تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
سه شنبه , فروردین ۱ ۱۴۰۲
منو
StudyKL با 18 سال تجربه، پشتیبان شما برای تحصیل در مالزی
اطلاعیه: وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ مشاوره شریف بزرگترین ارائه کننده اطلاعات تمامی مراکز تحصیلی مالزی می باشد.
ویزای تحصیلی مالزی
ویزای تحصیلی مالزی

ویزای تحصیلی مالزی

5/5 - (103 امتیاز)

امروزه ویزای تحصیلی مالزی متقاضی بسیاری دارد. دیگر دوره آن گذشته که تحصیل فقط به کشورهای اروپایی و امریکایی ختم شود! در حال حاضر کشورهایی مانند مالزی روی بورس هستند و ویزای دانشجویی مالزی بسیار ارزشمند است. این کشور دارای کلکسیونی از بهترین و معتبرترین مدارس و دانشگاه‌ها نه‌تنها در سطح آسیا؛ بلکه در دنیا است. پس وقت آن رسیده به فکر اخذ ویزای تحصیلی مالزی باشید.

StudyKL با دو دهه تجربه در کنار شماست.

از درخواست ویزای تحصیلی مالزی تا پذیرش در مدارس، کالج‌های زبان و دانشگاه‌های بین المللی مالزی را به ما بسپارید.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

با ما در تماس باشید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

درباره ویزای تحصیلی کشور مالزی

این روزها بوی خوشی از سمت مالزی به مشام می‌رسد! شور و شوق دانشجویان بین المللی برای درس خواندن در مالزی سال به سال بیشتر می‌شود. از آن خود کردن عنوان یازدهمین مقصد محبوب تحصیلی در دنیا چیز کمی نیست! به هیچ وجه مدارس و دانشگاه های مالزی را دست کم نگیرید!

حالا دیگر مراکز علمی مالزی سری در سرها دارند و جایگاه خوبی در لیست بهترین دانشگاه های جهان به دست آورده‌اند. بنابراین اگر موفق به دریافت ویزای تحصیلی مالزی شدید، کلاه‌تان را به هوا بیندازید. امروزه از دانشگاه های دولتی مالزی گرفته تا دانشگاه های خصوصی‌اش، جای خوبی برای درس خواندن و رسیدن به شغل ایده‎‌آل شماست.

– 3 مزیت بزرگ اخذ ویزا تحصیل مالزی

بگذارید حالا که سر بحث باز شد کمی از مزایای ویزای تحصیلی مالزی برایتان بگوییم:

 • مالزی طبیعت بکر و زیبایی دارد که به محض دریافت ویزای تحصیلی می‌توانید به سمت این زیبایی‌ها بار سفر ببندید و یک زندگی مهیج و پرماجراجویی را در دل جنگل‌های انبوه و سواحل برف‌مانندش تجربه کنید.
 • از آنجایی که دولت مالزی به دانشجویان بین المللی اهمیت ویژه‌ای می‌دهد تا وقتیکه در این کشور مشغول به تحصیل باشید از بسیاری از مزایا بهره‌مند خواهید شد. برای مثال می‌توانید یکی از والدین و یا در صورت متاهل بودن همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به مالزی ببرید و درخواست ویزای همراه برای آنها بدهید.
 • همچنین باید بدانید گرفتن ویزای تحصیلی مالزی یکی از آسان ترین راه های مهاجرت به این کشور است. پس اگر دوست دارید خیلی سریع به مالزی مهاجرت کنید، بهترین راه برای شما درخواست ویزای تحصیلی است.

هزینه ویزای تحصیلی مالزی 2023

می‌توانیم یک عدد پیش فرض را به شما ارائه دهیم؛ ولی اینکار را نمی‌کنیم! در واقع هزینه ویزای تحصیلی مالزی در سال 2023 به چند عامل بستگی دارد؛ مهم‌ترین آن، نوع مدرسه یا دانشگاهی است که انتخاب می‌کنید! برای مثال دانشگاه یا مدرسه دولتی و خصوصی هزینه های متفاوتی با یکدیگر دارند.

دلیل آن هم روشن است؛ مدارس و دانشگاه های خصوصی و بین المللی مالزی اغلب امکانات و خدمات مدرن‌تر و بهتری را به متقاضیان تحصیلی ارائه می‌دهند. عامل دیگری که مشخص کننده قیمت ویزای تحصیلی مالزی است برنامه درسی آن مرکز آموزشی می‌باشد. مدارس و دانشگاه‌های بین المللی مالزی معمولا از یک برنامه درسی جامع و کاربردی کمک می‌گیرند و از همین رو نیز هزینه بیشتری از داوطلبان دریافت می‌کنند.­

نام دوره مدت دوره قیمت ویزا به دلار (تقریبی)
کالج زبان مالزی 6 ماه 3,100 $
 پیش دانشگاهی در مالزی  1 سال 5,000 تا 10,000 $
 مقطع کارشناسی 1 سال 4,000 تا 10,000 $
مقطع کارشناسی ارشد 1 سال 3,000 تا 7,000 $
مقطع دکتری 1 سال 3,000 تا 5,000 $
اگر مدرسه یا دانشگاه خود را در مالزی انتخاب کرده‌اید یا حتی اگر نمی‌دانید کدام مدرسه یا دانشگاه مالزی با بودجه شما همخوانی دارد بهتر است با ما تماس بگیرید.
کارشناسان ما در StudyKL به طور دقیق و کامل لیست هزینه ها را در اختیار شما قرار می‌دهند.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

انواع ویزای تحصیلی مالزی

انواع ویزای تحصیلی مالزی

برای تحصیل در مالزی سن مهم نیست؛ تنها اراده کافی‌ست. چه برای کودکان و چه برای بزرگترها ویزای تحصیلی مالزی قابل اخذ است. این ویزا دارای 2 نوع است:

 1. ویزای دانش آموزی مالزی: به دانش آموزان از سن 5 تا 17 سال تعلق می‌گیرد.
 2. ویزای دانشجویی مالزی: این ویزا نیز برای دانشجویان است. از مقطع لیسانس گرفته تا دکتری و پست دکتری.

1. ویزای دانش آموزی مالزی و شرایط اخذ آن

اولین شرط دریافت ویزای دانش آموزی برای فرزندتان، ثبت نام در مدارس مالزی است. به محض پذیرش از مدارس مالزی، فرزند شما با رعایت شرایط سنی 5 تا 17 سال می‌تواند ویزای دانش آموزی مالزی را به راحتی دریافت کند. می‌دانیم که رویاهای قشنگی برای کودک و نوجوان خود دارید. مالزی پله پرتاب به سوی آرزوهاست.

خوشحال خواهید شد وقتی بدانید که با دریافت ویزای دانش آموزی کشور مالزی، امکان دریافت ویزای همراه برای یکی از والدین هست. در کنار فرزندتان رشد و پیشرفتش را خواهید دید و می‌توانید او را برای ورود به بهترین معتبرترین دانشگاه های دنیا آماده کنید.

از دیگر نکات در مورد ویزای دانش آموزی مالزی، مدت اعتبار آن است. اعتبار این ویزا یکسال یا همان 12 ماه است. سپس باید این ویزا را تمدید کنید. تمدید ویزا تا دوره دبیرستان ادامه دارد و پس از آن باید برای ویزا دانشجویی مالزی اقدام کنید.

2. ویزای دانشجویی مالزی و شرایط اخذ آن

اولین گام برای اخذ ویزای دانشجویی کشور مالزی، اراده قوی شماست. اراده‌ای که شما را به سوی اهدافتان هدایت می‌کند و آینده‌ای روشن در جامعه‌ای بین المللی. با ادامه تحصیل در دانشگاه های مالزی، پا به دنیایی جدید با فرهنگ‌های متعدد می‌گذارید و همین موضوع سبب بالندگی شما خواهد شد.

یاد می‌گیرید در جامعه بین المللی چگونه باشید و راه درست را از نادرست تشخیص دهید. اکثر دانشجویانی که از دانشگاه های مالزی مدرک گرفته‌اند، امروزه صاحب کسب و کارهای موفق در گوشه گوشه جهان هستند.

دومین گام شما باید اخذ نامه تاییدیه ویزای دانشجویی مالزی یا همان (VAL) باشد. سپس با ویزای یکبار ورود (VDR) به مالزی بروید و ثبت نام در دانشگاه را پیش بگیرید. این ویزا یکسال اعتبار داشته و از طریق آن مجردها می‌توانند برای والدین و متاهل‌ها برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود، ویزای همراه بگیرند.

مجوز ورود به مالزی یا VDR چیست؟

 

از تاریخ اول ژانویه 2014 دانشجویان، پیش از ورود به مالزی نیاز به نامه تأییدیه ویزا (VDR) دارند. (VDR) نوعی ویزا از سوی سفارت اتباع خارجی در مالزی است که برای شهروندان خارجی پس از تأیید ویزای مالزی، توسط اداره مهاجرت صادر می‌شود.

دانشجویان کشورهایی که برای ورود به مالزی نیاز به به ویزای یک بار ورود (SEV) دارند، باید برای دریافت این نوع ویزا به سفارت مالزی درخواست دهند.

مراحل اخذ ویزای تحصیلی مالزی

در کل مراحل دریافت ویزای تحصیلی مالزی در 7 مرحله خلاصه می‌شود:

 1. به دانشگاه مورد نظر خود در مالزی درخواست پذیرش بدهید: یک نامه پذیرش رسمی از دانشگاه مورد نظر دریافت کنید، هزینه ثبت نام را بپردازید و یک فرصت برای پذیرش آینده رزرو کنید.
 2. درخواست کارت دانشجویی را ثبت نمایید: دانشگاه انتخابی شما با مقامات مهاجرت در مالزی تماس می‌گیرد تا درخواست پاس دانشجویی را ثبت کند.
 3. مدارک مورد نیاز را جمع آوری کنید: این کار را از قبل انجام دهید و تمام مدارک پشتیبان ذکر شده در چک لیست ذکر شده در این بخش قبلی را جمع آوری کنید. شما باید این مدارک را به دانشگاه خود ارسال کنید تا بتوانند فرآیند درخواست را تکمیل کنند.
 4. هزینه پردازش را پرداخت کنید: هزینه الزامی برای درخواست ویزای تحصیلی مالزی و همچنین هزینه درخواست دولتی را بپردازید.
 5. منتظر تصمیم باشید: مقامات مهاجرت ظرف یک هفته نتیجه درخواست شما را به شما اطلاع خواهند داد.
 6. نامه تایید را دریافت نمایید: در صورت موفقیت، دانشگاه اکنون نامه تایید ویزا (VAL) را برای شما ارسال می‌کند که یک مجوز موقت دانشجویی است که به شما اجازه ورود به کشور را می‌دهد.
 7. کارت دانشجویی خود را دریافت کنید: پس از ورود به مالزی، باید کارت دانشجویی رسمی خود را از مرکز تعیین شده دریافت کنید.

شرایط گرفتن ویزای تحصیلی مالزی

شرایط ویزای تحصیلی مالزی

شرایط گرفتن ویزای تحصیلی شامل:

1- سن متقاضی برای اخذ ویزا تحصیلی

یکی از شرایط ویزای تحصیلی مالزی، سن متقاضی است. سن مجاز برای تحصیل ابتدایی تا دیپلم 5 تا 17 سال بوده و برای شرکت در دانشگاه های مالزی و اخذ ویزا دانشجویی مالزی، محدودیت سنی وجود ندارد. همچنین برای شرکت در کالج های زبان مالزی باید بین 18 تا 35 سال داشته باشید.

2- غربالگری و آزمایشات مرتبط با سلامت دانشجو یا دانش آموز

هر چند از تاریخ 1 ژوئن 2019 غربالگری پزشکی قبل از ورود به مالزی لازم نیست؛ ولی دانستن شرایط تعیین وضعیت بهداشتی و سلامت در یکی از کلینیک‌های ثبت شده یا مراکز بهداشت مالزی برایتان خالی از لطف نخواهد بود.

یکی از شرایط ویزای تحصیلی مالزی این است که دانش آموزان وظیفه دارند 7 روز پس از ورود به مالزی در “طرح غربالگری پزشکی پس از ورود” شرکت کنند. دانشجویان برای درخواست تأیید نامه ویزا (VAL) باید فرم اعلام سلامت خود را ارائه دهند. اگر دانش آموز یا دانشجویی مناسب تحصیل در مالزی شناخته نشود، باید قبل از اتمام پروسه دریافت ویزا برای اقامت در مالزی باید این کشور را ترک کند.

به یاد داشته باشید تأمین هزینه‌ها در این مراحل به عهده دانش آموز یا دانشجو است. نکته ای که نباید فراموش کنید، این است که درج اطلاعات نادرست و غلط در فرم اعلام سلامت، در قوانین مالزی، جرم محسوب شده و منجر به تعقیب و تبعید می‌شود.

3- ارائه گواهی واکسیناسیون تب زرد 

اگر در کشوری زندگی می‌کنید که در معرض ابتلاء به بیماری تب زرد هستید، یا به مدت 12 ساعت از یکی از این کشورها عبور کرده اید، لازم است گواهی واکسیانسیون تب زرد را ارائه دهید تا اجازه ورود به مالزی را داشته باشید. نام کشورهایی که “خطر انتقال تب زرد وجود دارد” از سوی سازمان بهداشت جهانی اعلام شده است.

4- آزمون مهارت انگلیسی برای دریافت ویزا تحصیل مالزی

از دیگر شرایط اخذ ویزای تحصیلی مالزی و ورود به دانشگاه‌ها، مهارت مکالمه و نوشتن انگلیسی است. برای اطمینان از سطح مهارت‌تان باید اطلاعات شما به تأیید آژانس کیفی مالزی (MQA) برسد. هنگام درخواست نامه تأیید ویزا (VAL) لازم است نتیجه یکی از تست‌های زیر که در زمینه زبان انگلیسی است ارائه دهید.

 • IELTS (آزمون زبان انگلیسی بین المللی)
 • TOFEL (آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک خارجی زبان)
 • PTE-A (آزمون پیرسون انگلیسی_دانشگاهی)
 • CAE (انگلیسی کمبریج_پیشرفته)
 • CPE (انگلیسی کمبریج_حرفه ای)
 • MUET (آزمون انگلیسی دانشگاه مالزی)

5- نامه واجد شرایط بودن از ایران

یکی از شرایطی که تنها مختص دانشجویان ایرانی است، ارائه نامه واجد شرایط بودن (LOE) است. این مؤسسه موظف است در سفارت ایران مستقر در کوالالامپور درخواست نامه واجد شرایط بودن را بدهد. پس از تصویب و تأیید نامه LOE سفارت به طور مستقیم LOE را به EMGS ارائه می دهد.

مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی مالزی 2023

برای تحصیل در مالزی باید موفق به دریافت ویزای تحصیلی شوید. مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی مالزی در سال 2023 شامل:

 • تکمیل فرم درخواست
 • ارائه اصل پاسپورتی که حداقل 18 ماه اعتبار داشته باشد.
 • تحویل یک قطعه عکس
 • کپی بلیط
 • ارائه‌ی نامه پذیرش
 • و در نهایت نامه تأییدیه ویزا (val)

دانشجویان متقاضی تحصیل در مالزی باید درخواست مجوز سفر خود را برای وب سایت EMGS ارسال کنند. پس از تأیید می‌توانند مجوز سفر خود را از طریق همین وب سایت دریافت کنند. اقدام بعدی برای گرفتن ویزای تحصیلی مالزی، دریافت نامه تعهد (LOU) است. پس از بارگیری و تکمیل فرم، می‌توانید توصیه‌های سفر را از دفتر مأموریت مالزی دریافت کنید.

شرایط عکس برای گرفتن ویزای تحصیلی مالزی

 • عکس باید رنگی بوده و سیاه و سفید نباشد. همچنین پس زمینه عکس ویزا تحصیلی مالزی باید سفید باشد.
 • برای جلوگیری از هرگونه مشکل نامطلوب با مقامات مجری قانون، دانشجویان متقاضی ویزا دانشجویی مالزی باید دستورالعمل‌ها را رعایت کنند.
 • پس زمینه سفید با ابعاد 45 میلی متر ارتفاع و 35 میلی متر عرض گرفته شود.
 • عکس پاسپورت باید عاری از انعکاس بوده و با لباس ساده باشد.
 • عکس باید بدون سایه بوده و به وضوح قابل مشاهده باشد.
 • تصویر شما باید واضح بوده و هیچ پوششی صورت را نپوشاند.
 • بدون فوکوس بوده و بدون قرمزی.
 • هنگامی که عکس به صورت دستی ارسال می‌گردد، باید نام کامل هر فرد در پشت هر عکس باشد.

صفر تا صد اخذ ویزا تحصیل مالزی را به StudyKL بسپارید.

برای آگاهی از چگونگی و شرایط اخذ ویزای تحصیلی 2023 همین حالا با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

مدت زمان انتظار برای دریافت ویزای تحصیل مالزی

خوشبختانه ویزای تحصیلی مالزی سریع و آسان صادر می‌شود. معمولا این فرآیند بین 4 تا 6 هفته طول می‌کشد. زمان پردازش نامه تایید ویزا (VAL) نیز 14 روز است و زمان پردازش ویزای ورودی بین یک تا سه هفته طول می‌کشد. در هر صورت باز هم وقت زیادی ندارید و باید خیلی سریع آماده سفر شوید.

عوامل ریجکت ویزای تحصیلی مالزی

باید بدانید حدودا 90 درصد از درخواست‌های ویزا تحصیلی کشور مالزی پذیرفته می‌شوند. در واقع مالزی کشوری است که دارای بالاترین نرخ‌ تأیید ویزای تحصیلی است. پس نگران نباشید اگر مدارک و شرایط لازم را داشته باشید حتما با صدور ویزای تحصیلی مالزی شما موافقت خواهد شد.

حقیقت امر این است که مهم‌ترین دلیل رد درخواست ویزا ناقص بودن اطلاعات متقاضی و منابع مالی ناکافی است. البته در صورتیکه از ریجکت ویزای تحصیلی مالزی خود ناراضی باشید می‌توانید ظرف 30 روز به وزیر کشور نامه بنویسید تا علیه این تصمیم تجدید نظر کنند؛ ولی تضمین قطعی برای موفقیت شما وجود ندارد.

مدت اعتبار ویزای تحصیلی مالزی

خوشبختانه باید بدانید مدت اعتبار ویزای تحصیلی مالزی یکساله است؛ چه برای دانش آموزان و چه برای دانشجویان عزیز. به عبارتی دیگر با در دست داشتن ویزا تحصیل مالزی می‌توانید به مدت 12 ماه در خاک این سرزمین بمانید! البته استثنائاتی هم وجود دارد!

برای مثال اگر شما بخواهید برای یادگیری زبان انگلیسی ویزا تحصیلی بگیرید، مدت زمان دوره تحصیل در کالج یا آموزشگاه زبان تعیین کننده اعتبار ویزای تحصیلی شما خواهد بود که معمولا دوره‌های زبان در مالزی 6 ماهه یا یکساله است.

شرایط و مدارک لازم برای تمدید ویزای تحصیلی مالزی

برای تمدید ویزای تحصیلی مالزی باید مدارکی که نام می‌بریم را آماده داشته باشید:

 • 1 عکس در اندازه پاسپورت با پس زمینه سفید (35mm x 45mm)
 • یک کپی از پاسپورت
 • یک کپی از تمام سوابق تحصیلی، گواهینامه‌ها یا ریز نمرات مطالعات قبلی
 • گذرنامه ویژه یا مهر خروج (در صورت وجود)

شرایط لازم برای تمدید ویزای تحصیلی مالزی نیز از این قرار است:

 • اثبات اینکه دانش آموز معدل تجمعی حداقل 2.0 CGPA و بالاتر را کسب کرده است.
 • حضور کلی در کلاس‎‌ها نیز باید حداقل 80 درصد یا بیشتر باشد.
 • گزارش حضور و غیاب در کلاس
 • مدت اعتبار پاسپورت 12 ماه باشد.

سوالات متداول درباره ویزای تحصیلی

میزان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی مالزی چقدر است؟

در واقع میزان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی مالزی بستگی به دوره‌ای دارد که می‌خواهید در آن تحصیل کنید. این میزان برای دوره دبستان با دانشگاه کاملا متفاوت است.

SEV یا ویزای یکساله تحصیلی مالزی چیست؟

دانشجویانی که SEV را از سفارت دریافت کرده‌اند، دیگر منعی برای ورود به مالزی ندارند. پس از ثبت مهر ورود (با مدت زمان یک ماهه) در فرودگاه مالزی، دیگر می‌توانید خودتان را جزو دانشجویان دانشگاه‌ های مالزی به حساب بیاورید.

زمان پردازش ویزای تحصیلی مالزی 2023 چقدر است؟

اگر درخواستی ناقص ارسال کرده باشید یا پرونده پیچیده‌ای داشته باشید، زمان پردازش ویزای تحصیلی مالزی ممکن است متفاوت باشد. زمان تقریبی پردازش ویزای تحصیلی مالزی بین 4 تا 6 هفته است.

آیا گرفتن ویزای تحصیلی مالزی سخت است؟

نرخ پذیرش برای ویزای تحصیلی مالزی 90٪ بوده که بالاتر از ایالات متحده و بریتانیا است.

کارت دانشجویی بیومتریک یا i-Kad چیست؟

پس از اخذ ویزای تحصیلی مالزی صاحب یک کارت بیومتریک خواهید شد که اطلاعات هویتی‌تان همراه با عکس در آن ثبت می‌شود. خوب است بدانید نام این کارت i-Kad است. کارت بیومتریک تنها مدرک شناسایی است که دانش آموزان و سایر افراد خارجی که از سوی وزارت مهاجرت شبه جزیره مالزی به رسمیت شناخته شده و باید همیشه همراه‌شان باشد.

فراموش نکنید تا زمانی که کارت i-Kad همراه‌‎تان باشد، نیازی به همراه داشتن پاسپورت ندارید. و در آخر لازم است بدانید هر چند این کارت جایگزین خوبی برای پاسپورت است، ولی برای سفرهای بین المللی و حتی سفر بین شبه جزایر مالزی مانند ساباه و ساراباک اعتبار ندارد.

آیا ویزای تحصیل مالزی قابل تمدید است؟

بله. برای تمدید ویزای تحصیلی مالزی سالانه باید اقدام کنید.

آیا می‌توان با ویزای تحصیلی مالزی ویزای همراه هم گرفت؟

بله. اگر دارنده ویزای تحصیلی مالزی باشید می‌توانید درخواست ویزای همراه بدهید. شرایط این ویزا برای دانش آموزان با دانشجویان متفاوت است. دانش آموزان می‌توانند برای یکی از والدین خود بخصوص مادر، درخواست ویزای همراه بدهند. دانشجویان مالزی نیز می‌توانند برای همسر و در صورت مجرد بودن برای والدین خود درخواست بدهند.

آیا بدون مدرک زبان هم می‌توان ویزای تحصیلی مالزی گرفت؟

بله. خوشبختانه در مالزی کالج‌ های زبان بسیاری وجود دارد که قبل از ورود به دانشگاه می‌توانید از آنها کمک بگیرید. دانش آموزان نیز باید بدانند که زبان تدریس اکثر مدارس مالزی، انگلیسی است. پس نباید نگران این موضوع باشند.

مدت اعتبار ویزای دانشجویی مالزی چقدر است؟

معمولا پاس دانش آموزی یا دانشجویی مالزی حدود 12 ماه یا همان یکسال اعتبار دارد و پس از آن باید تمدید شود.

با ویزای تحصیلی کشور مالزی مجاز به چه کارهایی هستیم؟

1.می‌توانید در مالزی مشغول به کار شوید؛ البته فقط 20 ساعت در هفته و شغل‌های مجاز.

2.خانه یا ماشین اجاره کنید.

3.به تفریح و سفر در مالزی بپردازید.

آیا برای گرفتن ویزای دانشجویی در مالزی محدودیت سنی وجود دارد؟

خیر. هیچ محدودیت سنی برای اخذ ویزا دانشجویی مالزی وجود ندارد. در واقع شرط اولیه به پایان رساندن 12 سال تحصیلی است.

اعتبار ویزای تحصیلی مالزی برای شرکت در کالج‌های زبان انگلیسی چقدر است؟

بسته به نوع دوره بین 6 تا یکسال است. البته شاید کمتر یا بیشتر هم باشد.

آیا هزینه اخذ ویزای دانشجویی با ویزای دانش آموزی مالزی متفاوت است؟

بله. قیمت ویزای تحصیلی مالزی کاملا وابسته به موسسه‌ای است که قصد تحصیل در آن را دارید. برای مثال قیمت ویزای تحصیلی از مدارس دولتی نسبت به مدارس خصوصی گران‌تر است. علاوه بر این قیمت ویزای دانشجویی مالزی نیز بسته دانشگاهی است که انتخاب می‌کنید.

برای دریافت فوری ویزای تحصیلی مالزی باید چه کنیم؟

برای اینکار فقط کافی‌ست با StudyKL تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت نموده و در سریع‌ترین زمان ممکن ویزای تحصیل مالزی را اخذ کنید.

اخذ ویزای تحصیلی مالزی با StudyKL

به 5 علت می‌توانید به StudyKL اعتماد کنید:

 • ما با بیش از دو دهه تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی و دانشجویی مالزی، بی‌شک بهترین مرجع و حامی شما برای درخواست انواع ویزای مالزی هستیم.
 • کارشناسان ما بسیار در کارشان متبحر و مجرب هستند.
 • همچنین خدمات ما در زمینه مشاوره تحصیلی و اقامت به صورت رایگان به شما ارائه می‌شود.
 • ما نمایندگی چندین مدرسه و دانشگاه بین المللی در مالزی را داراییم.
 • بعد از سالها خدمت هنوز یک نفر شاکی نداریم.

برای مشاوره رایگان درباره چگونگی اخذ ویزای تحصیلی مالزی با ما تماس بگیرید.

با ما در تماس باشید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.