تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
مدرسه بین‌ المللی APS مالزی

مدرسه بین‌ المللی APS مالزی

زمان مطالعه: 3 دقیقه
4.9/5 - (212 امتیاز)

پرورش دانش‌آموزانی خلاق و با انگیزه! هدف از تأسیس مدرسه بین المللی APS مالزی آموزش در سایه علوم، تکنولوژی و فناوری روز دنیا است. دانش آموزان مدرسه APS با آموزش مهارت‌های زندگی، آماده رویایی با چالش‌های قرن 21 و ساختن آینده‌ای زیباتر از امروز هستند. در ادامه به معرفی این مدرسه، امکانات و هزینه های آن می‌پردازیم…

 STUDYKL حامی و نماینده شما برای ثبت نام در مدرسه بین المللی APS است.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

آشنایی با مدرسه APS مالزی

آشنایی با مدرسه APS مالزی

خوب است بدانید از بین مدارس بین المللی در مالزی، برنامه درسی مدرسه بین المللی آسیا و اقیانوسیه IGCSE و بر اساس برنامه درسی بین المللی کمبریج است. مدرسه APS با هدف تربیت دانش آموزان خلاق، باانگیزه و نوآور تأسیس شده و برای رسیدن به این هدف به طور گسترده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش، بهره می‌گیرد.

مدرسه APS یک خانواده بزرگ را تشکیل می‌دهد که با یکدیگر متحد و همدل هستند. از همین‌ رو مدرسه APS معتقد است فضایی را ایجاد نموده که دانش‌آموزان به اوج شکوفایی استعدادهای خود می‌رسند و پتانسیل واقعی دانش‌آموزان در این مدرسه شکوفا می‌شود.

محیط علمی فعال حاکم بر مدرسه APS، دانش آموزان را تشویق به یادگیری بیشتر و پویاتر می‌کند. آموزش‌های متنوع و مطابق با استانداردهای جهانی، مدارس بین المللی مالزی و علی الخصوص مدرسه APS را پیشگام در استفاده از سرفصل‌های آموزشی کاربردی، کرده است.

گفتنی است تعداد دانش آموزان در هر کلاس حداکثر 28 دانش آموز است و نکته قابل توجه در این مدرسه آموزش زبان در مالزی با اساتید بین المللی است. اجازه دهید از شگفتانه این مدرسه پرده برداریم، با تحصیل در مدرسه بین المللی APS می‌توانید برای مادران دانش آموزان در هر مقطع تحصیلی ویزا همراه مالزی بگیرید.

تاریخچه مدرسه بین المللی APS

تاریخچه مدرسه بین المللی APS

مدارس بین المللی مالزی جزو بهترین مدارس بین المللی آسیا هستند و مدرسه APS نیز گل سرسبد این مدارس است. چراغ دومین مدرسه بین المللی مالزی در سال 1993 روشن شد. از همان ابتدا یعنی 27 سال پیش بود که مرکز آموزشی APIIT با عنوان مرکز آموزشی برتر فناوری اطلاعات و تجارت در جنوب شرقی آسیا حرفی برای گفتن داشت.

مدرسه بین المللی آسیا و اقیانوسیه (APS) با هدف آموزش‌های با کیفیت در جهت رشد فکری، عاطفی و شخصیتی دانش آموزان تشکیل شد. این مدرسه با جدیدترین متدهای آموزشی و در محیط علمی پویا، مسیر رشد و بالندگی دانش آموزان را فراهم کرده است.

بگذارید کمی هم از فضای صمیمی و گروهی مدرسه APS برایتان بگوییم، فضای دوستانه حاکم بر محیط آموزشی مدرسه به تقویت روحیه همکاری و کار گروهی در میان دانش آموزان کمک شایانی می‌کند. جالب‌ترین نکته در مدرسه APS این است که پس از گذشت 27 سال، هنوز هم مدرسه پیشتاز در فناوری اطلاعات بوده در این زمینه در میان مدارس بین المللی در مالزی، زبانزد است.

امکانات آموزشی و رفاهی مدرسه ای پی اس مالزی

قبل از امکانات آموزشی و رفاهی مدرسه APS، باید برایتان بگوییم از کلاس اول تا مقطع تحصیلی دهم می‌توانید برای تحصیل فرزندتان روی این مدرسه حساب باز کنید. پس حالا که قرار است سال‌های طولانی با مدرسه APS همراه باشید حق دارید که از امکانات آموزشی مدرسه بیشتر بدانید.

 • بگذارید از محیط وسیع، دلباز و با چشم انداز خیره کننده مدرسه شروع کنیم. در مدرسه بین المللی آسیا و اقیانوسیه همه چیز برای تحصیل در کنار تفریح و اوقات خوش فراغت فراهم است.
 • بستگی به علاقه و میل خودتان دارد که در ساعات فراغت و ورزش بیشتر وقت‌تان را در زمین فوتبال سپری کنید یا اسکواش و تنیس! استخر سرپوشیده هم یکی از آپشن‍های این مدرسه است که برای رفع خستگی فوق العاده است.
 • سالن موسیقی و آموزش ساز با استادهای اسپانیایی هم، خوراک هنرمندان و هنر دوستان است.
 • در این مدرسه با استفاده از تکنولوژی و فناوری روز دنیا همه چیز در کنترل شما و اولیاء مدرسه است.
 • با سیستم‌های آنلاین اطلاع رسانی ضمن آن‌که می‌توانید شرایط درسی فرزندتان را رصد کنید با اولیا مدرسه نیز در تعامل و تماس خواهید بود.
 • اطلاعیه‌ها و فراخوان‌های مدرسه از طریق همین درگاه در دسترس والدین قرار دارد.
 • به نتیجه امتحانات و پیشرفت تحصیلی فرزندتان هم از همین طریق می‌توانید نظارت داشته باشید.
 • این همه امکانات در برابر نداشتن خوابگاه، مسئله مهمی نیست چون دانش آموزان نیاز چندانی به خوابگاه ندارند مخصوصاً زمانی که از طرف مدرسه، برای مادر دانش آموزان هم ویزا صادر می‌شود.

هزینه تحصیل در مدرسه بین المللی APS مالزی 2024

سال‌ تحصيلی

وديعه

هزينه هر ترم

هزينه هر سال

سال 1

 3.823

7.645

23.650

سال 2

4.380

8.760

26.995

سال 3

4.913

9.825

30.190

سال 4

5.390

10.780

33.055

سال 5

5.830

11.660

35.695

سال 6

6.230

12.460

38.095

سال 7

6.663

13.265

40.510

سال 8

7.263

14.525

44.290

سال 9

7.803

15.605

47.530

سال 10

7.975

15.950

48.565

سال 11

12.473

24.945

50.605

ثبت نام در مدرسه APS مالزی با STUDYKL

 • با STUDYKL مسیرتان برای ورود به مدارس مالزی هموار می‌شود. فرقی ندارد کدام مدرسه را انتخاب می‌کنید، STUDYKL به مدارس بین المللی مالزی، دانشگاه‌ها، کالج‌ های زبان مالزی و غیره آشنایی و اشراف کامل دارد.
 • شناخت ویژه از سیستم آموزشی مدارس مالزی، آشنایی با کادر اداری مدارس و دانشگاه‌ها، STUDYKL را راهنما و مجری امین و قابل اعتمادی برای والدین، دانش آموزان و دانشجویان کرده است.
 • وقتی با استفاده از خدمات STUDYKL در کوتاه‌ترین زمان، امور ثبت نام فرزندتان به سرانجام برسانید.

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *