تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
ویزای تحصیلی مالزی

ویزای تحصیلی مالزی

زمان مطالعه: 9 دقیقه
5/5 - (103 امتیاز)

ویزای تحصیلی مالزی یک ویزای ارزشمند برای ورود و اقامت شما در دوره تحصیلتان در مالزی است. برای مثال با گرفتن ویزای دانشجویی مالزی به سادگی می‌توانید چندین سال در این کشور اقامت داشته باشید و از طریق آن برای والدین یا همسر و فرزندانتان ویزا همراه بگیرید! شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزا تحصیلی و هزینه آن در سال 2024 را اینجا می‌خوانید. همچنین شما می‌توانید مراحل اخذ ویزای تحصیلی مالزی را به تیم ما یعنی STUDYKL با دو دهه تجربه بسپارید.

video
play-rounded-fill

ویزای تحصیلی مالزی چیست؟

ویزای تحصیلی مالزی (به انگلیسی: Malaysia student visa) یا student pass مجوز ورود و اقامت برای تحصیل در این کشور است. این ویزا دو نوع دارد؛ دانش آموزی و دانشجویی. ویزای تحصیلی کشور مالزی معمولا یکساله است و شما می‌توانید با کمک آن به مدت 12 ماه در این کشور بمانید. در سال 2024 هزینه ویزای دانشجویی بین 500 تا 1200 دلار بوده و هزینه ویزای دانش آموزی نیز بین 150 تا 500 دلار است.

مراحل اخذ ویزای دانشجویی مالزی

ویزای دانشجویی یکی از مهم‌ترین نوع ویزای مالزی است که برای اخذ آن باید دقت کافی به خرج دهید و مرحله به مرحله پیش بروید. این مراحل را در اینجا برایتان لیست کردیم:

 1. مدارک مورد نیاز را جمع آوری کنید: این کار را از قبل انجام دهید و تمام مدارک لازم را جمع آوری کنید. (در ادامه این مقاله به مدارک اشاره می‌کنیم.) مدارک باید با دقت تمام جمع آوری شده و در صورت کسری در مدارک شما، منجر به ریجکت خواهد شد.
 2. درخواست و ارسال مدارک: به اداره EMGS و مهاجرت مالزی درخواست ویزا بدهید و مدارک را ارسال کنید.
 3. هزینه ویزا را پرداخت نمایید: هزینه پرداختی به اداره مهاجرت شامل بیمه، استیکر ویزا بوده و بسته به دانشگاه متفاوت است. بدین معنا که این هزینه بسته به دانشگاه مشخص می‌گردد.
 4. منتظر صدور نامه تاییده ویزا باشید: حدود 4 تا 6 هفته باید صبر کنید، البته ممکن است مدارک شما ناقص اعلام شده و باید دوباره پیگیری کنید. این روند به گونه‌ای است که ابتدا یک نامه به اداره EMGS صادر شده و سپس از اداره مهاجرت نامه نهایی دریافت می‌شود.
 5. ویزا از سفارت مالزی (SEV): شما باید به سفارت مالزی در ایران یا کشوری که در آن اقامت دارید مراجعه نموده و ویزایSEV را دریافت نمایید.
 6. دریافت مهر یکماهه: بعد از ورود به مالزی در فرودگاه مهر یکماهه ویزا را دریافت می‌کنید.
 7. انجام آزمایشات پزشکی: فقط باید در کلینیک‌های معرفی شده اداره EMGS انجام شود.
 8. دریافت استیکر ویزای دانشجویی: بعد از اینکه آزمایشات پزشکی شما پاس شد. استیکر ویزای دانشجویی یکساله می‌گیرید. 
 9. تحویل پاسپورت به دانشگاه: 3 تا 4 هفته طول می‌کشد که ویزای دانشجویی شما آماده شود. در طول این مدت پاسپورت شما توسط دانشگاه دریافت می‌شود و یک برگه به جای پاسپورت خواهید داشت که معتبر است.

STUDYKL راهنما و نماینده شما برای اخذ ویزای تحصیلی مالزی است.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

با ما در تماس باشید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

شرایط گرفتن ویزای تحصیلی در مالزی 2024

شرایط گرفتن ویزای تحصیلی مالزی 2023

شرایط دریافت ویزای تحصیلی در سال 2024 شامل:

 • سن متقاضی برای اخذ ویزا تحصیلی

یکی از شرایط ویزای تحصیلی در مالزی، سن متقاضی است. سن مجاز برای تحصیل ابتدایی تا دیپلم 5 تا 17 سال بوده و برای شرکت در دانشگاه های مالزی و اخذ ویزا دانشجویی مالزی، محدودیت سنی وجود ندارد. همچنین برای شرکت در کالج‌های زبان مالزی باید بین 18 تا 44 سال داشته باشید.

 • سلامت دانشجو

زمان درخواست ویزا باید فرمی را تکمیل کنید که نشان می‌دهد در سلامت کامل هستید. پس از ورود به مالزی تمام آزمایشات پزشکی از شما گرفته می‌شود. این آزمایشات شامل برخی از بیماری‌های واگیردار و تست کامل مخدرها است. توجه داشته باشید حتی در صورتی که کلیه مراحل انجام شده باشد یکی از آزمایشات شما مثبت شود، باید مالزی را ترک کنید!

پر کردن فرم سلامت برای هر دانشجو قبل از ورود به مالزی الزامی است. یکی از شرایط اخذ ویزا دانشجویی مالزی این است که دانشجو وظیفه دارد 7 روز پس از ورود به مالزی در “طرح اعلام سلامت” شرکت کنند.

دانشجویان برای درخواست تأیید نامه ویزا (VAL) باید فرم اعلام سلامت خود را ارائه دهند. اگر دانش آموز یا دانشجویی مناسب تحصیل در مالزی شناخته نشود، باید قبل از اتمام پروسه دریافت ویزا این کشور را ترک کند.

به یاد داشته باشید تأمین هزینه‌ها در این مراحل به عهده دانشجو است. نکته‌ای که نباید فراموش کنید، این است که درج اطلاعات نادرست و غلط در فرم اعلام سلامت در قوانین مالزی، جرم محسوب شده و منجر به ریجکت شدن ویزا می‌شود.

 • نامه واجد شرایط بودن از ایران

یکی از شرایطی که تنها مختص دانشجویان ایرانی است، ارائه نامه واجد شرایط بودن (LOE) است. دانشجو موظف است از سفارت ایران در مالزی مستقر در کوالالامپور درخواست نامه واجد شرایط بودن را بدهد. پس از تصویب و تأیید نامه LOE سفارت به طور مستقیم LOE را به EMGS ارائه می دهد.

مدارک لازم برای دریافت ویزای دانشجویی

مدارک لازم برای دریافت ویزا از سفارت مالزی برای تحصیل در سال 2024 مالزی شامل:

 • تکمیل فرم درخواست
 • ارائه اصل پاسپورتی که حداقل 18 ماه اعتبار داشته باشد.
 • یک قطعه عکس
 • کپی بلیط
 • ارائه‌ی نامه پذیرش
 • و در نهایت نامه تأییدیه ویزا (val)

– مدارک نامه تأییدیه ویزا (val)

 • نامه پذیرش
 • مدارک تحصیلی، دانشنامه ریز نمرات
 • کپی کلیه صفحات پاسپنورت
 • عکس
 • رسید هزینه دریافتی
 • نامه درخواست نامه درخواست تاییدیه واجد شرایط بودن از ایران
 • تکمیل فرم اعلام سلامت

شرایط عکس برای گرفتن ویزا تحصیلی مالزی

 • فایل اصلی عکس موردنیاز است و نباید اسکن شود.
 • عکس باید رنگی بوده و پس زمینه عکس باید سفید باشد.
 • برای جلوگیری از هرگونه مشکل نامطلوب با مقامات مجری قانون، دانشجویان متقاضی ویزا دانشجویی مالزی باید دستورالعمل‌ها را رعایت کنند.
 • پس زمینه سفید با ابعاد 45 میلی متر ارتفاع و 35 میلی متر عرض گرفته شود.
 • عکس پاسپورت باید عاری از انعکاس بوده و با لباس ساده باشد.
 • عکس باید بدون سایه بوده و به وضوح قابل مشاهده باشد.
 • تصویر شما باید واضح بوده و هیچ پوششی صورت را نپوشاند.
 • بدون فوکوس بوده و بدون قرمزی.

هزینه ویزای تحصیلی مالزی 2024

می‌توانیم یک عدد پیش فرض را به شما ارائه دهیم؛ ولی اینکار را نمی‌کنیم! در واقع هزینه ویزا تحصیلی مالزی در سال 2024 به چند عامل بستگی دارد؛ مهم‌ترین آن، نوع مدرسه یا دانشگاهی است که انتخاب می‌کنید! برای مثال دانشگاه یا مدرسه هزینه‌های متفاوتی با یکدیگر دارند.

قیمت ویزای تحصیلی مالزی 2024 طبق تصمیمات اداره مهاجرت از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت است. هزینه ویزای دانشجویی مالزی بین 500 تا 1200 دلار است. هزینه ویزای تحصیلی مدرسه نیز بین 150 تا 500 دلار بوده و بستگی به مدرسه انتخابی شما دارد.

میزان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی مالزی

در مالزی برای اخذ ویزای تحصیلی نیازی به تمکن مالی نیست. معمولا برای دریافت ویزای همراه نیاز به ارائه تمکن مالی است.

مدت زمان انتظار برای دریافت ویزای تحصیل

خوشبختانه ویزا برای تحصیل سریع صادر می‌شود. زمان پردازش نامه تایید ویزا (VAL) نیز بین 4 تا 6 هفته طول می‌کشد. زمان پردازش ویزای ورودی حدودا یک هفته زمان می‌برد و دریافت استیکر یکساله ویزای تحصیلی نیز بین 3 تا 4 هفته طول می‌کشد.

عوامل ریجکتی ویزای تحصیلی

باید بدانید حدودا 90 درصد از درخواست‌های ویزا تحصیلی کشور مالزی پذیرفته می‌شوند. در واقع مالزی کشوری است که دارای بالاترین نرخ‌ تأیید ویزای تحصیلی است. پس نگران نباشید اگر مدارک و شرایط لازم را داشته باشید حتما با صدور ویزا شما موافقت خواهد شد.

حقیقت امر این است که مهم‌ترین دلیل رد درخواست ویزا ناقص بودن اطلاعات متقاضی و منابع مالی ناکافی است. البته در صورتیکه از ریجکت ویزا تحصیلی مالزی خود اعتراض داشته باشید می‌توانید ظرف 30 روز نامه اعتراض بزنید؛ البته اگر اجازه اعتراض داشته باشید.

مدت اعتبار ویزای تحصیلی مالزی

خوشبختانه باید بدانید مدت اعتبار ویزا تحصیلی مالزی یکساله است؛ چه برای دانش آموزان و چه برای دانشجویان عزیز. به عبارتی دیگر با در دست داشتن ویزا تحصیل مالزی می‌توانید به مدت 12 ماه در خاک این سرزمین بمانید! البته استثنائاتی هم وجود دارد!

برای مثال اگر شما بخواهید برای یادگیری زبان انگلیسی ویزا تحصیلی بگیرید، مدت زمان دوره تحصیل در کالج یا آموزشگاه زبان تعیین کننده اعتبار ویزای تحصیلی شما خواهد بود که معمولا دوره‌های زبان در مالزی 6 ماهه یا یکساله است.

شرایط و مدارک لازم برای تمدید ویزای تحصیلی مالزی

توجه داشته باشید تمدید توسط مدارس و دانشگاه‌ها انجام می‌شود. فقط شما باید 2 ماه قبل از اتمام ویزا پاسپورت را برای تمدید به دانشگاه یا مدرسه تحویل دهید.

شرایط لازم برای تمدید ویزای دانشجویی مالزی نیز از این قرار است:

 • حضور 80 درصد در کلاس ها
 • گذراندن حداقل واحدهای درسی مجاز
 • اعتبار گذرنامه بیش از 12 ماه

ویزای همراه تحصیلی مالزی

در صورتی که در یک دوره تمام وقت با مدت زمان بیش از 12 ماه در حال تحصیل هستید، خانواده‌‌تان با تأیید از سوی اداره مهاجرت مالزی می‌توانند به عنوان همراه شما ویزای همراه تحصیلی مالزی را دریافت نموده و در این کشور اقامت داشته باشند. ویزای همراه تحصیلی کاملا وابسته به ویزای تحصیلی شماست و اگر مدت زمان تحصیلتان در کشور مالزی به اتمام برسد، والدین شما نمی‌توانند ویزای همراه خود را تمدید نموده و در این کشور اقامت داشته باشند.

شرایط کار با ویزای تحصیلی مالزی 

با توجه به سیاست‌های وزارت آموزش عالی مالزی، اگر به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی در دانشگاه‌های این کشور مشغول تحصیل باشید می‌توانید با ویزای تحصیلی مالزی حداکثر 20 ساعت در هفته کار پاره‌وقت انجام دهید. لازم به ذکر است که شما فقط می‌توانید در رستوران‌ها، کیوسک‌های بنزین، مینی‌مارکت‌ها و هتل‌ها کار کنید.

شرایط اقامت پس از تحصیل با ویزای تحصیلی مالزی

اقامت پس از تحصیل با ویزای تحصیلی امکانپذیر نیست. پس باید قبل از اتمام تحصیلات خود دنبال راهی دیگر باشید. برای مثال می‌توانید برای گرفتن ویزای کاری اقدام کنید یا دیگر ویزاهای کشور مالزی که نظیر آنها ویزای مالزی خانه دوم من است. این ویزا به شما اجازه اقامت 5 ساله را می‌دهد. همچنین می‌توانید با دفتر مهاجرت تماس گرفته و شرایط خود را برای اقامت طولانی‌مدت در مالزی بررسی کنید؛ اما با ویزای دانشجویی نمی‌توان پس از اتمام تحصیلات در این کشور اقامت داشت.

انواع ویزای تحصیلی مالزی را بشناسید!

انواع ویزای تحصیلی مالزی کدام است؟

ویزای تحصیلی مالزی دو نوع دارد:

 1. ویزای دانشجویی مالزی: این ویزا نیز برای دانشجویان است. از مقطع پیش دانشگاهی گرفته تا دکتری.
 2. ویزای دانش آموزی مالزی: به دانش آموزان از سن 5 تا 17 سال تعلق می‌گیرد.

– ویزای دانشجویی مالزی و شرایط اخذ VAL

برای دریافت ویزای دانشجویی مالزی، ابتدا باید نامه تاییدیه ویزا (VAL) را دریافت کنید. پس از آن، با ویزای یکبار ورود (VDR) به مالزی سفر کرده و در دانشگاه ثبت‌نام کنید. این ویزا یک سال اعتبار دارد و می‌توانید برای والدین، همسر و فرزندان زیر 18 سال خود ویزای همراه دریافت نمایید.

– ویزای دانش آموزی مالزی و شرایط اخذ آن

اولین شرط دریافت ویزای دانش آموزی برای فرزندتان، ثبت نام در مدارس مالزی است. به محض پذیرش، فرزند شما با رعایت شرایط سنی 5 تا 17 سال می‌تواند ویزای دانش آموزی مالزی را به راحتی دریافت کند. می‌دانیم که رویاهای قشنگی برای کودک و نوجوان خود دارید. مالزی پله پرتاب به سوی آرزوهاست.

خوشحال خواهید شد وقتی بدانید که با دریافت ویزای دانش آموزی کشور مالزی، امکان دریافت ویزای همراه برای یکی از والدین هست. در کنار فرزندتان رشد و پیشرفتش را خواهید دید و می‌توانید او را برای ورود به بهترین معتبرترین دانشگاه‌های دنیا آماده کنید.

از دیگر نکات در مورد ویزای دانش آموزی مالزی، مدت اعتبار آن است. اعتبار این ویزا یکسال یا همان 12 ماه است. سپس باید این ویزا را تمدید کنید. تمدید ویزا تا دوره دبیرستان ادامه دارد و پس از آن باید برای ویزا دانشجویی اقدام کنید.

شما بدون اینکه بخواهید چالشی را پشت سر بگذرانید فقط با اعتماد به تیم تخصصی STUDYKL می‌توانید ویزای تحصیلی مالزی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به صورت تضمینی دریافت کنید. 

با اخذ ویزای تحصیلی در مالزی چه مزایایی نصیبمان می‌شود؟

بگذارید حالا که سر بحث باز شد کمی از مزایای ویزا تحصیلی مالزی برایتان بگوییم:

 • مالزی طبیعت بکر و زیبایی دارد که به محض دریافت ویزای تحصیلی می‌توانید به سمت این زیبایی‌ها بار سفر ببندید و یک زندگی مهیج و پرماجراجویی را در دل جنگل‌های انبوه و سواحل برف‌مانندش تجربه کنید.
 • از آنجایی که دولت مالزی به دانشجویان بین المللی اهمیت ویژه‌ای می‌دهد تا وقتی که در این کشور مشغول به تحصیل باشید از بسیاری از مزایا بهره‌مند خواهید شد. برای مثال می‌توانید والدین و یا در صورت متاهل بودن همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به مالزی ببرید و درخواست ویزای همراه برای آنها بدهید. برای دانش آموزی هم یکی از والدین می‌توانند اقدام کنند که معمولا اولویت با مادر است.
 • همچنین باید بدانید گرفتن ویزای تحصیل مالزی یکی از آسان ترین راه های مهاجرت به این کشور است. پس اگر دوست دارید خیلی سریع به مالزی مهاجرت کنید، بهترین راه برای شما درخواست ویزای تحصیلی است.

سوالات متداول

چه کشورهایی نیاز به اخذ ویزای تحصیلی مالزی دارند؟

ویزای تحصیلی مالزی یک ویزای با مرجع است، یعنی باید مجوز اداره مهاجرت مالزی (نامه تأیید ویزا) را داشته باشید. کشورهایی که نیاز به این ویزا دارند شامل: ایران، لهستان، رومانی، روسیه، رواندا، ساموآ، سنگال، صربستان، سریلانکا، سوئد، سوریه، عربستان سعودی، اسپانیا، تایوان، فنلاند، فرانسه، آلمان، غنا، گینه، مجارستان، هند، اندونزی، جمهوری هنگ‌کنگ، عراق، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، اردن، قزاقستان، کوزوو، کویت، تایلند، ترکیه، ترکمنستان، آفریقای جنوبی، اوکراین، امارات، آمریکا، ازبکستان، ونزوئلا، کره جنوبی، ویتنام، ساموآی غربی، یمن، سنت مارینو، الجزایر، آرژانتین، اتریش، بحرین، بنگلادش، بلژیک، بوسنی و هرزگوین، برزیل، کامبوج، کامرون، شیلی، چین، کرواسی، کوبا، جمهوری چک، مصر،  لائوس، لبنان، لیختن اشتاین، مالت، مکزیک، مونته نگرو، مراکش، موزامبیک، میانمار، نپال، هلند، نیجریه، کره شمالی، عمان، پاکستان و فیلیپین می‌باشد.

میزان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی مالزی چقدر است؟

برای اخذ این ویزا نیازی به داشتن تمکن مالی نیست.

مجوز ورود به مالزی یا VDR چیست؟

از تاریخ اول ژانویه 2014 دانشجویان، پیش از ورود به مالزی نیاز به نامه تأییدیه ویزا VDR دارند. VDR نوعی ویزا از سوی سفارت اتباع خارجی در مالزی است که برای شهروندان خارجی پس از تأیید ویزای مالزی، توسط اداره مهاجرت صادر می‌شود.

توجه داشته باشید اگر داخل خاک مالزی باشید و درخواست VDR بدهید، ریجکت می‌شود. باید حتما از خارج کشور مالزی باشید. دانشجویان کشورهایی که برای ورود به مالزی نیاز به به ویزای یک بار ورود (SEV) دارند، باید برای دریافت این نوع ویزا به سفارت مالزی درخواست دهند.

SEV یا ویزای یکساله تحصیلی مالزی چیست؟

دانشجویانی که SEV را از سفارت دریافت کرده‌اند، دیگر منعی برای ورود به مالزی ندارند. پس از ثبت مهر ورود (با مدت زمان یک ماهه) در فرودگاه مالزی، وارد مراحل بعدی ویزای یکساله می‌شوید.

مدت زمان انتظار برای اخذ ویزا تحصیلی مالزی 2024 چقدر است؟

اگر درخواستی ناقص ارسال کرده باشید یا پرونده پیچیده‌ای داشته باشید، زمان پردازش ویزای تحصیلی کشور مالزی ممکن است متفاوت باشد. زمان تقریبی پردازش معمولا بین 4 تا 6 هفته است.

آیا گرفتن ویزای تحصیل مالزی سخت است؟

شانس پذیرش برای ویزا تحصیلی 90٪ بوده که بالاتر از ایالات متحده و بریتانیا است.

کارت دانشجویی بیومتریک یا i-Kad چیست؟

پس از اخذ ویزای تحصیلی صاحب یک کارت بیومتریک خواهید شد که اطلاعات هویتی‌تان همراه با عکس در آن ثبت می‌شود. خوب است بدانید نام این کارت i-Kad است. کارت بیومتریک تنها مدرک شناسایی است که دانش آموزان و سایر افراد خارجی که از سوی وزارت مهاجرت شبه جزیره مالزی به رسمیت شناخته شده و باید همیشه همراه‌شان باشد. فراموش نکنید برای سفرهای هوایی در داخل کشور مالزی باید پاسپورت داشته باشید.

آیا ویزای تحصیل مالزی قابل تمدید است؟

بله. برای تمدید ویزای تحصیلی سالانه باید اقدام کنید.

آیا می‌توان با ویزای تحصیلی مالزی ویزای همراه هم گرفت؟

بله. اگر دارنده ویزا تحصیلی باشید می‌توانید درخواست ویزای همراه بدهید. شرایط این ویزا برای دانش آموزان با دانشجویان متفاوت است. دانش آموزان می‌توانند برای یکی از والدین خود بخصوص مادر، درخواست ویزای همراه بدهند. دانشجویان نیز برای همسر و فرزندان زیر 18 سال یا والدین می‌توانند ویزای همراه بگیرند.

آیا بدون مدرک زبان هم می‌توان ویزای تحصیلی گرفت؟

بله. خوشبختانه در مالزی کالج‌ های زبان بسیاری وجود دارد که قبل از ورود به دانشگاه می‌توانید از آنها کمک بگیرید. دانش آموزان نیز باید بدانند که زبان تدریس اکثر مدارس مالزی، انگلیسی است. پس نباید نگران این موضوع باشند.

مدت اعتبار ویزای تحصیلی مالزی چقدر است؟

معمولا پاس دانش آموزی یا دانشجویی مالزی حدود 12 ماه یا همان یکسال اعتبار دارد و برای سال‌های بعد قابل تمدید است

با ویزای تحصیلی کشور مالزی مجاز به چه کارهایی هستیم؟

 • می‌توانید برای کشورهای دیگر درخواست ویزاهای توریستی و یا اقامتی بدهید و شرایط شما آسان‌تر خواهد بود. 
 • اجازه خرید و اجاره خانه یا ماشین را دارید.
 • به تفریح و سفر در مالزی بپردازید.
 • در مشاغل محدود 20 ساعت اجازه کار دارید.

آیا برای گرفتن ویزا دانشجویی در مالزی محدودیت سنی وجود دارد؟

خیر. هیچ محدودیت سنی برای اخذ ویزا دانشجویی مالزی وجود ندارد. گپ تحصیلی نیز برای اخذ ویزای تحصیلی مشکلی ایجاد نمی‌کند.

اعتبار ویزای تحصیلی برای شرکت در کالج‌های زبان انگلیسی در مالزی چقدر است؟

بسته به دوره بین 6 ماه تا یک سال.

آیا هزینه اخذ ویزا دانشجویی با ویزای دانش آموزی مالزی متفاوت است؟

بله. قیمت ویزای تحصیلی مالزی کاملا وابسته به موسسه‌ای است که قصد تحصیل در آن را دارید.

برای دریافت فوری ویزا تحصیلی مالزی باید چه کنیم؟

برای اینکار فقط کافی‌ست با STUDYKL تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت نموده و در سریع‌ترین زمان ممکن ویزای تحصیل مالزی را اخذ کنید.

اخذ تضمینی ویزای تحصیلی مالزی با STUDYKL

به STUDYKL اعتماد کنید چون:

 • STUDYKL با بیش از دو دهه تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی و دانشجویی مالزی، بی‌شک بهترین مرجع و حامی شما برای درخواست انواع ویزای مالزی است.
 • کارشناسان ما بسیار در کارشان متبحر و مجرب هستند.
 • همچنین خدمات STUDYKL در زمینه مشاوره تحصیلی و اقامت به صورت رایگان به شما ارائه می‌شود.
 • STUDYKL نمایندگی بیش از 70 مدرسه و دانشگاه بین المللی در مالزی را دارا است.
 • بعد از سالها خدمت هنوز یک نفر شاکی نداریم.

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

با ما در تماس باشید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture