تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
مقام دوم جهان رشته پروتز و اروتز؛ دانشگاه UM مالزی

مقام دوم جهان رشته پروتز و اروتز؛ دانشگاه UM مالزی

زمان مطالعه: 2 دقیقه
5/5 - (5 امتیاز)

کسب مقام دوم مالزی در جهان برای پروتز و ارتز پس از امریکا! خبر فوق‌العاده مسرت بخشی بود در سال 2022 از دانشگاه مالایا مالزی منتشر شد. نتایج تحقیقات مربوط به پروتز و ارتز دانشگاه UM مالزی بیش از 21 درصد تاثیر جهانی این پژوهش را به خود اختصاص داده است…

STUDYKL راهنما و مجری شما برای ثبت نام و پذیرش در دانشگاه مالایا مالزی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

برنده چهاردهمین جایزه ملی دانشگاهی کیست؟

پروفسور آزوان یک فرد دانشگاهی و مدرس در زمینه‌ی P&O در مالزی بوده که اولین و تنها برنامه‌ی مدرک مهندسی بیومدیکال (پروتز و ارتز) را با موفقیت اجرا کرده است. این پروفسور در میان سه پژوهشگر دانشگاه UM مالزی چهاردهمین جایزه ملی آکادمیک را دریافت نمود.

چهاردهمین جایزه ملی آکادمیک توسط نخست وزیر یاب داتو سری اسماعیل صبری بن یعقوب در 24 مارس 2022 در هتل سما، سپانگ برگزار شد.

 

درباره پروفسور آزوان دانشجوی UM؛ برنده مقام دوم پروتز و اورتز در جهان

در سال 2022، برنده چهاردهمین جایزه ملی دانشگاهی (ANN) در دسته‌ی نوآوری و تجاری سازی محصول، پروفسور ایر دکتر نور آزوان ابوعثمان اعلام شد.

دانشکده‌ی مهندسی دانشگاه مالایا موفق شد مالزی را در زمینه‌ی تحقیقات پروتز و ارتز بعد از ایالات متحده آمریکا در رتبه دوم جهان قرار دهد!

پروفسور دکتر نور آزوان ابوعثمان گفت با تشکر ویژه از دانشگاه مالایا که مرا به این سطح رسانده است، مفتخرم که نام این دانشگاه را در سطح ملی یدک می‌کشم. این جایزه برای حرفه‌ی من به عنوان یک فرد دانشگاهی و محقق و همچنین برای خانواده‌ام بسیار پرمعنی است. البته این نقطه‌ی اوج و قدردانی برای مشارکت، تعهد و تلاش سختی بوده که تاکنون روی آن کار شده و در نهایت امروز به ثمر نشسته است.

همچنین این پروفسور افتخارآفرین ادامه داد؛ من به عنوان یک متخصص در تحقیقات پروتز و ارتز (P&O) که توسط جایزه فورشهایمر و انجمن بین المللی پروتز و ارتز به رسمیت شناخته شده، متعهد هستم که نقش مهمی در تولید اختراعات مبتنی بر نوآوری و تحقیق و توسعه برای کشورم داشته باشد.

وی افزود: من مرکز بیومکانیک کاربردی را در سال 2008 تاسیس کردم تا بتوانم منافع و تاثیرات بیشتری در زمینه تحقیق و توسعه داشته باشم. این موضوع نقش کلیدی در ایجاد انگیزه در من برای تولید نشریات و آثار بر اساس نتایج تحقیق داشته است.

پروفسور آزوان همچنین دستورالعملی را برای موفقیت که شامل نظم، تعهد، کار سخت و همچینن تمرکز استراتژیک و هدفمند در حصول اطمینان از اینکه همه‌ی برنامه‌ها و رویاهای تعیین شده را می‌توان از طریق برنامه ریزی جامع عملی کرد به اشتراک گذاشت.

او گفت: توانایی تدوین یک برنامه‌ی درازمدت منظم و همچنین ظرفیت همکاری، استعداد و تخصص همکاران محقق بیومانیک و همچنین دانشجویان با کیفیت دکترا از ارکان کلیدی در کسب این موفقیت است.

وی افزود: از همه‌ی افرادی که همیشه در این کار همراه من بوده اند، به ویژه دوستان، محققان و اساتیدم در مرکز کاربردی بیومکانیک و شرکت BioApps و همچنین دانشکده‌ی مهندسی که همیشه حامی من بوده است تشکر می‌کنم. همچنین از دکتر روزدین سوبوه برای بخش هنر و خلاقیت و دکتر اسر زوراینی علی برای بخش انتشارات کتاب تقدیر شد.

جدیدترین اخبار دانشگاه های مالزی را در STUDYKL بخوانید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

منبع خبر: https://www.um.edu.my/news/contributing-to-malaysias-second-place-in-worlds-prostetics-and-orthotics-below-the-united-states-prof-azuan-among-three-um-researchers-receiving-14th-national-academic-award
تاریخ:  6 آوریل 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *