تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
سه شنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۲
منو
StudyKL با 18 سال تجربه، پشتیبان شما برای تحصیل در مالزی
اطلاعیه: وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ مشاوره شریف بزرگترین ارائه کننده اطلاعات تمامی مراکز تحصیلی مالزی می باشد.
دانشگاه APU مالزی

امکانات دانشگاه APU مالزی

زمان مطالعه: 8 دقیقه
5/5 - (30 امتیاز)

دانشجویان فرهیخته‌ای که انتخاب اولشان، دانشگاه نوآوری و فناوری آسیا و اقیانوسیه است باید از امکانات دانشگاه APU مالزی، امتیازات و کیفیت آموزش‌های این مرکز علمی آگاهی داشته باشند. می‌خواهیم امکانات دانشگاه ای پی یو مالزی را به تفکیک برایتان آنالیز کنیم.

برای آشنایی با شرایط پذیرش دانشگاه APU با کارشناسان StudyKL در تماس باشید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

آشنایی با صفر تا صد امکانات دانشگاه APU

امکانات دانشگاه APU مالزی

چیزهایی که مایه شگفتی شما در دانشگاه فناوری دیجیتال مالزی می‌شود، تمام شدنی نیست. جوایز و افتخاراتی که مایه تحسین شما می‌شود. رشته‌های دانشگاهی که به شدت شما را ذوق زده می‌کند. و از همه مهم‌تر لیست بلند بالای امکانات ریز و درشت این مرکز علمی است که شما را پایبند تحصیل در مالزی و علی‌الخصوص دانشگاه برگزیده APU می‌کند. این امکانات شامل:

 1. آزمایشگاه‌های دانشگاه APU، شامل آزمایشگاه مهندسی، آزمایشگاه‌های فناوری اطلاعات
 2. استودیوهای تبلیغاتی و دیجیتال APU CyberSecurity Talent Zone
 3. استودیو مهندسی و طراحی انیمیشن
 4. استودیو توسعه بازهای کامپیوتری
 5. باشگاه استعدادهای درخشان امنیت سایبری
 6. آزمایشگاه اینترنت
 7. سالن‌ها و کلاس‌های درس
 8. امکانات و خدمات رفاهی مانند کافه تریا، مرکز و دهلیز
 9. خدمات پشتیبانی سلامت مانند سورا
 10. امکانات ورزشی و تفریحی
 11. امکانات کتابخانه‌ای
 12. اتاق چاپ و کتابفروشی
 13. پارکینگ‌های دانشگاه شامل پارکینگ سرپوشیده و فضای باز
 14. امکانات خوابگاهی

امکانات پردیس دانشگاهی APU

امکانات دانشگاه APU مالزی

اجازه دهید قبل از هر چیز از موقعیت مکانی پردیس APU برایتان بگوییم. پردیس دانشگاه APU درست وسط یک پارک قرار گرفته است، مثل یک دبه عسل وسط سفره صبحانه!

کسانی که وارد دانشگاه فناوری اطلاعاتمی‌شوند، انگار از وسط دبه عسل سر در آورده‌اند. این دبه عسل آن قدر شیرین و دوست‌داشتنی است که اصلاً دلتان نمی‌خواهد برای بیرون آمدن از آن دست و پا بزنید. پس خوب از این امکانات خوب استفاده کنید و کام‌تان را حسابی شیرین کنید.

دانشکده‌های تحصیلات تکمیلی

دانشکده‌های APU بهترین مکان برای تحصیل کارشناسی مالزی و کارشناسی ارشد است؛ اینجا همان نقطه پرگار آرزوهای شما است.

دانشگاه APU، جایی برای فرموله کردن ایده‌های در حال تغییر جهان!

دانشکده تحصیلات تکمیلی، فضایی متفاوت و خاص برای یادگیری، مشارکت و تعامل میان دانشجویان ایجاد کرده است. لطفاً چشمانتان را ببندید و خودتان را در کافه‌ای رؤیایی در حال خوردن قهوه با دوستانتان تجسم کنید. همین حس خوب را نگه دارید و چشمانتان را باز کنید!

واقعیت این است که شما به جای کافه رؤیایی در سالن دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه APU هستید؛ با همان حس خوبی که در کافه داشتید و همان طعم تلخ قهوه! از این حس خوب برای شروع اوج گرفتن خودتان از یک دانشجوی معمولی به دانشجوی منتخب استفاده کنید. قرار بر این است که ایده‌های شما در اینجا تبدیل به طرح‌های ماندگار شود. پس برای شهرت جهانی و پایدار شدن نام‌تان در جهان آماده شوید.

اتاق‌های فراگیر Think Tank

الاق فراگیر محل دورهمی دانشجویان برای راه‌اندازی طوفان‌های فکری است. بیشتر انقلاب‌های علمی پروژه‌های عظیم دانشجویی، از همین جا کلید خورده است.

فضاهای مشارکتی

دانشکده تحصیلات تکمیلی از تعداد زیادی فضاهای مشارکتی تشکیل شده است.

در فضاهای مشارکتی شما این فرصت را پیدا می‌کنید که با همکلاسی‌های خود، تیم‌های تحقیقاتی و همچنین اعضای جامعه 12,000 نفری دانشگاه تعامل و تبادل نظر کنید.

کلاس‌های درس

کلاس‌های درس دانشکده تحصیلات تکمیلی، مرکزی برای ترویج یادگیری مشارکتی است.

در کلاس‌های درس صندلی‌ها به صورت خوشه‌ای چیده شده‌ و فضای یادگیری و تعاملی آن فرصت تولید فکر و ایده‌های جدید را برای دانشجویان فراهم کرده است.

کتابخانه دانشگاه APU مالزی

کتابخانه دانشگاه APU دروازه‌ای برای ورود به دنیای کتاب‌های فیزیکی، مجلات، نشریات، پروژه‌های دانشجویی و سایر منابع مرتبط است. ورود همه دانشجویان و کارکنان برای گسترش  یادگیری و تحقیق و غیره به کتابخانه دانشگاه آزاد است.

صبر کنید اینجا دانشگاه فناوری اطلاعات است و بی‌انصافی است اگر از اطلاعات دیجیتالی آن حرفی نزنیم. در کتابخانه دیجیتال می‌توانید اطلاعات آنلاین از ارائه دهندگان پیشرو مانند Proquest ،Athens ،Emerald ،ACM و Current Law Journals را دریافت کنید و از دسترسی به اقیانوس بی‌پایان اطلاعات لذت ببرید.

کدام فضای کتابخانه دانشگاه APU را بیشتر می‌پسندید؟

همان طور که گفته شد در کتابخانه دانشگاه، همه چیز برای راحتی شما فراهم است. بستگی دارد که در حال تکمیل و انجام کدام یک از پروژه‌هایتان باشد، سالن‌های کتابخانه با کاربری ویژه در دسترس شما است، خودتان باید انتخاب کنید که کدام سالن مناسب شما است!

 • فضاهایی برای مطالعه انفرادی
 • فضای مطالعه گروهی
 • مشاهده پروژه‌های گذشته
 • اتاق‌های گفتگو
 • مطالعه در فضاهایی با دسترسی به امکانات کامپیوتری
 • تحقیق در مکا‌ن‌هایی با وجود امکانات فتوکپی

مرکز خدمات دانشجویی ای پی یو

امکانات دانشگاه APU مالزی

خدمات دانشجویی که در APU ارائه می‌شود برای تأمین رفاه دانشجویان است. هر چند خدمات این مرکز ارتباطی با نیازهای علمی دانشجویان ندارد ولی مکمل آنهاست. استفاده از این خدمات در خارج از دانشگاه کار سخت، وقت گیر و پرهزینه‌ای است، پس با اطمینان از این خدمات نهایت بهره را ببرید.

مهم‌ترین خدمات ارائه شده در مرکز خدمات دانشجویی APU

در مرکز خدمات این امکانات را دریافت می‌کنید:

 • مشاوره شخصی
 • راهنمای دانشجویان جدید
 • راهنمای دانشجویان بین المللی
 • مرکز شغلی APU & APIIT
 • جزئیات بورسیه هزینه ها و سیاست بازپرداخت
 • راهنمای استخدام در دانشگاه
 • سفیران دانشجو
 • اطلاع رسانی

آزمایشگاه‌های مدرن و پیشرفته APU 

اگر دلتان می‌خواهد تحقیقیات‌تان را در یک آزمایشگاه مجهز به تجهیزات و تکنولوژی روز دنبال کنید و با رسیدن به نتایج مطلوب، دنیای علم و دانش را متحول کنید؛ جای شما در آزمایشگاه‌های مدرن دانشگاه فناوری اطلاعات خالی است. در دانشگاه ایپت امکان استفاده از آزمایشگاه‌هایی را دارید که در فناوری دیجیتال شُهره شهر است.

آزمایشگاه طراحی مهندسی

 • آزمایشگاه‌های کاملاً مجهز الکترونیک، آنالوگ و دیجیتال، مهندسی ارتباطات، سیستم قدرت، رباتیک، کنترل‌های PLC، پنوماتیک و اتوماسیون، تجهیزات مکانیکی، کارگاه مکانیک در اختیار دانشجویان قرار دارد.
 • شما مختار به استفاده از آزمایشگاه‌های مواد برای آزمایشات و پروژه‌های خود هستید.
 • به منظور توانمندسازی دانشجویان برای یادگیری و درک آخرین تکنیک‌های طراحی و شبیه‌سازی مهندسی با تکنولوژی بالا، نرم افزارهایی مانند MATLAB، LabView، NI Multisim و SolidWorks در آزمایشگاه طراحی مهندسی نصب شده است.
 • اتاق پروژه سال آخر دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا بر توسعه پروژه تمرکز کنند.
 • مرکز مهندسی رباتیک APU به دانشجویان این امکان را می‌دهد که باسازه‌های پیشرفته در زمینه رباتیک، برنده مسابقات این حوزه باشند.

آزمایشگاه‌های فناوری اطلاعات

 • در این آزمایشگاه‌ها دانشجویان به امکانات پیشرفته کامپیوتری دسترسی دارند.
 • جدیدترین رایانه‌های شخصی و ایستگاه‌های کاری با اتصال به اینترنت، سیستم‌عامل‌ها، مجموعه‌های نرم‌افزاری و برنامه‌نویسی تجاری در دسترس دانشجویان است.
 • چندین آزمایشگاه فناوری اطلاعات برای انجام پروژه، تولید چند رسانه‌ای، نرم‌افزار و برنامه‌نویسی اینترنتی نیز در اختیار دانشجویان قرار دارد.
 • علاوه بر این، در سراسر محوطه دانشگاه به اینترنت بی سیم دسترسی خواهید داشت تا بتوانید در هر مکان و هر زمان یاد بگیرید.

استودیوهای پیشرفته دانشگاه APU 

امکانات دانشگاه APU مالزی

استودیوهای دانشگاه APU آن قدر متفاوت و خاص هستند که حتی دیدن لیست آنها هم حس خوبی به شما می‌دهد. اینجا خبری از بِشر و لوله‌های آزمایش نیست، بلکه با استودیوهای پیشرفته دیجیتال، طراحی مهندسی، انیمشین و غیره روبرو هستید که نمی‌دانید با این همه خوشبختی چه کنید؟

استودیو APU XR

استودیو APU XR با مشارکت وزارت XR مالزی توسعه یافته و مجهز به تجهیزات و امکانات پیشرفته‌ای است.

در واقع این استودیو فصلی جدید برای ایجاد شبکه جهانی برای رشد سریع، ارتباطات و دانش صنعت VR/AR باز کرده است.

استودیو APU XR اولین استودیوی XR در بین دانشگاه‌های مالزی است که مجهز به این امکانات است:

 • توسعه بازی‌های رایانه‌ای
 • فناوری چند رسانه‌ای
 • مهندسی
 • انیمیشن
 • جلوه‌های بصری

استودیو توسعه بازی‌های کامپیوتری

 • استودیوی توسعه بازی‌های کامپیوتری به رایانه‌های شخصی رومیزی Alienware مجهز است.
 • مینی سالن موجود به شما این امکان را می‌دهد که با راحتی بیشتری در مورد ایده‌های خود بحث کنید، تعامل داشته باشید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

استودیو طراحی

استودیوی طراحی مجهز به رایانه‌های مک و تبلت‌های نقاشی Wacom هستند و در صورت رزرو برای دانشجویان باز است.

کارگاه طراحی صنعتی

در کارگاه طراحی صنعتی بسته به نوع نیازتان می‌توانید از این امکانات بهره‌مند شوید:

 1. آزمایشگاه چاپ سه بعدی
 2. کارگاه مدلسازی خاک رس
 3. کارگاه طراحی صنعتی
 4. کارگاه طراحی

سالن اینترنت دانشگاه APU  

سالن اینترنت دانشگاه APU مالزی

آزمایشگاه (CyberSecurity Talent Zone) یکی از کارآمدترین بخش‌های دانشگاه است. این سال تحت نظارت شرکای صنعتی، شرکت اقتصاد دیجیتال مالزی (MDEC) و وزیر ارتباطات و چند رسانه ای YB Tuan Gobind Singh ایجاد شده است.

در سالن اینترنت دانشگاه APU چه خبر است؟

این بخش سمبل موفقیت بزرگ دانشگاه فناوری دیجیتال در پورتال‌های مختلف خبری رسانه‌ای و ملی است. در این مرکز می‌توانید امکانات زیر را دریافت کنید:

 • اخبار دیجیتال آسیا
 • ستاره آنلاین
 • نیو استریتز
 • تایمز اورینتال دیلی

باشگاه امنیت سایبری در APU

باشگاه امنیت دانشگاه APU مالزی

 

بررسی امنیت سایبری APU، فرصتی برای تجزیه و تحلیل فعال حملات سایبری است. در اینجا می‌توانید با استفاده از جدیدترین فناوری سیستم دفاعی در برابر تهدیدات سایبری از طریق داده های زمانی برنامه‌ریزی کنید. گذر زمان در این مرکز برای دانشجویان معنایی ندارد، هیچ کس متوجه تیک و تاک ساعت در این باشگاه‌ نمی‌شود چون همه غرق کار و تحقیق هستند.

لذت تجربه کردن به صورت عملی، همان چیزی است که دانشجویان رشته‌های فنی را پایبند این باشگاه کرده، طوری که فقط با گذاشتن سند است که می‌توانید ضامن آنها شوید تا برای بیرون آمدن از اینجا رضایت دهند.

در باشگاه امنیت سایبری گذر زمان را متوقف کنید

 • محدوده سایبری یکی از مجهزترین تأسیسات در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه است.
 • منطقه امنیت سایبری (APU (CYBERSECURITY TALENT ZONE یک نمونه روشن، واضح و کامل از جدیدترین فناوری‌ها و سیستم دفاع سایبری نظامی است.
 • دانشجویان این باشگاه قادر هستند حملات سایبری بسیار پیچیده را در محیط فوق‌العاده واقعی شبیه‌سازی کنند، استراتژی‌های دفاعی را درک و تدوین کنند، و در عین حال، کل زنجیره دفاع سایبری را تمرین کنند.
 • این منطقه دارای مرکز عملیات امنیتی کاملاً کاربردی SOC است.
 • آکادمی شبکه CISCO APU، مرکز تحقیق و توسعه در اینترنت اشیا (CREDIT) و مرکز تحقیقات قانونی و امنیتی است که در تشکیل منطقه استعدادهای امنیت سایبری APU  منحصر به فرد است.

خدمات پشتیبانی سلامت دانشگاه فناوری دیجیتال

امکانات دانشگاه APU مالزی

آنچه برای مسئولین دانشگاه در اولویت است، سلامت و تندرستی دانشجویان است. این دانشگاه مفتخر به ارائه حجم وسیعی از خدمات پشتیبانی و بهداشتی است که در محوطه دانشگاه در اختیار دانشجویان قرار داده است.

امکانات دانشگاه APU مالزی

امکاناتی که در کلینیک اوشن دریافت می‌کنید

کلینیک داخلی اوشن، یک مرکز تک مرحله ای است که بهترین امکانات  برای حفظ سلامتی و تندرستی به دانشجویان ارائه می‌دهد. تیم‌های چند رشته‌ای متشکل از کارشناسان بهداشتی آماده خدمت‌رسانی به دانشجویان هستند. طیف گسترده‌ای از خدمات پزشکی از معاینات معمول سلامت گرفته تا تصویربرداری با اشعه ایکس، آمبولانس و غیره در این مرکز وجود دارد.

مراقبت‌های اولیه

در دانشگاه APU باید سلامت روان خود را در اولویت قرار دهید. چون هیچ بهانه‌ای برای فرار کردن از زیر بار معاینات پزشکی و روانشناسی ندارید.

 • مشاوران خبره و متعهد دانشگاه آماده کمک و حمایت از دانشجویان با ارائه حمایت های محرمانه، بدون قضاوت و احساسات روانی هستند.
 • درمان بیماری های شایع مانند آنفولانزا، خس خس سینه، عفونت ادراری، حساسیت پوستی و غیره EMGS – غربالگری پزشکی برای دانشجویان بین المللی تست های PCR و RTK-Ag موجود است.
 • تست RT-PCR – در عرض 24-48 ساعت نتیجه می‌دهد.
 • تست RTK-Ag – نتیجه در عرض یک ساعت انجام‌پذیر است.
 • غربالگری و درمان بیماری های مزمن مانند دیابت، فشار خون بالا، کلسترول بالا، آسم، بیماری های پوستی و غیره معاینه پزشکی سالانه معاینه پزشکی دانشجویان از مهم‌ترین خدمات است.

امکانات ورزشی و تفریحی دانشگاه APU

دانشجو بودن یکی از هیجان انگیزترین اتفاقات زندگی شما است. مهم است که در این دوران طلایی برای حفظ سلامت جسمانی خود وقت بگذارید و با شرکت در فعالیت‌های تفریحی و ورزشی سلامت جسمی، اجتماعی و روانی خود را حفظ کنید.

پردیس APU در نزدیکی مجموعه ورزشی ملی در بوکیت جلیل واقع شده است و امکانات ورزشی در سطح جهانی برای شنا، فوتبال، هاکی، اسکواش و مجموعه ای از فعالیت‌های بدنی کاملاً در اختیار شما است.

سالن‌های ورزشی سرپوشیده

فضای اجتماعی و تفریحی سرپوشیده دانشگاه ایپت، مکانی برای استراحت در خارج از ساعات کلاس درس است. می‌توانید در بازی‌هایی مانند تنیس روی میز، فوتبال، استخر و بازی های رومیزی مانند چکرز، شطرنج و کاروم شرکت کنید و از شرکت در برنامه‌های گروهی در کنار دوستانتان لذت ببرید.

باشگاه تکنوفلکس

باشگاه تکنوفلکس TPM با امکانات ورزشی بدمینتون، تنیس و اسکواش آماده خدمت‌رسانی به دانشجویانی است که به سلامت جسم‌ و روح‌شان اهمیت می‌دهند.

زمین ورزش در فضای باز

علاوه بر امکانات تفریحی و ورزشی موجود در بلوک‌های خوابگاه دانشجویی که در دسترس همه دانشجویان مقیم اقامتگاه‌های تحت مدیریت دانشگاه است، همه دانشجویان به امکانات پارک فناوری مالزی دسترسی دارند.

مجتمعی که در نزدیکی زمین فوتبال با اندازه وسیع در پارک فناوری مالزی در اختیار دانشجویان است فضای فوق‌العاده‌ای برای تخلیه هیجانات ناشی از دویدن در زمین مستطیلی فوتبال است.

علاوه بر استفاده از زمان بندی “باز”، دانشگاه همچنین در زمان‌های خاص نیز می‌توانید برای استفاده انحصاری این زمین را رزور کنید. حتی تیم راگبی دانشگاه برای اهداف تمرینی از این زمین استفاده می‌کند.

خوابگاه دانشجویی دانشگاه APU

خوابگاه یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین کننده امکانات آموزشی دانشگاه است. در دانشگاه APU دو نوع خوابگاه در اختیار دانشجویان قرار دارد:

 1. خوابگاه‌های داخل محوطه دانشگاه
 2. خوابگاه خارج از محوطه دانشگاه

محل اقامت در محوطه دانشگاه

کسانی که خوابگاه‌های داخل محوطه را انتخاب می‌کنند، هر روز صبح با صدای گنجشک‌ها از خواب بیدار شده و به طبیعت سرسبز محوطه دانشگاه سلام می‌کنند.

چون این خوابگاه‌ها با ویو فوق العاده در پارک فناوری مالزی واقع شده است. اقامتگاه‌هایی مجهز به امنیت 24 ساعته و کنترل کارت دسترسی!

این خوابگاه‌ها اتاق‌های یک خوابه، دو خوابه و غیره دارد.

سوئیت‌ها دارای وای فا، آبگرمکن، آشپزخانه مجهز به اجاق گاز، مایکروویو و یخچال است.

همه اتاق ها دارای حمام متصل هستند و مجهز به آبگرمکن، آینه حمام با قفسه و قفسه حوله هستند. اتاق‌ها به صورت یک نفره و دوقلو به دانشجویان داده می‌شود.

در هر اتاق امکاناتی نظیر آبگرمکن، میز مطالعه، تخت، وای فای و یخچال کوچک است.

محل اقامت خارج از دانشگاه

اگر از قافله دانشجویانی که شانس زندگی در محوطه دانشگاه را پیدا کردند جا مانده‌اید، نگران نباشید؛ دانشگاه APU محل اقامت ویژه‌ای با همان امکانات در آپارتمان‌هایی نزدیک به محوطه دانشگاه برایتان در نظر گرفته است.

تفرجگاه Endah و Condominiums پارک فورچون طبیعت سرسبزی است که هر روز قرار است از پنجره خوابگاه شاهدش باشید. ضمن آن که به امکانات کاندومینیوم مانند کافه تریا، استخر، خشکشویی، فروشگاه‌های رفاه و پوشش امنیتی 24 ساعته نیز دسترسی خواهید داشت. هر آپارتمان دارای 3 تا 6 اتاق خواب با یک اتاق نشیمن است.

ثبت نام در دانشگاه ای پی یو مالزی با StudyKL 

StudyKL سخاوتمندانه، تجربه‌ی 18 سال فعالیت خود در مالزی را با شما به اشتراک می‌گذارد.

با کارشناسان StudyKL در تماس باشید، تا اطلاعات جامع و کاملی برای تحصیل و زندگی در مالزی دست بیاورید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *