تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
هدف APU و Red Hat ، ایجاد پل ارتباطی بین دانشگاه و صنعت

هدف مشترک APU و Red Hat: پلی قوی برای وصل کردن دانشگاه به عرصه‌ی جهانی صنعت

دانشگاه فناوری و نوآوری آسیا پاسیفیک یا APU رتبه برتر را میان دانشگاه های خصوصی مالزی دارد. در راستای از بین بردن شکاف دانش بین دانشگاه و صنعت، ترویج نوآوری در تکنولوژی و آماده سازی دانشجویان برای مشاغل در دنیای فناوری که به سرعت در حال تغییر است، APU و Red Hat مالزی مشارکتی استراتژیک را رسما آغاز کرده‌اند.

کمپانی Red Hat یک شرکت نرم‌افزاری چند ملیتی آمریکایی است که محصولات نرم‌افزاری open source سازمانی را به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد. دفتر مرکزی رد هت در رالی، کارولینای شمالی قرار دارد و دفاتر زیادی در سراسر جهان دارد. رد هت در سال ۱۹۹۳ تأسیس شد و بیشتر به خاطر سیستم‌عامل لینوکس سازمانی خود، (RHEL) شناخته می‌شود. RHEL یکی از محبوب‌ترین توزیع‌های لینوکس در سازمان‌ها است که توسط میلیون‌ها نفر در سراسر جهان استفاده می‌شود.

هر دو طرف توافق کردند که به عنوان بخشی از این تفاهم نامه، معیارهای برنامه درسی و فرصت های کارآموزی، وبینارها، گفتگوها و رویدادها، روند صدور مدرک و سایر پروژه های مشترک را بررسی کنند.

این مشارکت فرصت های کارآموزی را برای دانشجویان دانشگاه APU در Red Hat بیشتر می کند و تجربه تاثیرگذاری در صنعت برای آنها رقم می زند. تلاش هر دو طرف سازماندهی وبینارها، گفتگوها و رویدادهایی است که آگاهی را در مورد در زمینه‌های کلیدی و اصلی افزایش میدهد مانند DevOps، Cloud Computing ، Automated Testing ، امنیت سایبری و Application Development 

منبع خبر: https://www.businesstoday.com.my/2023/09/20/apu-and-red-hat-aim-to-bridge-acedemia-and-industry-partnership/

STUDYKL نماینده و راهنمای شما برای اخذ پذیرش از دانشگاه APU مالزی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *