تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
ویزای مالزی

ویزای مالزی

زمان مطالعه: 10 دقیقه
4.8/5 - (145 امتیاز)

ویزای مالزی یک مجوز رسمی است که به خارجی‌ها اجازه ورود به این کشور را می‌دهد. ایرانیان برای سفر و اقامت زیر 14 روز در مالزی نیاز به دریافت ویزا ندارند و می‌توانند با مهر ورود در فرودگاه، وارد خاک این کشور شوند. اما برای اقامت بیشتر باید درخواست ویزای مالزی بدهید! درخواست شما باید قبل از ورود به این کشور صورت گیرد! اگر به دنبال اطلاعات تخصصی در رابطه با دریافت ویزای کشور مالزی برای ایرانی ها، شرایط و مدارک لازم و قیمت آن در سال 2024 هستید ادامه مطلب را بخوانید…

video
play-rounded-fill

ویزای مالزی چیست؟

ویزای مالزی چیست؟ عکس ویزای مالزی

ویزای مالزی در واقع مجوز ورود شما به این کشور است. این ویزا با توجه به هدفتان می‌تواند 2 هفته، 60 روز، 12 ماه، 2 سال، 5 سال یا 20 سال معتبر باشد. ایرانیان می‌توانند در سال 2024 ویزای کشور مالزی را از طریق سفارتخانه آن در تهران درخواست دهند. هزینه این ویزا به صورت تقریبی بین 550 تا 5.600 رینگت مالزی است.

مالزی ویزا میخواد؟

بله؛ ایرانی ها برای اقامت‌ بیش از دو هفته در مالزی باید ویزا دریافت کنند. البته سفر به مالزی بدون ویزا نیز برای ایرانیان امکان پذیر است؛ مشروط به اینکه حداکثر 2 هفته در این کشور بمانید! در اینصورت فقط به بلیط پرواز رفت و برگشت و واچر هتل نیاز دارید. جالب است بدانید که شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا ایالات متحده می‌توانند به مدت 90 روز بدون ویزا در مالزی بمانند! بعد از این 90 روز دیگر مجاز به ماندن در خاک مالزی نیستند.

کارت دیجیتال ورود به مالزی در سال 2024 الزامی شد

شرایط اخذ ویزای مالزی برای ایرانی ها 1403

شرایط گرفتن ویزا مالزی برای ایرانیان را با هم بخوانیم:

 1. داشتن پاسپورت ایرانی 
 2. داشتن بلیط رفت و برگشت معتبر
 3. داشتن بودجه و هزینه کافی برای اقامت
 4. نبودن در لیست افراد ممنوعه برای ورود به کشور

STUDYKL مجری تمام امور مربوط به اخذ ویزا مالزی برای ایرانیان است.

(ما فقط توانایی ارائه خدمات به دارندگان پاسپورت ایرانی را داشته و امکان اخذ ویزا برای اتباع خارجی را نداریم.)

برای مشاوره رایگان جهت درخواست ویزا با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

مدارک لازم برای درخواست ویزای مالزی

برای درخواست ویزای مالزی سال 2024 نیاز به این مدارک دارید:

 • اصل پاسپورت با اعتبار کافی که معمولا 8 ماه است.
 • 1 قطعه عکس پاسپورت سایز 
 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • ارائه برنامه سفر و دلایل آن
 • ارائه مدرک اقامتی یا کپی رزرو هتل
 • مدرک پرداخت هزینه ویزا
 • کپی بلیط هواپیما یا پرواز که تأیید شده و نشان دهنده تاریخ ورود و خروج باشد
 • پرینت حساب بانکی یا اثبات وجوه کافی و داشتن مخارج سفر
 • کپی دعوت نامه از میزبان (در صورت داشتن دعوتنامه)

البته باید بدانید مدارک لازم برای اخذ هر نوع از ویزا متفاوت است. پس سعی کنید مطابق نیت خود به دنبال جمع آوری مدارک باشید.

قیمت ویزای مالزی 2024

قیمت ویزای مالزی

در حال حاضر قیمت ویزای مالزی بین 550 رینگیت تا 5.600 رینگیت بوده و برای انواع ویزا متفاوت است. طبق آخرین آمار 2024 بابت گرفتن ویزای فرودگاهی نیز نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت!

از آنجایی که نرخ ویزا با توجه به آخرین وضعیت قیمت دلار، متغییر می‌باشد؛ پیشنهاد می‌کنیم، برای اطلاعات از قیمت روز ویزای مالزی با STUDYKL تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

انواع ویزای مالزی

انواع ویزای مالزی

حتما برای گرفتن ویزای مالزی هدفی دارید. برای مثال گشت و گذار و سفر، تحصیل، کار یا دیدن اقوام! جالب است بدانید برای هر یک از این اهداف، مالزی ویزای جدا دارد. پس باید اول از همه انواع ویزا برای ورود به کشور مالزی و اقامت در آن را بشناسید.

انواع ویزای کشور مالزی نظیر:

 • ویزای مالزی خانه دوم من (Malaysia My Second Home visa)
 • ویزای سوشیال (social visa)
 • ویزای تحصیلی (study visa)
 • ویزای همراه (Dependent Visa)
 • ویزای سرمایه گذاری یا پریمیوم (Premium Visa)
 • ویزای توریستی (tourist visa)
 • ویزای کار (work visa)
 • ویزای ترانزیت مالزی (transit visa)
 • ویزای زبان (language visa)
 • ویزای یکساله (One year visa)
 • ویزای کالج (college visa)

ویزای سوشیال مالزی

ویزای سوشیال مالزی به طور رسمی به نام ویزای بازدید کوتاه مدت (اجتماعی) شناخته می‌شود. این ویزا به شما اجازه می‌دهد که به مدت 60 روز در مالزی بمانید. ویزای سوشال یک ویزا سینگل اینتری است که از لحظه صدور تا 3 ماه اعتبار دارد. این ویزا قابلیت تمدید برای 1 تا 2 ماه بعد را هم دارد. ویزا سوشیال تبدیل به هیچ ویزایی نمی‌شود و امکان اقامت طولانی مدت و کار با این ویزا را ندارید!

اخذ ویزای سوشیال مالزی فقط در 72 ساعت!

– ویزای MM2H مالزی

طرح خانه‌ دوم من مالزی یا MM2H، یک برنامه اقامتی است که از سوی دولت این کشور ارائه شده تا اتباع خارجی بتوانند به صورت قانونی در مالزی اقامت داشته باشند. در طرح جدید 2024 ویزای خانه دوم مالزی شامل 3 سطح پلاتینیوم، طلا و نقره است که هر کدام شرایط و مزایای خود را دارند.

از جمله مهم‌ترین شرایط برای اخذ این ویزا داشتن استطاعت مالی کافی است. مزایای این برنامه نیز شامل امکان خرید ملک، امکان باز کردن حساب بانکی و بیمه در مالزی است. همچنین این ویزا چندبار ورود بوده و اجازه‌ی ورود و خروج بدون محدودیت از مالزی را به دارندگان آن می‌دهد.

– ویزا تحصیلی مالزی

ویزای تحصیلی در دسته ویزای مالزی قرارد دارد. این ویزا به خارجی‌ها اجازه تحصیل به مدت یکسال را می‌دهد. ویزا تحصیل بر اساس مقطع تحصیلی قابلیت تمدید دارد. برای مثال اگر شما می‌خواهید در مقطع کاردانی تحصیل کنید می‌توانید این ویزا را تا 3 سال، کارشناسی تا 4 سال، کارشناسی ارشد بین 2 تا 3 سال و دکتری بین 4 تا 5 سال تمدید کنید. همچنین با کمک این ویزا می‌توانید ویزای همراه بگیرید!

اخذ ویزای تحصیلی مالزی

– ویزای همراه مالزی 

ویزای همراه یا “Dependent Visa” از طریق ویزای اصلی مانند ویزای تحصیلی یا ویزا کار صادر می‌گردد. این ویزا امکان اقامت در مالزی را به افراد وابسته یا همراه کارمند خارجی، دانشجو یا دانش آموز می‌دهد. ویزای همراه معمولاً به مدت یک سال صادر می‌شود و می‌توان آن را تمدید کرد.

معمولا این ویزا برای همسر، فرزندان زیر 18 تا 21 سال بسته به نوع ویزا و والدین دارنده ویزای اصلی صادر می‌شود. دارندگان ویزا همراه مالزی می‌توانند از مزایای امکان اقامت قانونی در این کشور، بیمه و… بهره‌مند شوند. این ویزا معایبی هم دارد که از جمله آنها نداشتن اجازه کار و وابسته بودن تمدید آن به ویزای اصلی است.

– ویزای 20 ساله مالزی یا ویزای سرمایه گذاری

ویزای پریمیوم یا سرمایه گذاری مالزی که با عنوان ویزای ممتاز یا 20 ساله هم شناخته می‌شود یک ویزای بلند مدت است که برای سرمایه گذاران، کارآفرینان و استعدادهای درخشان خارجی امکان زندگی، کار و تحصیل را فراهم می‌کند!

اگر دوست دارید بیشتر در این باره بدانید مقاله ویزای 20 ساله مالزی را بخوانید.

– ویزای توریستی مالزی

همانطور که گفتیم برای اقامت زیر 14 روز در کشور مالزی نیازی به گرفتن ویزا نیست! اما این مجوز یا مهر ورود با نام ویزا توریستی شناخته می‌شود که مختص ایران و چند کشور دیگر از جمله عراق، لیبی، کویت، سوریه و غیره است. 

– ویزای کاری یا تجاری مالزی

هر چند یافتن شغل در مالزی فرآیند پیچیده‌ و خاصی دارد؛ با این وجود برای کسانی که اقدامات لازم برای یافتن شغل مناسب در مالزی را انجام داده‌اند ویزای کار صادر می‌شود. 

– ویزا ترانزیت

ویزای ترانزیت مالزی برای کسانی صادر می‌شود که تنها قصد عبور و گذر از این کشور برای رسیدن به مقصد دیگری را دارند. لازم است بدانید اتباع خارجی که تنها در فرودگاه مالزی برای ادامه مسیر و رسیدن به مقصد بعدی توقف می‌کنند نیازی به ویزای ترانزیت ندارند.

– ویزای زبان مالزی

ویزای زبان یا کالج برای افرادی صادر می‌شود که قصد تحصیل کوتاه‌مدت در کالج‌های دانشگاهی یا کالج‌های زبان مالزی را داشته باشند. این ویزا معمولا 6 ماهه یا 1 ساله است.

– ویزای یکساله مالزی

ویزای یک ساله مالزی یک نوع ویزای چند بار ورود  بوده که به شما اجازه می‌دهد در طول سال، چندین بار به این کشور سفر کنید. این ویزا به شما امکان می‌دهد تا 12 ماه در مالزی اقامت داشته باشید و در صورت لزوم، تا 3 سال آن را تمدید کنید! با کمک این ویزا شما می‌توانید برای فرزندان زیر 18 سال یا والدین خود، ویزای همراه دریافت نموده و حساب بانکی داشته باشید. ویزای یکساله مالزی چند بار ورود بوده و در صورت خروج از کشور، اعتبارش را از دست نمی‌دهد.

– ویزای کالج مالزی

ویزای کالج مالزی در واقع همان ویزای تحصیلی است که دانشجویان از آن برای تحصیل در کالج‌های مالزی (کالج‌ها مراکز علمی کوچکی هستند که دوره کاردانی یا پیش دانشگاهی را ارائه می‌دهند.) استفاده می‌کنند. معمولا این ویزای 12 ماه اعتبار داشته و در صورت ادامه تحصیل در کالج می‌توان آن را تمدید کرد.

مدت اعتبار ویزای مالزی

مدت اعتبار ویزای مالزی بسته به نوع آن متفاوت بوده و از 14 روز تا 20 سال متغیر است. جدول زیر نشان‌دهنده مدت اعتبار هر یک از ویزاهای این کشور است:

نام ویزا مدت اعتبار
فرودگاهی 14 روز
سوشیال 2 ماه یا 60 روز
کاری بین 1 تا 5 سال
تحصیلی 1 سال (هر سال باید تمدید شود)
همراه 1 سال و وابسته به ویزای تحصیلی است.
 MM2H متغیر بسته به سطح انتخابی از 5 تا 15 سال و برای سطح پلاتینیوم اقامت دائم مالزی
کالج بین 6 ماه تا 1 سال
ترانزیت

نحوه اخذ ویزای مالزی

برای گرفتن ویزا مالزی از طریق 3 روش می‌توانید اقدام کنید.

 1. غیرحضوری
 2. حضوری
 3. آنلاین

1. اخذ ویزا بدون مراجعه به سفارت مالزی و مصاحبه (غیرحضوری)

شاید برای سفر به مالزی خیلی مشتاق باشید؛ ولی با فکر کردن به دنگ و فنگ‌های اخذ ویزا از سفارت مالزی، منصرف می‌شوید! اگر این گونه فکر می‌کنید باید به عرضتان برسانیم که گرفتن ویزا بدون نیاز به مراجعه به سفارت مالزی در تهران هم امکان پذیر است.

در واقع لازم نیست برای دریافت ویزا به سفارتخانه آن در تهران بروید! فقط کافی است به 20 سال تجربه ما اعتماد کنید. کارشناسان متخصص ما در تیم STUDYKL تمام امور مربوط به ویزا را برایتان انجام می‌دهند. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید. 

2. مراحل گرفتن ویزا به صورت حضوری

مراحل اخذ Malaysia visa با توجه به هدف شما از سفر یا اقامت در این کشور متفاوت است. برای گرفتن ویزا قدم به قدم این مراحل را انجام دهید:

  1. برای درخواست ویزا باید به سفارت مالزی در تهران مراجعه نمایید و مدارک خواسته شده را تهیه کنید.
  2. قدم بعد پر کردن فرم درخواست است.
  3. سپس باید هزینه‌های ذکر شده را پرداخت نمایید.
  4. برای دریافت روادید یا همان ویزا و سفر به مالزی آماده شوید.

3. اخذ ویزای مالزی به صورت آنلاین

برای گرفتن ویزای آنلاین مالزی باید تبعه این کشورها باشید:

 • نپال
 • پاکستان
 • صربستان
 • سری لانکا
 • بنگلادش
 • بوتان
 • چین
 • هند
 • مونته نگرو
 • میانمار

شهروندان کشورهای نامبرده می‌توانند با ارسال مدارک به صورت الکترونیکی، درخواست ویزای آنلاین مالزی بدهند. eVisa مالزی برای ایرانی‌ها امکانپذیر نیست؛ چراکه نام ایران در لیست بالا قرار ندارد.

عوامل ریجکت ویزا کشور مالزی

عوامل ریجکت ویزا کشور مالزی

شاید تابه‌حال از افراد زیادی شنیده باشید که می‌گویند “نمی‌تونم برم سفر؛ چون ویزام ریجکت شد!” کلمه ریجکت به معنای رد شدن است. اگر ویزا شما رد شود یعنی یک جای کار می‌لنگد! ریجکت ویزا عواملی دارد که با هم بررسی می‌کنیم:

 • نداشتن نامه مرجع برای درخواست ویزای بامرجع
 • بیمه مسافرتی نامعتبر
 • عدم ارائه مدارک اقامت
 • پاسپورت مخدوش و نامعتبر
 • اثبات اقدامات جنایت کارانه از سوی متقاضی ویزا
 • ارائه مدارک سفر ناقص و جعلی
 • نداشتن توضیحات کافی برای هدف اقامت
 • عدم تایید برنامه سفر

توجه داشته باشید اگر ویزای شما به هر دلیلی ریجکت شود، درخواست دوباره ویزا، با چالش‌هایی رو به رو خواهد بود. به همین سبب پیشنهاد می‌کنیم از ابتدای کار خوب حواستان را جمع کنید تا کسری مدارک نداشته باشید و سعی کنید برای دریافت روادید مالزی از یک کارشناس راهنمایی بخواهید.

ویزای مالزی از نظر تعداد دفعات ورود را بشناسید!

دولت مالزی 2 نوع ویزا برای اتباع خارجی صادر می‌کند! ویزای یکبار ورود و ویزای چند بار ورود. در ادامه هر یک از این‌ها را شرح می‌دهیم:

1. ویزای یکبار ورود یا سینگل اینتری

ویزای یکبار ورود (به انگلیسی: Single Entry Visa) به ویزایی می‌گویند که فقط اجازه 1 بار ورود به شما می‌دهد. این ویزا به ویزای تک مالزی نیز معروف است. در صورت خارج شدن شما از مالزی دیگر قادر نخواهید بود با این ویزا وارد شوید؛ حتی اگر مدت اعتبار ویزا باقی مانده باشد.

در کل ویزا تک ورودی معمولا برای بازدید اجتماعی صادر می‌شود. با این ویزا اتباع خارجی اجازه یک بار ورود به مالزی را دارند و فقط به مدت 3 ماه از تاریخ صدور معتبر است!

2. ویزای چند بار ورود یا مالتی پِل اینتری

ویزا چند بار ورود مالزی (به انگلیسی: Multiple Entry Visa) به ویزایی می‌گویند که اجازه چند بار ورود به خاک این کشور را به شما می‌دهد. بدین معنا که اگر پاسپورت شما اعتبار داشته باشد می‌توان چندین بار به مالزی وارد و خارج شد.

این ویزا معمولا برای افرادی صادر می‌گردد که به منظور انجام امور تجاری یا دولتی قصد سفر به مالزی را دارند. این ویزا به مدت 3 الی 12 ماه از تاریخ صدور معتبر است. اعتبار ویزای ورودی چندگانه 1 سال می‌باشد. هر ورود فقط برای 30 روز است و تمدید اقامت مجاز نیست.

تفاوت ویزای بدون مرجع و با مرجع مالزی چیست؟

ویزای مالزی بدون مرجع و ویزای با مرجع دو نوع از ویزاهای مالزی هستند که بسته به هدف سفر، از یکی استفاده می شود.

 • ویزای بدون مرجع: این ویزا برای سفرهای اجتماعی یا گردشگری به کار می‌رود و نیازی به مجوز قبلی از کمیسیون عالی مالزی ندارد. ویزا بدون مرجع معمولاً به صورت ویزای سینگل اینتری صادر می‌گردد.
 • ویزای با مرجع: این ویزا قبل از صدور، نیاز به تأیید از سوی اداره مهاجرت مالزی دارد. ویزای با مرجع برای افرادی است که قصد دارند برای ادامه تحصیل، گرفتن ویزای همراه یا کار به مالزی سفر کنند. 

پیکاپ ویزای مالزی یعنی چه؟

در کل باید بدانید پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت به فرآیندی اشاره دارد که در آن یک فرد از طریق واسط ویزای خود را به پاسپورتش الصاق می‌کند. در واقع این فرآیند شامل ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به همراه ویزا به شما است. این خدمات برای کشورهایی انجام می‌شود که در حال حاضر خدمات کنسولی خود را برای شهروندان ایرانی در ایران متوقف کرده‌اند!

با توجه به اینکه مالزی در ایران سفارتخانه دارد متقاضیان می‌توانند خودشان برای اخذ ویزا اقدام کنند. اما اگر دوست دارید از یک راه سریع و مطمئن ویزای مالزی را اخذ کنید، می‌توانید روی خدمات STUDYKL حساب کنید. فقط کافی است برای پیکاپ ویزای مالزی مدارک و پاسپورتتان را (از هر شهری که در آن زندگی می‌کنید) برای ما بفرستید تا امور مربوط به ویزا را دنبال کنیم. آفیس STUDYKL در تهران بوده و در سریع‌ترین زمان می‌توانیم پیکاپ ویزا را برایتان انجام دهیم.

مهم‌ترین نکته درباره ورود به مالزی با ویزا

توجه داشته باشید به محض ورود به فرودگاه کوالالامپور قسمت گیت ورودی، افسر ویزای شما را بررسی می‌کند؛ سپس مهر ورود می‌زند. این مهر برای اساس ویزایی که شما دارید متفاوت است. اگر قصد اقامت دو هفته‌ای داشته باشید مهر ورود شما با اقامت 60 روزه تفاوت خواهد داشت. یا برای مثال مهر ورود ویزای دانشجویی 30 روزه خواهد بود که طی این 30 روز ویزای شما تبدیل به ویزای یکساله می‌شود.

سؤالات متداول

آیا مالزی ویزا می‌خواهد؟

بله. برای کار، اقامت و تحصیل در مالزی باید ویزا بگیرید. البته گرفتن ویزای سفر دو هفته‌ای به مالزی بسیار ساده بوده و قبل پرواز برایتان صادر می‌گردد. از انواع ویزاهای دیگر مالزی ویزا سوشیال بوده که به ویزا دوماهه مالزی نیز معروف است. ویزا 60 روزه مالزی یا ویزای بازدید اجتماعی نیز به سرعت قابل اخذ است؛ اما اگر بخواهید در مالزی اقامت داشته باشید باید ویزا خانه دوم بگیرید.

چگونه ویزای مالزی بگیریم؟

ابتدا باید مشخص کنید که کدام ویزا را می‌خواهید! به چه منظور قصد دارید به مالزی بروید! بعد از مشخص کردن هدف و برای سادگی کار می‌توانید با STUDYKL تماس بگیرید و از اینجا به بعدش را به ما بسپارید.

برای گرفتن ویزا باید به این کشور بروم؟

خیر. لازم به این کار نیست شما از همین جا می‌توانید درخواست خود را ارسال نمایید.

تفاوت ویزا با پاسپورت مالزی چیست؟

قبل از هر چیز باید فرق بین گذرنامه یا ویزا با پاسپورت مالزی را بدانید! این دو کاملا با هم متفاوت هستند. پاسپورت مالزی به شهروندان این کشور و در شرایطی خاصی به افراد خارجی مقیم در مالزی داده می‌شود.

اما ویزا مالزی را اکثر افراد دنیا می‌توانند بگیرند. ویزای مالزی به معنای سند و مدرکی دال بر اجازه یک کشور خارجی برای ورود و اقامت در آن است. افراد می‌توانند بنا به هدفی که دارند یکی از ویزاهای مالزی را درخواست بدهند. این ویزا با روادید مالزی هم شناخته می‌شود.

پیکاپ ویزای مالزی امکانپذیر است؟

بله.

دانشجویان برای تحصیل در مالزی باید چه نوع ویزایی تهیه کنند؟

دانشجویانی که قصد تحصیل در مالزی را دارند باید ویزای تحصیلی داشت باشند، البته دانشجویان برای ورود به مالزی باید ویزای سوشال بگیرند تا استیکر ویزا تحصیلی در خاک مالزی روی پاسپورت‌شان مهر شود.

کدام ویزا کشور مالزی بیشترین زمان اعتبار و کدام ویزا کوتاه‌ترین زمان را دارد؟

ویزای توریستی با تاریخ اعتبار 14 روزه کوتاه‌ترین ویزا مالزی از نظر زمان است و ویزای MM2H با اعتبار بیش از 20 سال و یا دائمی، طولانی‌ترین تاریخ را دارد.

بهترین ویزا برای سفر به این کشور کدام است؟

برای سفر به سرزمین مالزی می‌توانید از ویزای گردشگری استفاده کنید، اگر زمان اقامت در مالزی بیشتر از 14 روز باشد بهتر است ویزای سوشال یا ویزا دو ماهه بگیرید.

ویزا بدون مرجع مالزی چیست؟

تحت شرایط خاصی می‌توان ویزای بدون مرجع مالزی را نیز دریافت نمود. این ویزا بدون مراجعه به اداره مهاجرت مالزی صادر می‌شود.

مزایای ویزا مالزی برای ایرانیان چیست؟

محبوبیت مالزی در میان ایرانیان فقط به خاطر آب و هوای خوب و دانشگاه‌های معتبر نیست؛ بلکه نزدیکی فرهنگی، دینی و غیره این کشور با ایران علت اصلی محبوبیت مالزی در میان ایرانیان است. البته که گرفتن ویزا برای ایرانی‌ها مزایای بسیاری دارد که نمونه آنها:

 1. مالزی قطب برتر آموزشی آسیا است. دانشگاه‌های مالزی با رنکینگ بالا و اعتبار جهانی در انتظار ورود دانشجویان نخبه از سراسر دنیا هستند.
 2. بازدید و گردش در شهر زیبای کوالالامپور با برج‌های بلند، بزرگراه‌های وسیع و مراکز خرید متنوع از دیگر مزایای آن است.
 3. سواحل مرجانی، شن‌های روان، جنگل‌های انبوه استوایی و آب و هوایی فوق‌العاده نیز مالزی را مقصد دل‌انگیز برای سفرهای تفریحی کرده است.
 4. کسانی که به دنبال آرامش و سکون دوره بازنشستگی در کشوری با آب و هوای مطلوب هستند، مالزی و آرامشش را برای گذران این دوران از زندگی انتخاب می‌کنند و با اخذ ویزای خانه دوم به کارهایشان سر و سامان می‌دهند.
 5. مالزی کشوری صلح طلب بوده و می‌توان در آن با امنیت کامل زندگی کرد.

اخذ ویزای مالزی در سریع‌ترین زمان ممکن با STUDYKL 

STUDYKL مفتخر به دو دهه تلاش و خدمات تخصصی و انحصاری در کشور مالزی است. در کمترین زمان ممکن هر نوع ویزایی که بخواهید را برایتان اخذ می‌کنیم!

خدمات STUDYKL شامل:

 • اخذ انواع ویزاهای کشور مالزی
 • اخذ پذیرش از دانشگاه های مالزی
 • ثبت نام در مدارس و کالج‌ های زبان
 • دریافت خوابگاه، هتل و غیره

توجه: STUDYKL از ارائه خدمات به اتباع خارجی معذور است.

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture