تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
سه شنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۲
منو
StudyKL با 18 سال تجربه، پشتیبان شما برای تحصیل در مالزی
اطلاعیه: وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ مشاوره شریف بزرگترین ارائه کننده اطلاعات تمامی مراکز تحصیلی مالزی می باشد.
تفاهم نامه همکاری دانشگاه USM و دانشگاه CUG چین

تفاهم نامه همکاری دانشگاه USM و دانشگاه CUG چین

زمان مطالعه: 2 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

USM و CUG برای ارتقای همکاری و تبادل تحقیقات فرهنگی، آموزشی و علمی، تفاهم نامه امضا کردند! دانشگاه علوم مالزی (USM) و دانشگاه علوم زمین شناسی چین (CUG) با هدف ارتقای همکاری و تبادل در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی و تحقیقات علمی بین هر دو موسسه یادداشت تفاهم (MoU) امضا کردند…

StudyKL راهنمای شما برای تحصیل در مالزی است.

برای مشاوره رایگان تحصیل در دانشگاه های مالزی با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

مضمون تفاهم نامه USM و CUG 

به گفته‌ی معاون پژوهش و نوآوری USM، پروفسور دکتر عبدالرحمن محمد، این تفاهم نامه یک نقطه عطف مهم است؛ چراکه USM و GUC شهرت خود را در زمینه‌ی آموزش و تحقیقات علمی اثبات کرده‌اند. دکتر عبدالرحمن محمد گفت: در کنار تمرکز و تخصص متقابل ما بر روی اهداف توسعه‌ی پایدار، وقتی به امکانات فوق العاده ای فکر می‌کنم که می‌توان از طریق این همکاری محقق کرد، هیجان زده و خوشبین می‌شوم.

وی افزود: این خوشحالی به این دلیل است که ما در USM نه تنها از شهرت عالی دانشگاهی و تعهد CUG برای حضور بین المللی قوی آگاه بوده؛ بلکه از به رسمیت شناخته شدن این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه درجه یک دوگانه توسط وزارت آموزش عالی چین نیز باخبریم. قطعاً همکاری با CUG به عنوان یکی از برترین دانشگاه‌های چین که تاثیر قابل توجهی بر صنعت معدن و نفت چین دارد، لذت بخش است.

رئیس دانشگاه CUG، پروفسور لای زولونگ، امیدوار است که این توافق، هر دو دانشگاه را در توسعه‌ی یک برنامه در زمینه‌های کلیدی و نوظهور با هم متحد کند. پروفسور لای می‌گوید: « این توافق در درازمدت نه تنها به عنوان همکاری آموزشی که در آن می‌توانیم از نقاط قوت یکدیگر استفاده کنیم، بلکه به روابط چین و مالزی نیز کمک می‌کند.»

وی افزود: علاوه بر این، با گرد هم آوردن دانشجویان و کارمندان چین و مالزی، این همکاری با حل آخرین چالش‌ها و مشکلاتی که امروز با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، تلاش‌های افراد را در هر دو موسسه در زمینه‌های پژوهشی افزایش می‌دهد.

همچنین در این مراسم، مدیر دفتر همکاری‌های بین المللی CUG، پروفسور گان ییقون، رئیس دانشکده‌ی مهندسی هوافضای USM، پروفسور دکتر فرزاد اسماعیل، معاون دانشکده‌ی جغرافیا و مهندسی اطلاعات CUG، پروفسور گوان کینگ فنگ و مدیر برنامه‌های آموزشی بین المللی CUG آقای ژنگ شیمنگ حضور داشتند.

آخرین اخبار دانشگاه های مالزی را در StudyKL بخوانید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

منبع خبر: https://news.usm.my/index.php/english-news/7808-usm-cug-to-promote-cooperation-and-exchange-in-cultural-education-and-scientific-research-through-mou

تاریخ: 7 ژوئن 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *