهی برای دانشجویان، کارکنان و متخصصان دانشگاه ها و سازمان های شرکت کننده است نکاتی را خاطر نشان کرد “با توجه به حضور سخنرانان ویژه و بین المللی، میزگردها و کنفرانس های جامع، این همایش واقعا یک رویداد جهانی بود، این رویداد مشوق، همکاری بین المللی و تحقیقات تاثیرگذار با هدف تغییر شکل جامعه است”

(منبع خبر: https://new.apu.edu.my/apu-hosted-uniic-demo-day-and-asip-conference-202)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *