تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
یکشنبه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
دانشگاه ژئوماتیکا مالزی

دانشگاه ژئوماتیکا مالزی

زمان مطالعه: 4 دقیقه
5/5 - (21 امتیاز)

کالج دانشگاهی ژئومتیکا (Geomatika University College) معروف به GUC، سال 2000 در قلب مالزی یعنی کوالالامپور تاسیس شد. دانشگاهی با امکانات مدرن و پیشرفته که انواع دوره‌های آموزش عالی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می‌دهد. دانشگاه ژئوماتیک یک مرکز آموزش عالی برای تحصیل در مالزی است که باید بیشتر با آن آشنا شوید…

STUDYKL مسیر رسیدن به رؤیاهایتان را برای تحصیل در دانشگاه های مالزی هموار می‌کند.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

چرا تحصیل در دانشگاه ژئوماتیکا مالزی؟

 • دانشجویان بین المللی از بیش از 46 کشور از سراسر جهان در این دانشگاه تحصیل می‌کنند که این نشانه شهرت دانشگاه GUC در دنیاست.
 • این دانشگاه همچنین دارای دوره‌ها و برنامه‌های مختلفی برای تحصیل است. از برنامه پایه، گواهینامه‌ها و دیپلم گرفته تا دوره لیسانس، کارشناسی ارشد و دکتری.
 • موقعیت استراتژیک دانشگاه ژئومتیکا یکی دیگر از پوئن‌های مثبت آن است! GUC دقیقا در قلب مالزی یعنی کوالالامپور قرار دارد.
 • از طرفی این امکانات عالی دانشگاه ژئومتیکا است که دانشجویان بسیاری را تشویق به تحصیل در این مرکز آموزشی می‌نمایند. در واقع امکانات مجهز و به‌روز یکی از ویژگی‌های برجسته دانشگاه GUC است.
 • هزینه‌های تحصیل در دانشگاه ژئوماتیکا بسیار مقرون به صرفه و ارزان است و بسیاری از دانشجویان بین المللی به همین دلیل GUC را برای تحصیل در مالزی برمی‌گزینند.
 • TERAS شامل شرکت‌های با عملکرد بالا تحت TERAJU است. Geomatika Edugroup Sdn Bhd که یک شرکت TERAS است، می‌تواند به فرصت‌های زیادی در زمینه آموزش کارکنان و پشتیبانی تجاری دسترسی داشته باشد.

درباره دانشگاه GEOMATICA مالزی

درباره دانشگاه GEOMATICA مالزی

کالج دانشگاهی ژئوماتیکا (GUC) به عنوان یک مرکز حرفه‌ای در سال 2000 آغاز به کار نمود و جایگاهی در نقشه برداری زمین ایجاد کرد. با توجه به تقاضای روزافزودن دانشجویان برای چنین تخصصی، Geomatika درخواستی برای وضعیت کالج ارائه نموده و موفق به دریافت تأییدیه وزارت آموزش و پرورش شد.

همچنین دانشگاه ژئوماتیکا مالزی به دلیل تقاضای بالای دانشجویان، دپارتمان توسعه زمین و فضای خود را تأسیس نموده و مرکز دوره‌های کوتاه مدت GIS (CeGIS) در فناوری جغرافیایی و گواهینامه نقشه برداری زمینی را راه اندازی کرد.

دانشگاه ژئومتیکا مالزی به عنوان بخشی از اکوسیستم آموزش عالی مالزی، استراتژی‌های خود را با برنامه ملی تحول آفرین (NTP) برای تبدیل شدن به یک کشور توسعه یافته، هماهنگ کرده است.

تعامل مستمر این دانشگاه با سهامداران مختلف، ارائه برنامه‌های باکیفیت را تضمین می‌کند. علاوه بر این GUC مجموعه‌ای از مهارت‌ها را ارائه می‌دهد که برای موفقیت دانش آموزان و آینده شغلی آنها مفید است.

گروه آموزشی Geomatika تا به امروز چندین پردیس‌ ماهواره‌ای را در کوچینگ، کوتا کینابالو و کنینگاو ایجاد کرده است. این دانشگاه در حال برنامه ریزی برای راه اندازی پردیس‌های ماهواره‌ای دیگر در مالزی و خارج از کشور طی 3 سال آینده می‌باشد.

GUC، دانشگاهی متعهد به ارائه آموزش عالی باکیفیت به دانشجویان محلی و بین المللی

– دانشگاه GUC، کالجی 4 ستاره در مالزی

MyQUEST ابزاری برای نظارت بر کیفیت یک موسسه بر اساس تجربه دانشجویان، زیرساخت، ارائه برنامه و اعتبار است. در آخرین رتبه بندی MyQUEST دانشگاه ژئوماتیکا امتیاز 4 ستاره را برای کالج کسب کرده است.

SCORE یک ابزار تشخیصی بوده که برای رتبه بندی و افزایش رقابت پذیری SME‌ها بر اساس عملکرد و قابلیت‌های آنها استفاده می‌شود. SCORE همچنین به عنوان ابزاری برای اهداف تطبیق کسب و کار برای دسترسی بهتر به بازار و همچنین شاخص اولیه برای ارزیابی دسترسی به منابع مالی به کار گرفته می‌شود.

Geomatika Edugroup Sdn Bhd در SCORE موفق به کسب 4 ستاره از 5 ستاره شده است.

– باورها و ارزش‌های دانشگاه ژئومتیک مالزی 

 • یکی از باورهای دانشگاه ژئومتیکا مالزی صداقت در انجام وظایف و کارهای روزمره و به نوعی درستکار بودن است.
 • این دانشگاه معتقد است که افراد باید حرفه‌ای باشند و حرفه‌ای عمل کنند! به دانشجویانش توصیه می‌کند مهارت‌ها را در آغوش بگیرند و برای برتری تلاش کنند.
 • پرشور و انگیزه بودن نیز یکی دیگر از باورها و ارزش‌های دانشگاه ژئوماتیکا مالزی است.
 • ایجاد حس یکدلی در دانشجویان، اعتقاد این دانشگاه است که به دنبالش درک افراد از یکدیگر و آشکار شدن پتانسیل آنها را به همراه دارد.
 • دانشگاه GUC مالزی همچنین برای منسجم بودن به دانشجویانش پیشنهاد می‌کند همواره با احترام و اعتماد به هم کار کنند.
 • باور این دانشگاه از مردم و مراقبت از آنها بدین گونه است؛ مردم هسته اصلی کسب و کارها هستند و ما برای تیم‌هایی با عملکرد بالا تلاش می‌کنیم.

– رسالت کالج دانشگاهی Geomatika

رسالت کالج دانشگاهی Geomatika

 • ارائه آموزش عالی در برنامه‌های آکادمیک و حرفه‌ای تا بالاترین سطح
 • فراهم کردن فرصت‌های آموزشی برابر با تضمین سفر و تجربیات یادگیری معنادار
 • ایجاد فارغ التحصیلان آینده‌نگر که قادر به خدمت به جامعه و کمک به ملت متمدن‌تر باشند
 • توسعه و پرورش مهارت کارآفرینی در دانشجویان

جوایز دانشگاه ژئوماتیکا مالزی

کالج دانشگاهی ژئوماتیکا در طی سال‌های اخیر جوایز باارزشی را از سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف دریافت نموده و همواره به دنبال بهبود کارایی و دستیابی به موفقیت‌های بیشتر است. از جمله جوایز ارزشمند دانشگاه ژئومتیکا مالزی:

 • جایزه E50
  Geomatika Edugroup Sdn Bhd برای دو سال متوالی در سال‌های 2013 و 2014 برنده جوایز E50 شد. 1798 شرکت برای دریافت این جایزه تلاش کردند و این دانشگاه جزو 50 شرکت برتر بر اساس عوامل کلیدی مالی و غیر مالی بود. فرآیند بررسی و ارزیابی شرکت‌ها و اعلام برنده جایزه توسط دیلویت مالزی اجرا شد.
 • جایزه بهترین دفتر دانشجویان بین المللی
  کالج دانشگاه Geomatika برنده جایزه بهترین دفتر دانشجویان بین المللی توسط MOHE در سال 2015 است. 20٪ از دانشجویان GUC بین المللی بوده و این دانشگاه می‌کوشد که آمار دانشجویان خارجی‌اش را بیشتر کند.
 • جوایز گردشگری شهردار کوالالامپور 2017
  کالج دانشگاه ژئوماتیکا به عنوان 3 موسسه برتر برای جوایز گردشگری شهردار کوالالامپور 2017 در بخش گردشگری آموزشی انتخاب شده است. این بر اساس موقعیت GUC در مرکز کوالالامپور و جذابیت آن با داشتن بیش از 20٪ دانشجویان بین المللی است.

کالج دانشگاه ژئوماتیکا ISO9001 QMS خود را برای تحویل برنامه‌های فنی در سال 2012 به دست آورد و از آن زمان تاکنون آن را حفظ نموده است. ISO یک سیستم مدیریت کیفیت بوده که در سطح بین المللی شناخته شده است. GUC رویه‌های عملیاتی استانداردی را برای دستیابی به کیفیت بالا و رضایت مشتری حفظ کرده است.

شرکا دانشگاه GUC مالزی

GUC برای اتمام رسالتش، به همکاری با برخی شرکت‌ها می‌پردازد. وابستگان و شرکا این دانشگاه از سایر مؤسسات دانشگاهی یا شرکای صنعتی بوده که با به اشتراک گذاشتن ورودی‌های صنعتی با دانشگاه GUC همکاری نزدیک داشته یا مستقیماً در آموزش و توسعه فارغ التحصیلان آینده مشارکت دارند.

ثبت نام در دانشگاه ژئوماتیکا مالزی با STUDYKL

STUDYKL با 20 سال سابقه در کنار شماست. از جمله خدمات ما:

 • اخذ ویزای دانشجویی مالزی
 • ثبت نام در معتبرترین دانشگاه های مالزی
 • مشاوره رایگان برای تحصیل در دانشگاه، مدارس بین المللی و کالج های زبان مالزی
 • و…

برای مشاوره رایگان تحصیلی با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *