تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
جمعه , بهمن ۱۴ ۱۴۰۱
منو
StudyKL با 18 سال تجربه، پشتیبان شما برای تحصیل در مالزی
اطلاعیه: وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ مشاوره شریف بزرگترین ارائه کننده اطلاعات تمامی مراکز تحصیلی مالزی می باشد.
مدرسه سان‌وی مالزی

مدرسه بین‌ المللی سان‌ وی مالزی (sunway)

4.9/5 - (230 امتیاز)

فرصت‌های نوین آموزشی و مدرک معتبر جهانی، همان چیزی که با انتخاب مدرسه بین‌ المللی سان‌ وی مالزی در مشت شما است. تکنولوژی پیشرفته و مطابق استانداردهای کانادایی مدرسه سان وی در انتظار دانش آموزان مشتاق به تحصیل در این مدرسه است.

StudyKL تنها نماینده انحصاری مدرسه سان‌ وی در ایران است که صفر تا صد مسیر تحصیل در مالزی و مدرسه سان وی را برایتان هموار می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

تقویم تحصیلی مدرسه بین‌ المللی SUNWAY  

تحصیل در مدرسه سان وی شانسی است که فقط به روی دانش آموزان ابتدایی از مقطع 7 تا 11 گشوده شده است. دروس ارائه شده در این مدرسه به صورت سالانه و در طول 2 ترم تحصیلی است.

  • مطابق ساختار آموزشی مدرسه، دانش آموزان جدید سال هفتم و هشتم فقط یک بار در سال، اجازه ثبت‌نام و ورود به مدرسه را دارند.
  • دانش‌اموزان پایه‌های نهم، دهم و یازدهم دوبار در سال اجازه ثبت‌ نام در مدرسه sunway را دارند.

دانش آموزان خوش آتیه مدرسه SUNWAY می‌توانند در سال دوازدهم وارد دوره پیش دانشگاهی در مالزی شوند و دیپلم (OSSD) دریافت کنند.

مدرک مدرسه بین‌المللی سان‌ وی در دانشگاه های دنیا شناخته شده است و اعتبار جهانی بالایی دارد.

شناسنامه مدرسه سان وی مالزی

نام  مدرسه بین المللی سان‌‌ وی Sunway Intrenatinal School
سطح تحصیلی سطح متوسطه  پیش دانشگاهی
سال تأسیس 2008
تعداد مراکز سان‌ وی سیتی سان‌ وی اسکندر
تعداد دانش‌آموزان 600 500
برنامه درسی برپایه لیسانس بین‌المللی مدرسه کانادا
سن قابل قبول دانش‌آموزان در مدرسه سان وی مالزی درجه (6 تا 12) و (12 تا 18) برنامه دیپلم IB برای (16تا 19)

شرایط ثبت‌ نام در مدرسه SUNWAY مالزی

مدرسه بین المللی سان‌وی مالزی

دانش‌آموزان متقاضی تحصیل در مالزی و علی‌الخصوص مدرسه سان‌ وی، باید بدانند که شرط اول ورود به مدرسه، قبولی در آزمون تعیین سطح است. البته این آزمون مخصوص دانش آموزان سال هفتم است، چون پذیرش دانش‌آموزان در سان‌ وی از این مقطع صورت می‌گیرد.

StudyKL تنها نماینده انحصاری مدرسه سان‌ وی در ایران و مجری برگزاری آزمون در تهران است. تنها نکته‌ای که باید بدانید این است که آزمون تعیین سطح شامل دو بخش زبان انگلیسی و ریاضیات است که وظیفه ارزیابی و تسلط دانش‌آموزان به این دو درس بر عهده StudyKL در تهران است.

آموزش‌ها در مدرسه بین‌ المللی کانادایی SUNWAY به زبان انگلیسی است. دانش‌آموزان مدرسه سان‌ وی امکان تحصیل به زبان فرانسه و مالایی را هم دارند!

استانداردهای کانادایی مدرسه سان‌ وی

از همان سال 2008 که مدرسه SUNWAY در مالزی آغاز به کار کرد، زیر نظر مستقیم وزارت آموزش ایالت اونتاریو Ontario و با استاندارهای شعبه اصلی کانادا اداره شد.

خیلی هیجان انگیز است که فرزندتان در مالزی تحصیل کند و مدرک کانادایی با اعتبار جهانی دریافت کند. نیازی به گفتن ندارد که فارغ التحصیلان مدرسه سان وی، حق انتخاب بهترین دانشگاه‌های دنیا را برای تحصیل دارند.

مدرسه sunway مالزی با ساختاری متفاوت در آموزش

تفاوت‌ اصلی مدرسه سان وی با سایر مدارس بین‌ المللی در مالزی  رویکرد آموزشی مطابق با استانداردهای کانادایی است. سیستم آموزشی نوین با روش‌های پیشرفته و تکنولوژی روز بزرگ‌ترین امتیاز این مدرسه است. هر چند اگر در مدرسه SUNWAY خبری از تکنولوژی و سیستم‌های هوشمند نباشد، باید تعجب کنید.

لازم است بدانید همه دانش‌آموزان این مدرسه با کامپیوترهای شخصی، امکان دریافت آموزش‌های آنلاین را دارند. دلیلش را می‌دانید؟ بر اساس سیاست اصلی مدرسه، دانش آموزان اجباری برای شرکت در آزمون ندارند.

برای همین دانش آموزان مدرسه سان‌ وی هیچ وقت درگیر استرس امتحانات پایان‌ترم نخواهند شد؛ چون سیستم آموزشی مدرسه بر یادگیری و عملکرد دانش آموز در طول‌ترم برنامه ریزی شده است. 70 درصد نمره نهایی دانش آموزان مدرسه سان وی نتیجه عملکرد مطلوب‌شان در طول‌ ترم و تنها 30 درصد به نمره پایانی اختصاص دارد.

خوب است بدانید آزمون نهایی هم یا به صورت یک امتحان است یا به شکل ISU و بدون امتحان برگزار می شود. همین سیستم آموزشی است که دانش آموزان مدرسه سان وی را یک سرو گردن بالاتر از سایرین در کسب مهارت و افزایش رشد استعداد کرده است.

خدمات مطلوب و امکانات مدرسه سان‌ وی دانش‌آموزان مدرسه را وفادار به این برند کرده و برای تحصیل در دانشگاه سان وی مالزی نیز ترغیب می‌کند.

امکانات مدرسه اینترنشتال سان‌ وی مالزی

امکانات مدرسه بین المللی سان‌وی مالزی

از یک مدرسه بین المللی با سیستم آموزشی کانادایی انتظاری جز این نیست که محیط آموزشی مجهزی برای دانش آموزان فراهم کند. هدف مدرسه سان وی تربیت دانش‌آموزان در همه جوانب است. از عکاسی، نقاشی، موزیک، نمایشنامه و غیره بگیرید تا کلاس‌های آموزشی هوشمند و برپایه استانداردهای کانادایی! از یک مدرسه تمام عیار بین المللی دیگر چه می‌خواهید؟

  • آنچه فراتر تصور شما است خوابگاه‌هایی است که در نزدیکی بندر سان وی با بهترین امکانات آموزشی و رفاهی برای دانش‌آموزان این مدرسه فراهم شده است.
  • صبر کنید! همه چیز به همین جا ختم نمی‌شود، آنچه مدرسه سان وی ممتاز کرده است، شرایط ویژه‌ای است که برای شکوفایی نبوغ و خلاقیت دانش‌آموزان مبتکر فراهم کرده است.
  • سالن‌های مجزا برای ورزش‌های گروهی و انفرادی گامی دیگر در جهت تأمین سلامت دانش آموزان است.

موقعیت جغرافیایی مدرسه Sunway

زیرساخت و امکانات SIS (مدرسه بین‌المللی سان‌ وی) محیطی پر جنب و جوش و فعال برای فراگیران فراهم کرده است تا به راحتی خود و استعدادهایشان را کشف کنند. در مدرسه بین‌المللی همه چیز کنار دست‌تان است، چون این مدرسه در قلب شهر تفریحی سانوی سیتی در سلانگور جا خوش کرده است.

برای رسیدن به این مدرسه اینترنشنال باید از بزرگراه‌های اصلی عبور کنید تا ساختمان 5 طبقه‌ای مقابل چشمتان قد علم کند. هر چند امکانات لازم در خوابگاه‌ ها وجود دارد ولی جهت اطمینان خاطر والدین عزیز برایتان می‌گوییم:

  • مرکز پزشکی در سطح جهانی در مجاورت مدرسه قرار دارد.
  • مرکز خریدی با فروشگاه‌های بی‌نظیر
  • خیابان‌هایی با معماری و مبلمان شهری و پیاده‌روهایی زیبا
  • و سرویس رفت و آمد رایگان

با ورود به مدرسه بین المللی SUNWAY به آرزوهایتان لبخند بزنید!

مدرسه بین المللی سان‌وی مالزی

مدرسه کانادایی تبار سان‌ وی مرکز آموزشی خاص و متفاوت است. فضای سرسبز و ساختمان زیبای مدرسه در انتظار دانش آموزانی است که تصویری روشن از آینده‌ای درخشان در ذهن دارند. ساختمان مدرن و در عین حال ساده مدرسه SUNWAY، اولین چشم اندازی است که از این مدرسه در ذهنتان حک می‌شود.

فضای سرسبز، وسیع و دل باز محیط مدرسه، آماده پذیرایی از دانش آموزانی است که این مدرسه را سکوی پرشی برای تحصیل در مالزی انتخاب کرده‌اند. برای توصیف ساختمان مدرسه سان وی از کجا شروع کنیم بهتر است؟

می‌خواهید از کلاس‌های مجهز به سیستم‌های آموزشی نوین، برایتان بگوییم یا سوله‌های بزرگ ورزشی همراه با استخر را برایتان تصویر کنیم؟ ترجیح می‌دهیم از خوابگاه‌های مدرسه سان وی، حرفی نزنیم! تا زمانی که خودتان برای اقامت در مالزی قدم به مدرسه سان وی گذاشتید از نزدیک شاهد همه چیز باشید.

اخذ پذیرش مدرسه سان وی مالزی با StudyKL

با مشاوره رایگان StudyKL، برای تحصیل در مدرسه سان‌ وی مصمم شوید، با خدمات StudyKL ویزای تحصیلی مالزی بگیرید، و با همراهی ما، دوران تحصیلی خوبی را در مالزی سپری کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات در مورد هزینه های تحصیل در مدرسه سان وی مالزی می‌توانید با مشاوران ما در StudyKL تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.