تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.

آغاز همکاری دوجانبه APU و KL Society در آموزش، پژوهش و مشارکت جهانی

دانشگاه فناوری و نوآوری آسیا پاسیفیک (APU) و انجمن امور بین‌الملل کوالالامپور (انجمن KL) در تاریخ 18 اکتبر 2023 در راستای آموزش عالی، تحقیقات و همکاری بین‌المللی گامی بزرگ برداشتند.

مراسم امضای تفاهم نامه (MOA) و یادداشت تفاهم (MOU) در پردیس APU در پارک مرانتی، بوکیت جلیل برگزار شد.

APU به دلیل استانداردهای بالای آموزشی و پیشرفت در فناوری بسیار شناخته شده است همچنین سابقه ای درخشان در پرورش استعدادهای آینده و توسعه ی فناوری در تمام زمینه های تحصیلی را دارا می باشد.

KL Society، یک سازمان غیردولتی با الهام از انجمن سیاست خارجی (FPA) در ایالات متحده است که هدف آن پرورش نسل جدیدی از رهبران مالزی با تفکر جهانی است. برای تشویق به مشارکت بیشتر مردم مالزی در روابط بین‌الملل و تصمیم‌گیری، انجمن KL با طیف گسترده‌ای از شرکت‌کنندگان، از جمله دولت، مشاغل، سازمان‌های جامعه مدنی و نهادهای بین‌المللی همکاری می‌کند.

این مشارکت بین دو دانشگاه متمرکز بر پروژه‌های مرتبط با کارآفرینی، تحقیقات و استارت‌آپ است.اهداف مشترک آنها حمایت از فعالیت‌ها و تحقیقات کارآفرینی، تشویق و انتقال دانش و فناوری در میان اعضای دانشگاهی و صنعتی KL Society، ارائه فرصت‌های کارآموزی دانشجویی، و حمایت از مسیرهای توسعه شغلی است.

از طریق این چالش، دانشجویان مفاهیم تفکر و راه حل های برتر را به کار خواهند گرفت. آن‌ها برای درک مشکل، مسائل اصلی را به شیوه‌ای تعاملی تعریف می‌کنند و راه‌حل‌های نوآورانه را برای‌ رفع مشکل بیان می‌کنند. مشارکت در جمع و صحبت در جامعه، تجربه یادگیری بی نظیر را برای دانشجویان فراهم می‌ آورد.

رِئیس تحقیقات APU، پروفسور دکتر آنجلینا یی سئو وون، رئیس بخش کارآفرینی و نوآوری، دکتر به چینگ یو و مدرس ارشد در دانشکده تجارت (SoB)، خانم جاسمیندر کاور هاربیندار جیت سینگ، همگی این قراردادها را امضا کردند. همچنین آقای Choy Kwok Ming، Exco انجمن KL، و آقای Kok Weng Fhai و خانم Hong Sok Yen، هر دو از اعضای کمیته KL Society و NBBC این قرارداد را امضا کردند.

(منبع خبر: https://www.apu.edu.my/media/news/2956)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *