تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
ویزای مالزی

ویزای مالزی

زمان مطالعه: 10 دقیقه
4.8/5 - (145 امتیاز)

ویزای مالزی یک مجوز رسمی است که به خارجی‌ها اجازه ورود به این کشور را می‌دهد. ایرانیان برای سفر و اقامت زیر 14 روز در مالزی نیاز به دریافت ویزا ندارند و می‌توانند با مهر ورود در فرودگاه، وارد خاک این کشور شوند. اما اگر بخواهید بیشتر اقامت داشته باشید باید درخواست ویزای مالزی بدهید! درخواست شما باید قبل از ورود به این کشور صورت گیرد! همچنین باید بدانید نمی‌توان بدون ویزا بیش از دو هفته در مالزی ماند یا اقامت را تمدید کرد! پس پیشنهاد می‌کنیم قبل از ورود به مالزی تصمیم خود را بگیرید. اگر به دنبال اطلاعات تخصصی در رابطه با دریافت ویزای کشور مالزی برای ایرانی ها، شرایط و قیمت آن هستید ادامه مطلب را بخوانید…

video
play-rounded-fill

 

STUDYKL مجری تمام امور مربوط به اخذ ویزا مالزی برای ایرانیان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

آیا مالزی ویزا میخواهد؟

بله؛ ایرانی ها برای اقامت‌ بیش از دو هفته در مالزی باید ویزا دریافت کنند. البته سفر به مالزی بدون ویزا نیز برای ایرانیان امکان پذیر است؛ مشروط به اینکه حداکثر 2 هفته در این کشور بمانید! در اینصورت فقط به بلیط پرواز رفت و برگشت و واچر هتل نیاز دارید. 

جالب است بدانید که شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا ایالات متحده می‌توانند به مدت 90 روز بدون ویزا در مالزی بمانند! بعد از این 90 روز دیگر مجاز به ماندن در خاک مالزی نیستند.

ویزای مالزی چیست؟

ویزای مالزی چیست؟ عکس ویزای مالزی

ویزای مالزی در واقع مجوز ورود شما به این کشور است. این ویزا با توجه به هدفتان می‌تواند 2 هفته، 60 روز، 12 ماه، 2 سال، 5 سال یا 20 سال معتبر باشد. ایرانیان می‌توانند در سال 2023 ویزای کشور مالزی را از طریق سفارتخانه آن در تهران درخواست دهند. هزینه این ویزا به صورت تقریبی بین 550 تا 5600 رینگت مالزی است.

ویزای مالزی از نظر تعداد دفعات ورود!

دولت مالزی 2 نوع ویزا برای اتباع خارجی صادر می‌کند! ویزای یکبار ورود و ویزای چند بار ورود. در ادامه هر یک از این‌ها را شرح می‌دهیم:

1. ویزای یکبار ورود یا سینگل اینتری

ویزای یکبار ورود (به انگلیسی: Single Entry Visa) به ویزایی می‌گویند که فقط اجازه 1 بار ورود به شما می‌دهد. در صورت خارج شدن شما از مالزی دیگر قادر نخواهید بود با این ویزا وارد شوید؛ حتی اگر مدت اعتبار ویزا باقی مانده باشد.

در کل ویزا تک ورودی معمولا برای بازدید اجتماعی صادر می‌شود. با این ویزا اتباع خارجی اجازه یک بار ورود به مالزی را دارند و فقط به مدت 3 ماه از تاریخ صدور معتبر است!

2. ویزای چند بار ورود یا مالتی پِل اینتری

ویزا چند بار ورود مالزی (به انگلیسی: Multiple Entry Visa) به ویزایی می‌گویند که اجازه چند بار ورود به خاک این کشور را به شما می‌دهد. بدین معنا که اگر پاسپورت شما اعتبار داشته باشد می‌توان چندین بار به مالزی وارد و خارج شد.

این ویزا معمولا برای افرادی صادر می‌گردد که به منظور انجام امور تجاری یا دولتی قصد سفر به مالزی را دارند. این ویزا به مدت 3 الی 12 ماه از تاریخ صدور معتبر است. اعتبار ویزای ورودی چندگانه 1 سال می‌باشد. هر ورود فقط برای 30 روز است و تمدید اقامت مجاز نیست.

تفاوت ویزای بدون مرجع و با مرجع مالزی

ویزای مالزی بدون مرجع و ویزای با مرجع دو نوع از ویزاهای مالزی هستند که بسته به هدف سفر، از یکی استفاده می شود.

 • ویزای بدون مرجع: این ویزا برای سفرهای اجتماعی یا گردشگری به کار می‌رود و نیازی به مجوز قبلی از کمیسیون عالی مالزی ندارد. ویزا بدون مرجع معمولاً به صورت ویزای سینگل اینتری صادر می‌گردد.
 • ویزای با مرجع: این ویزا قبل از صدور، نیاز به تأیید از سوی اداره مهاجرت مالزی دارد. ویزای با مرجع برای افرادی است که قصد دارند برای ادامه تحصیل، گرفتن ویزای همراه یا کار به مالزی سفر کنند. 

انواع ویزای مالزی برای سفر و اقامت

انواع ویزای مالزی

حتما برای گرفتن ویزای مالزی هدفی دارید. برای مثال گشت و گذار و سفر، تحصیل، کار یا دیدن اقوام! جالب است بدانید برای هر یک از این اهداف، مالزی ویزای جدا دارد. پس باید اول از همه انواع ویزا برای ورود به کشور مالزی و اقامت در آن را بشناسید. از جمله آنها:

 • ویزای مالزی خانه دوم من (Malaysia My Second Home visa)
 • ویزای سوشیال (social visa)
 • ویزای تحصیلی (study visa)
 • ویزای همراه (Dependent Visa)
 • ویزای سرمایه گذاری یا پریمیوم (Premium Visa)
 • ویزای توریستی (tourist visa)
 • ویزای کار (work visa)
 • ویزای ترانزیت (transit visa)
 • ویزای زبان (language visa)

ویزای سوشیال مالزی

ویزای سوشیال مالزی به طور رسمی به نام ویزای بازدید کوتاه مدت (اجتماعی) شناخته می‌شود. این ویزا به شما اجازه می‌دهد که به مدت 60 روز در مالزی بمانید. ویزای سوشال یک ویزا سینگل اینتری است که از لحظه صدور تا 3 ماه اعتبار دارد. این ویزا قابلیت تمدید برای 1 تا 2 ماه بعد را هم دارد. ویزا سوشیال تبدیل به هیچ ویزایی نمی‌شود و امکان اقامت طولانی مدت و کار با این ویزا را ندارید!

اخذ ویزای سوشیال مالزی فقط در 72 ساعت!

– ویزای MM2H مالزی

طرح خانه‌ دوم من مالزی یا MM2H، یک برنامه اقامتی است که از سوی دولت این کشور ارائه شده تا اتباع خارجی بتوانند به صورت قانونی (تا 5 سال) در آن اقامت کنند. البته این برنامه قبلا 10 ساله بوده است. ویزای ام ام تو اچ، مناسب افرادی است که دوست دارند به مدت طولانی در این کشور اقامت داشته باشند. حتی شما می‌توانید این ویزا را تمدید کنید!

شرایط این ویزا شامل داشتن درآمد ثابت ماهانه و داشتن مقدار معینی پس‌انداز است. مزایای این برنامه شامل امکان خرید ملک، امکان باز کردن حساب بانکی و بیمه در مالزی است. همچنین این ویزا چندبار ورود بوده و اجازه‌ی ورود و خروج بدون محدودیت از مالزی را به دارندگان آن می‌دهد.

– ویزا تحصیلی مالزی

ویزای تحصیلی در دسته ویزای مالزی قرارد دارد. این ویزا به خارجی‌ها اجازه تحصیل به مدت یکسال را می‌دهد. ویزا تحصیل بر اساس مقطع تحصیلی قابلیت تمدید دارد. برای مثال اگر شما می‌خواهید در مقطع کاردانی تحصیل کنید می‌توانید این ویزا را تا 3 سال، کارشناسی تا 4 سال، کارشناسی ارشد بین 2 تا 3 سال و دکتری بین 4 تا 5 سال تمدید کنید. همچنین با کمک این ویزا می‌توانید ویزای همراه بگیرید!

اخذ ویزای تحصیلی مالزی

– ویزای همراه مالزی

ویزای همراه یا “Dependent Visa” از طریق ویزای اصلی مانند ویزای تحصیلی یا ویزا کار صادر می‌گردد. این ویزا امکان اقامت در مالزی را به افراد وابسته یا همراه کارمند خارجی، دانشجو یا دانش آموز می‌دهد. ویزای همراه معمولاً به مدت یک سال صادر می‌شود و می‌توان آن را تمدید کرد.

معمولا این ویزا برای همسر، فرزندان زیر 18 تا 21 سال بسته به نوع ویزا و والدین دارنده ویزای اصلی صادر می‌شود. دارندگان ویزا همراه مالزی می‌توانند از مزایای امکان اقامت قانونی در این کشور، بیمه و… بهره‌مند شوند. این ویزا معایبی هم دارد که از جمله آنها نداشتن اجازه کار و وابسته بودن تمدید آن به ویزای اصلی است.

– ویزای 20 ساله مالزی

ویزای پریمیوم یا سرمایه گذاری مالزی که با عنوان ویزای ممتاز یا 20 ساله هم شناخته می‌شود یک ویزای بلند مدت است که برای سرمایه گذاران، کارآفرینان و استعدادهای درخشان خارجی امکان زندگی، کار و تحصیل را فراهم می‌کند!

اگر دوست دارید بیشتر در این باره بدانید مقاله ویزای 20 ساله مالزی را بخوانید.

– ویزای توریستی مالزی

همانطور که گفتیم برای اقامت زیر 14 روز در کشور مالزی نیازی به گرفتن ویزا نیست! اما این مجوز یا مهر ورود با نام ویزا توریستی شناخته می‌شود که مختص ایران و چند کشور دیگر از جمله عراق، لیبی، کویت، سوریه و غیره است. 

– ویزای کاری مالزی

هر چند یافتن شغل در مالزی فرآیند پیچیده‌ و خاصی دارد؛ با این وجود برای کسانی که اقدامات لازم برای یافتن شغل مناسب در مالزی را انجام داده‌اند ویزای کار صادر می‌شود. 

– ویزا ترانزیت مالزی:

ویزای ترانزیت مالزی برای کسانی صادر می‌شود که تنها قصد عبور و گذر از این کشور برای رسیدن به مقصد دیگری را دارند. لازم است بدانید اتباع خارجی که تنها در فرودگاه مالزی برای ادامه مسیر و رسیدن به مقصد بعدی توقف می‌کنند نیازی به ویزای ترانزیت ندارند.

– ویزای زبان یا کالج مالزی:

ویزای زبان یا کالج برای افرادی صادر می‌شود که قصد تحصیل کوتاه‌مدت در کالج‌های دانشگاهی یا کالج‌های زبان مالزی را داشته باشند. این ویزا معمولا 6 ماهه یا 1 ساله است.

قیمت ویزای مالزی 2023

قیمت ویزای مالزی 2023

در حال حاضر قیمت ویزای مالزی بین 550 رینگیت تا 2.500 رینگیت بوده و برای انواع ویزا متفاوت است. برای مثال هزینه استیکر اقامت 5 ساله حدود 520 رینگیت مالزی می‌باشد. طبق آخرین آمار 1402، بابت گرفتن ویزای فرودگاهی نیز نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت!

از آنجایی که نرخ ویزا با توجه به آخرین وضعیت قیمت دلار، متغییر می‌باشد؛ پیشنهاد می‌کنیم، برای اطلاعات از قیمت روز ویزای مالزی با STUDYKL تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

شرایط اخذ ویزای مالزی برای ایرانیان 1402

شرایط اخذ ویزا مالزی برای ایرانی ها را با هم بخوانیم:

 1. داشتن بلیط رفت و برگشت معتبر
 2. داشتن بودجه و هزینه کافی برای اقامت در مالزی
 3. نبودن در لیست افراد ممنوعه برای ورود به کشور مالزی
 4. داشتن ویزا یا مجوز ورود

مدارک لازم برای ویزای مالزی

مدارک کلی برای اخذ ویزا کشور مالزی از این قرار است:

 • اصل پاسپورت با اعتبار کافی که معمولا 8 ماه است.
 • 1 قطعه عکس پاسپورت سایز 
 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • ارائه برنامه سفر و دلایل سفر به مالزی
 • ارائه مدرک اقامت در مالزی یا کپی رزرو هتل
 • کپی بلیط هواپیما یا پرواز که تأیید شده و نشان دهنده تاریخ ورود و خروج باشد
 • پرینت حساب بانکی یا اثبات وجوه کافی و داشتن مخارج سفر
 • مدرک پرداخت هزینه ویزا

البته باید بدانید مدارک لازم برای اخذ هر نوع از ویزا متفاوت است. پس سعی کنید مطابق نیت خود به دنبال جمع آوری مدارک باشید.

مدت اعتبار ویزای مالزی

مدت اعتبار ویزای مالزی بسته به نوع آن متفاوت بوده و از 14 روز تا 20 سال متغیر است. جدول زیر نشان‌دهنده مدت اعتبار هر یک از ویزاهای این کشور است:

نام ویزا مدت اعتبار
فرودگاهی 14 روز
سوشیال 2 ماه یا 60 روز
کاری بین 1 تا 5 سال
تحصیلی 1 سال (هر سال باید تمدید شود)
همراه 1 سال و وابسته به ویزای تحصیلی است.
 MM2H 5 سال
کالج بین 6 ماه تا 1 سال
ترانزیت

نحوه اخذ ویزای مالزی

برای گرفتن ویزا مالزی از طریق 2 روش می‌توانید اقدام کنید.

 1. آنلاین
 2. غیرحضوری
 3. حضوری

1. اخذ ویزای مالزی به صورت آنلاین

برای گرفتن ویزای آنلاین مالزی باید تبعه این کشورها باشید:

 • نپال
 • پاکستان
 • صربستان
 • سری لانکا
 • بنگلادش
 • بوتان
 • چین
 • هند
 • مونته نگرو
 • میانمار

شهروندان کشورهای نامبرده می‌توانند با ارسال مدارک به صورت الکترونیکی، درخواست ویزای آنلاین مالزی بدهند. eVisa مالزی برای ایرانی‌ها امکانپذیر نیست؛ چراکه نام ایران در لیست بالا قرار ندارد.

2. اخذ ویزا بدون مراجعه به سفارت مالزی و مصاحبه (غیرحضوری)

شاید برای سفر به مالزی خیلی مشتاق باشید؛ ولی با فکر کردن به دنگ و فنگ‌های اخذ ویزا از سفارت مالزی، منصرف می‌شوید! اگر این گونه فکر می‌کنید باید به عرضتان برسانیم که گرفتن ویزا بدون نیاز به مراجعه به سفارت مالزی در تهران هم امکان پذیر است.

در واقع لازم نیست برای دریافت ویزا به سفارتخانه آن در تهران بروید! فقط کافی است به 20 سال تجربه ما اعتماد کنید. کارشناسان متخصص ما در تیم STUDYKL تمام امور مربوط به ویزا را برایتان انجام می‌دهند. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید. 

3. مراحل گرفتن ویزا به صورت حضوری

مراحل اخذ Malaysia visa با توجه به هدف شما از سفر یا اقامت در این کشور متفاوت است. برای گرفتن ویزا قدم به قدم این مراحل را انجام دهید:

 1. برای درخواست ویزا باید به سفارت مالزی در تهران مراجعه نمایید و مدارک خواسته شده را تهیه کنید.
 2. قدم بعد پر کردن فرم درخواست است.
 3. سپس باید هزینه‌های ذکر شده را پرداخت نمایید.
 4. برای دریافت روادید یا همان ویزا و سفر به مالزی آماده شوید.

پیکاپ ویزای مالزی

در کل باید بدانید پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت به فرآیندی اشاره دارد که در آن یک فرد از طریق واسط ویزای خود را به پاسپورتش الصاق می‌کند. در واقع این فرآیند شامل ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به همراه ویزا به شما است. این خدمات برای کشورهایی انجام می‌شود که در حال حاضر خدمات کنسولی خود را برای شهروندان ایرانی در ایران متوقف کرده‌اند!

با توجه به اینکه مالزی در ایران سفارتخانه دارد متقاضیان می‌توانند خودشان برای اخذ ویزا اقدام کنند. اما اگر دوست دارید از یک راه سریع و مطمئن ویزای مالزی را اخذ کنید، می‌توانید روی خدمات STUDYKL حساب کنید. فقط کافی است برای پیکاپ ویزای مالزی مدارک و پاسپورتتان را (از هر شهری که در آن زندگی می‌کنید) برای ما بفرستید تا امور مربوط به ویزا را دنبال کنیم. آفیس STUDYKL در تهران بوده و در سریع‌ترین زمان می‌توانیم پیکاپ ویزا را برایتان انجام دهیم.

عوامل ریجکت ویزا کشور مالزی

عوامل ریجکت ویزا کشور مالزی

شاید تابه‌حال از افراد زیادی شنیده باشید که می‌گویند “نمی‌تونم برم سفر؛ چون ویزام ریجکت شد!” کلمه ریجکت به معنای رد شدن است. اگر ویزا شما رد شود یعنی یک جای کار می‌لنگد! ریجکت ویزا عواملی دارد که با هم بررسی می‌کنیم:

 • نداشتن نامه مرجع برای درخواست ویزای بامرجع
 • بیمه مسافرتی نامعتبر
 • عدم ارائه مدارک اقامت
 • پاسپورت مخدوش و نامعتبر
 • اثبات اقدامات جنایت کارانه از سوی متقاضی ویزا
 • ارائه مدارک سفر ناقص و جعلی
 • نداشتن توضیحات کافی برای هدف اقامت
 • عدم تایید برنامه سفر

توجه داشته باشید اگر ویزای شما به هر دلیلی ریجکت شود، درخواست دوباره ویزا، با چالش‌هایی رو به رو خواهد بود. به همین سبب پیشنهاد می‌کنیم از ابتدای کار خوب حواستان را جمع کنید تا کسری مدارک نداشته باشید و سعی کنید برای دریافت روادید مالزی از یک کارشناس راهنمایی بخواهید.

مهم‌ترین نکته درباره ورود به مالزی با ویزا

توجه داشته باشید به محض ورود به فرودگاه کوالالامپور قسمت گیت ورودی، افسر ویزای شما را بررسی می‌کند؛ سپس مهر ورود می‌زند. این مهر برای اساس ویزایی که شما دارید متفاوت است. اگر قصد اقامت دو هفته‌ای داشته باشید مهر ورود شما با اقامت 60 روزه تفاوت خواهد داشت. یا برای مثال مهر ورود ویزای دانشجویی 30 روزه خواهد بود که طی این 30 روز ویزای شما تبدیل به ویزای یکساله می‌شود.

سؤالات متداول

آیا مالزی ویزا می‌خواهد؟

بله. برای کار، اقامت و تحصیل در مالزی باید ویزا بگیرید. البته گرفتن ویزای سفر دو هفته‌ای به مالزی بسیار ساده بوده و قبل پرواز برایتان صادر می‌گردد. از انواع ویزاهای دیگر مالزی ویزا سوشیال بوده که به ویزا دوماهه مالزی نیز معروف است.

ویزا 60 روزه مالزی یا ویزای بازدید اجتماعی نیز به سرعت قابل اخذ است؛ اما اگر بخواهید در مالزی اقامت داشته باشید باید ویزا 5 ساله یا همان ویزا خانه دوم بگیرید.

چگونه ویزای مالزی بگیریم ؟

ابتدا باید مشخص کنید که کدام ویزا را می‌خواهید! به چه منظور قصد دارید به مالزی بروید! بعد از مشخص کردن هدف و برای سادگی کار می‌توانید با STUDYKL تماس بگیرید و از اینجا به بعدش را به ما بسپارید.

برای گرفتن ویزا باید به این کشور بروم؟

خیر. لازم به این کار نیست شما از همین جا می‌توانید درخواست خود را ارسال نمایید.

تفاوت ویزا با پاسپورت مالزی چیست؟

قبل از هر چیز باید فرق بین گذرنامه یا ویزا با پاسپورت مالزی را بدانید! این دو کاملا با هم متفاوت هستند. پاسپورت مالزی یکی از قدرتمندترین پاسپورت‌ های دنیا بوده و رتبه 13 را در سال 2023 کسب نموده است. افرادی که پاسپورت مالزی را دارند قادرند به 180 کشور دنیا بدون نیاز به ویزا سفر کنند!

از جمله این کشورها آلمان، اتریش، ترکیه، ایران و الجزایر است. بنابراین می‌توان این‌طور برداشت کرد که ارزش و اعتبار پاسپورت مالزی بالاست. پاسپورت مالزی در وهله اول به شهروندان این کشور و در شرایطی خاصی به افراد خارجی مقیم در مالزی داده می‌شود.

می‌رسیم به ویزا مالزی. این ویزا را اکثر افراد دنیا می‌توانند بگیرند. ویزا به معنای سند و مدرکی دال بر اجازه یک کشور خارجی برای ورود و اقامت در آن است. افراد می‌توانند بنا به هدفی که دارند یکی از ویزاهای مالزی را درخواست بدهند. این ویزا با روادید مالزی هم شناخته می‌شود.

پیکاپ ویزای مالزی امکانپذیر است؟

بله.

دانشجویان برای تحصیل در مالزی باید چه نوع ویزایی تهیه کنند؟

دانشجویانی که قصد تحصیل در مالزی را دارند باید ویزای تحصیلی داشت باشند، البته دانشجویان برای ورود به مالزی باید ویزای سوشال بگیرند تا استیکر ویزا تحصیلی در خاک مالزی روی پاسپورت‌شان مهر شود.

کدام ویزا کشور مالزی بیشترین زمان اعتبار و کدام ویزا کوتاه‌ترین زمان را دارد؟

ویزا سفر با تاریخ اعتبار 14 روزه کوتاه‌ترین ویزا مالزی از نظر زمان است و ویزا MM2H با اعتبار 5 ساله طولانی‌ترین تاریخ را دارد.

بهترین ویزا برای سفر به این کشور کدام است؟

برای سفر به سرزمین مالزی می‌توانید از ویزای گردشگری استفاده کنید، اگر زمان اقامت در مالزی بیشتر از 14 روز باشد بهتر است ویزای سوشال یا ویزا دو ماهه بگیرید.

ویزا بدون مرجع مالزی چیست؟

تحت شرایط خاصی می‌توان ویزای بدون مرجع مالزی را نیز دریافت نمود. این ویزا بدون مراجعه به اداره مهاجرت مالزی صادر می‌شود.

مزایای ویزا مالزی برای ایرانیان چیست؟

محبوبیت مالزی در میان ایرانیان فقط به خاطر آب و هوای خوب و دانشگاه‌های معتبر نیست؛ بلکه نزدیکی فرهنگی، دینی و غیره این کشور با ایران علت اصلی محبوبیت مالزی در میان ایرانیان است. البته که گرفتن ویزا برای ایرانی‌ها مزایای بسیاری دارد که نمونه آنها:

 1. مالزی قطب برتر آموزشی آسیا است. دانشگاه‌های مالزی با رنکینگ بالا و اعتبار جهانی در انتظار ورود دانشجویان نخبه از سراسر دنیا هستند.
 2. بازدید و گردش در شهر زیبای کوالالامپور با برج‌های بلند، بزرگراه‌های وسیع و مراکز خرید متنوع از دیگر مزایای آن است.
 3. سواحل مرجانی، شن‌های روان، جنگل‌های انبوه استوایی و آب و هوایی فوق‌العاده نیز مالزی را مقصد دل‌انگیز برای سفرهای تفریحی کرده است.
 4. کسانی که به دنبال آرامش و سکون دوره بازنشستگی در کشوری با آب و هوای مطلوب هستند، مالزی و آرامشش را برای گذران این دوران از زندگی انتخاب می‌کنند و با اخذ ویزای خانه دوم به کارهایشان سر و سامان می‌دهند.
 5. مالزی کشوری صلح طلب بوده و می‌توان در آن با امنیت کامل زندگی کرد.

اخذ ویزای مالزی در سریع‌ترین زمان ممکن با STUDYKL 

STUDYKL مفتخر به دو دهه تلاش و خدمات تخصصی و انحصاری در کشور مالزی است. در کمترین زمان ممکن هر نوع ویزایی که بخواهید را برایتان اخذ می‌کنیم!

خدمات STUDYKL شامل:

 • اخذ انواع ویزاهای کشور مالزی
 • اخذ پذیرش از دانشگاه های مالزی
 • ثبت نام در مدارس و کالج‌ های زبان
 • دریافت خوابگاه، هتل و غیره

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *