تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
یکشنبه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
آغاز همکاری APU و KVA در راستای پیشرفت تکنولوژی

آغاز همکاری APU و KVA: همکاری قدرت‌ها برای پیشبرد تکنولوژی جدید

موسسه فناوری و نوآوری آسیا پاسیفیک (APU) یک موسسه خصوصی مالزیایی است که فعالیت خود را از سال 1993 آغاز کرد. APU و انجمن ارزیابی کره (KVA) مفتخرند اعلام کنند که برای تقویت همکاری در زمینه ی تحقیقات، فناوری، توسعه و آموزش تفاهم نامه (MOU) را امضا کردند. این تفاهم نامه که در 25 سپتامبر امضا شد، آغاز مشارکتی نوید بخش بین دو سازمان است.

STUDYKL نماینده و راهنمای شما برای اخذ پذیرش از دانشگاه APU مالزی است.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دانشگاه APU یک موسسه آموزش عالی خصوصی شناخته شده در مالزی با سابقه ای قوی در زمینه تدریس و پیشرفت فناوری است و انجمن اقتصاد دیجیتال مالزی (MDEC) عنوان دانشگاه فناوری دیجیتال برتر را به این دانشگاه اعطا کرده است. این دانشگاه برنامه های تحصیلی مختلفی را ارائه می دهد که بر فناوری متمرکز هستند. از سوی دیگر، KVA یک شرکت شناخته شده در کره است که از استارتاپ ها پشتیبانی می کند و در زمینه تجاری سازی و ارزش گذاری فناوری فعالیت می کند.

ارتقای روش های فعلی فناوری، ترویج تحقیق و توسعه (R&D) در فضای استارتاپ و فرصت انتقال اطلاعات و فناوری بین شرکت کنندگان دانشگاهی و صنعتی از اهداف اصلی این همکاری است.

دکتر Keeheon Cho حمایت صمیمانه خود را از این همکاری ابراز کرد و گفت: “KVA به ترویج تجاری سازی فناوری و کارآفرینی متعهد است. این همکاری با APU ما را قادر می سازد تا از نقاط قوت یکدیگر استفاده کنیم و تأثیر به سزایی در این زمینه ایجاد کنیم.”

بر اساس شرایط توافق، هر دو طرف کاندیداها، دانشجویان یا کارکنان را برای شرکت در فعالیت‌های مختلف انتخاب می‌کنند و میزبان در صورت نیاز، راهنمایی و منابع را ارائه می‌دهد. APU کمک های آکادمیک و دسترسی به امکانات را فراهم میکند در حالی که KVA تخصص و پشتیبانی را برای پروژه های تحقیق و توسعه(R&D) ارائه می دهد.

بر اساس این توافق نامه ی جدید انتظار می رود، مشارکت بین دانشگاه و صنعت افزایش پیدا کند، تحقیقات بین المللی افزایش یابد و برای فناوری چشم انداز بهتری را متصور هستیم. APU و KVA در آستانه آغاز فصلی جدید از تحقیقات، آموزش و فناوری هستند.

(منبع خبر: https://www.apu.edu.my/media/news/2942)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *