تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
دانشگاه Sunway، برنده 2 جایزه در رقابت BMCC Business 2022

دانشگاه Sunway، برنده 2 جایزه در رقابت BMCC Business 2022

زمان مطالعه: 2 دقیقه
5/5 - (2 امتیاز)

دانشگاه Sunway، برنده 2 جایزه در رقابت BMCC Business Excellence Awards 2022! خبری تازه از دانشگاه خصوصی و بین المللی سان وی مالزی است. این خبر مسرت بخش را با هم دنبال کنیم…

از همکاری دانشگاه Sunway با سایر دانشگاه ها تا اخذ 2 جایزه در رقابت BMCC

از همکاری دانشگاه Sunway با سایر دانشگاه ها تا اخذ 2 جایزه در رقابت BMCC

همکاری دانشگاه Sunway و AstraZeneca، با وجود غلبه بر رقبای قدرتمند و عملکرد فوق‌العاده خود که باعث نوآوری دیجیتال در مراقبت‌های بهداشتی شده، به عنوان «مشارکت سال بریتانیا و مالزی» شناخته شد و درها را به روی همکاری با سهامداران برجسته مانند وزارت بهداشت، وزارت علوم، فناوری و نوآوری و همچنین شرکت اقتصاد دیجیتال مالزی باز می‌کند.

همکاری دانشگاه Sunway و AstraZeneca سبب دسترسی ساده و مقرون به صرفه به خدمات بهداشتی و درمانی شد.

مشارکت دانشگاه‌‌های Sunway و Lancaster یکی از موفق‌ترین مشارکت‌های آموزش عالی فراملی در جهان در پانزدهمین سالگرد دانشگاه Sunway بوده که عنوان “مشارکت سازمانی آموزشی بریتانیا- مالزی” به آن اعطا شد. این جایزه به منظور قدردانی از همکاری‌های دو جانبه و چند بعدی در ایجاد فرصت‌های شغلی و تسریع انتقال دانش در جهت اعتلای هر دو کشور در بلندمدت داده شد.

به عنوان یک موسسه پیشرو و متعهد به مبانی آموزشی، دانشگاه سان وی آموزش با کیفیت بالا را همراه با تحقیقات در سطح جهانی و پیوندهای تجاری قوی ایجاد کرده است. این تقدیرنامه‌ها به اهمیت ایجاد همکاری و سرمایه گذاری مشترک بین موسسات آموزش عالی مانند دانشگاه سان وی با بریتانیا و همتایان مالایی‌اش اشاره کرده است.

سان وی به عنوان یکی از دانشگاه‌ های برتر برای تحصیل در مالزی، جایزه مشارکت بریتانیا- مالزی را به افتخار همکاری بی‌وقفه خود با دانشگاه کمبریج، بریتانیا دریافت کرد.

این دستاورد یادآور شاهکار ما در جوایز BMCC 2019 است که در آن بنیانگذار و رئیس گروه Sunway، دکتر جفری چی، جایزه شخصیت تجاری بریتانیا-مالزی را دریافت کرد (به عنوان تنها جایزه فردی در آن شب و مرکز پزشکی دانشگاه سان وی).

جدیدترین اخبار دانشگاه سان وی مالزی را با STUDYKL دنبال کنید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

منبع: https://news.sunway.edu.my/articles/university/sunway-university-wins-double-bmcc-business-excellence-awards-2022

تاریخ:  13 ژوئن 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *