تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
collage-sunway

کالج زبان سان‌ وی مالزی

زمان مطالعه: 2 دقیقه
4.9/5 - (105 امتیاز)

می‌خواهیم برایتان درباره یکی از بهترین کالج های زبان مالزی بگوییم. یادگیری زبان انگلیسی در کالج سان وی مالزی یک فرصت عالی برای گسترش افق‌های جدید و کشف آینده‌ای مهیج، زیبا و شورانگیز در مالزی است. با ما همراه باشید تا این کالج را بیشتر بشناسید…

STUDYKL حامی و راهنمای شما برای ثبت نام در کالج زبان Sunway مالزی

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

آشنایی با کالج زبان Sunway مالزی 

سان وی برندی شناخته شده و صاحب نام در مالزی است که طیف وسیعی از آموزش‌ها را در حوزه‌های مختلف تحصیلی ارائه می‌دهد. یادگیری زبان انگلیسی در کالج سان وی، هوشمندانه‌ترین انتخاب زندگی تان خواهد بود؛ چون با ثبت نام در این کالج طیف وسیعی از برنامه‌های حرفه‌ای و گسترده‌ را برای ورود به دنیای اقتصاد و کسب و کار فراتر از مرزهای جغرافیایی فرا می‌گیرید.

امتیازات کالج سان وی به همین جا ختم نمی‌شود، فراگیرانی که در این کالج تحصیل می‌کنند، با دریافت مدرک معتبر، آمادگی ورود به بهترین دانشگاه‌های دنیا را خواهند داشت. پس از یادگیری زبان انگلیسی در کالج سان وی مالزی می‌توانید وارد مدارس یا دانشگاه های مالزی شوید و به تحصیل در مالزی بپردازید.

امتیازات کالج سان وی مالزی

کالج زبان Sunway مالزی

جالب است بدانید کالج سان وی در سال 1987 تأسیس شده و امروزه یکی از بهترین کالج های زبان مالزی است. برنامه‌های این کالج طوری طراحی شده بود که از همان ابتدا نه تنها در سطح ملی، بلکه در سطوح بین المللی نیز شناخته شده و دارای اعتبار بود. نزدیکی به مرکز شهر در کنار امکانات پیشرفته و تجهیزات به روز؛ این کالج را به مؤسسه‌ای معتبر با آموزش‌های با کیفیت و متعالی تبدیل کرده است.

در این کالج علاوه بر دوره‌های آموزشی زبان، می‌توانید مهارت‌های دیگری را یاد بگیرید. یکی از دامنه‌های آموزشی کالج Sunway آموزش مهارت‌های حرفه‌ای مرتبط با زمینه‌های شغلی، مانند آموزش حسابداری، بازرگانی و غیره است.

هزینه‌ دوره‌ های آموزشی کالج سان وی 2023

کالج سان وی مالزی در 4 ترم مهارت‌های لازم را به فراگیران زبان انگلیسی آموزش می‌دهد. طول هر ترم آموزشی 10 هفته و به صورت تمام وقت است.

پس از گذراندن یک ترم در این کالج شما هم به جمع علاقه‌مندان مجموعه‌های آموزشی سان وی می‌پیوندید، همه‌ی کسانی که این کالج را برای آموزش انتخاب کرده‌اند، معتقدند هزینه‌ای که برای یادگیری زبان در کالج Sunway صرف می‌کنند، ارزش مدرک دریافتی معتبر این کالج را دارد.

برای دیدن هزینه‌های کالج سان وی جدول زیر را با دقت رصد کنید:

هزینه‌ های ترم اول 5,795 رینگت
هزینه‌ های ترم دوم 4,395 رینگت
هزینه‌ های ترم سوم 4,395 رینگت
هزینه‌ های ترم چهارم 4,395 رینگت
مجموع 18,980 رینگت

لازم است بدانید سیستم پرداخت شهریه به این صورت است که شهریه هر ترم را باید قبل از شروع ترم بپردازید. مبالغ اضافی پرداختی به هزینه‌های ترم بعد منتقل و محاسبه می‌شود. از هزینه‌های پرداختی مبلغ 1019 رینگت نیز صرف هزینه‌های اداری می‌شود.

پذیرش کالج زبان سان وی مالزی با STUDYKL

پس از کاندیدا کردن کالج سان وی برای یادگیری زبان انگلیسی، نوبت به قدم‌های بعدی برای اخذ اقامت تحصیلی در مالزی می‎‌رسد.

STUDYKL پارنتری قوی و باتجربه است که در تمام دوران تحصیل با شما است؛ از یادگیری زبان در کالج‎‌های مالزی تا اخذ پذیرش دانشگاه‌ها و اقامت در خانه دوم مالزی، در کنارتان هستیم.

نمایندگی بیش از هفتاد دانشگاه، کالج، مدرسه بین المللی و آموزشگاه زبان نماد افتخاری برای STUDYKL است.

برای مشاوره تحصیلی رایگان با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *