تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
سه شنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۲
منو
StudyKL با 18 سال تجربه، پشتیبان شما برای تحصیل در مالزی
اطلاعیه: وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ مشاوره شریف بزرگترین ارائه کننده اطلاعات تمامی مراکز تحصیلی مالزی می باشد.
دانشگاه Sunway، برنده 2 جایزه در رقابت BMCC Business 2022

دانشگاه Sunway، برنده 2 جایزه در رقابت BMCC Business 2022

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
5/5 - (2 امتیاز)

دانشگاه Sunway، برنده 2 جایزه در رقابت BMCC Business Excellence Awards 2022! خبری تازه از دانشگاه خصوصی و بین المللی سان وی مالزی است. این خبر مسرت بخش را با هم دنبال کنیم…

از همکاری دانشگاه Sunway با سایر دانشگاه ها تا اخذ 2 جایزه در رقابت BMCC

همکاری دانشگاه Sunway و AstraZeneca، با وجود غلبه بر رقبای قدرتمند و عملکرد فوق‌العاده خود که باعث نوآوری دیجیتال در مراقبت‌های بهداشتی شده، به عنوان «مشارکت سال بریتانیا و مالزی» شناخته شد و درها را به روی همکاری با سهامداران برجسته مانند وزارت بهداشت، وزارت علوم، فناوری و نوآوری و همچنین شرکت اقتصاد دیجیتال مالزی باز می‌کند.

همکاری دانشگاه Sunway و AstraZeneca سبب دسترسی ساده و مقرون به صرفه به خدمات بهداشتی و درمانی شد.

مشارکت دانشگاه‌‌های Sunway و Lancaster یکی از موفق‌ترین مشارکت‌های آموزش عالی فراملی در جهان در پانزدهمین سالگرد دانشگاه Sunway بوده که عنوان “مشارکت سازمانی آموزشی بریتانیا- مالزی” به آن اعطا شد. این جایزه به منظور قدردانی از همکاری‌های دو جانبه و چند بعدی در ایجاد فرصت‌های شغلی و تسریع انتقال دانش در جهت اعتلای هر دو کشور در بلندمدت داده شد.

به عنوان یک موسسه پیشرو و متعهد به مبانی آموزشی، دانشگاه سان وی آموزش با کیفیت بالا را همراه با تحقیقات در سطح جهانی و پیوندهای تجاری قوی ایجاد کرده است. این تقدیرنامه‌ها به اهمیت ایجاد همکاری و سرمایه گذاری مشترک بین موسسات آموزش عالی مانند دانشگاه سان وی با بریتانیا و همتایان مالایی‌اش اشاره کرده است.

سان وی به عنوان یکی از دانشگاه‌ های برتر برای تحصیل در مالزی، جایزه مشارکت بریتانیا- مالزی را به افتخار همکاری بی‌وقفه خود با دانشگاه کمبریج، بریتانیا دریافت کرد.

این دستاورد یادآور شاهکار ما در جوایز BMCC 2019 است که در آن بنیانگذار و رئیس گروه Sunway، دکتر جفری چی، جایزه شخصیت تجاری بریتانیا-مالزی را دریافت کرد (به عنوان تنها جایزه فردی در آن شب و مرکز پزشکی دانشگاه سان وی).

جدیدترین اخبار دانشگاه سان وی مالزی را با StudyKL دنبال کنید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

منبع: https://news.sunway.edu.my/articles/university/sunway-university-wins-double-bmcc-business-excellence-awards-2022

تاریخ:  13 ژوئن 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *