تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
یکشنبه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
اعطای عنوان پروفسور ممتاز در 61اُمین گردهمایی دانشگاه UM

اعطای عنوان پروفسور ممتاز در 61اُمین گردهمایی دانشگاه UM

زمان مطالعه: 2 دقیقه
5/5 - (3 امتیاز)

اعطای عنوان پروفسور ممتاز در 61امین گردهمایی دانشگاه UM مالزی، خبری دست اول و افتخارآفرین برای دانشجویان این دانشگاه بود که به تازگی منتشر گردیده است. در این گردهمایی به سه دانشمند برتر و پروفسور ممتاز جایزه اعطا شد…

STUDYKL حامی شما برای تحصیل در مالزی است.

برای مشاوره رایگان تحصیل در دانشگاه های مالزی با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دریافت کنندگان جایزه مردکا 61امین گردهمایی دانشگاه مالایا چه کسانی بودند؟

دریافت کنندگان جایزه مردکا 61امین گردهمایی دانشگاه مالایا چه کسانی بودند؟

3 دانشمند برتر و منتخب جایزه مردکا از جمله:

  1. پروفسور بازنشسته دکتر نگ کوان هونگ
  2.  استاد بازنشسته دکتر آزیرا هاشم
  3.  پروفسور بازنشسته دکتر لیام چونگ کین

این جوایز در شصت و یکمین مراسم اجلاس دانشگاه مالایا توسط اعلیحضرت پادشاهی پادوکا سری سلطان پراک دارالریضوان، سلطان نذرین معزالدین شاه ابن المرهوم سلطان ازلان محب الدین شاه المغفور له، رئیس دانشگاه مالایا عنوان پروفسور ممتاز اعطا شد.

پروفسور ممتاز دکتر نگ کوان هونگ که همچنین برنده جایزه مردکا در سال 2020 هم بود، متخصص در زمینه ی تصویربرداری از پستان، حفاظت رادیولوژی، دزیمتری پرتو، آموزش فیزیک پزشکی و ارتباطات ریسک است.

دکتر نگ کوان هونگ کار خود را در دانشگاه مالایا به عنوان استاد علوم در سال 1958 و بعدا به عنوان مدرس (19900) آغاز کرد و در سال 2001 به عنوان استاد تمام منصوب شد. او برنامه‌های آکادمیک فیزیک پزشکی را در بریتانیا و ایرلند توسعه داده که توسط موسسه فیزیک و مهندسی پزشکی انگلستان تایید شده است.

وی همچنین به طور فعال در آموزش رادیولوژیست‌ها، انکولوژیست‌های بالینی، مهندسان زیست پزشکی و چندین نهاد حرفه‌ای بهداشتی دیگر مشارکت می‌کند.

دومین دریافت کننده این عنوان، پروفسور ممتاز دکتر آزیرا هاشم، یک فرد دانشگاهی مشهور در زمینه زبان شناسی کاربردی است و از سال 1986 تا زمان بازنشستگی خود در 11 مه 2021 در دانشگاه مالایا خدمت کرده است.

به عنوان یک مربی و دانشگاهی متفکر پژوهشی، توانایی‌های پروفسور ممتاز دکتر آزیرا در نشان دادن برتری رهبری دانشگاهی از طریق تحقیق، انتشار و مشاوره مشهور است.

تحقیقات او در زمینه زبان شناسی کاربردی، مطالعات روابط زبان در جنوب شرقی آسیا، آموزش عالی در منطقه آسیا و گفتمان حقوقی است.

سومین دریافت کننده، پروفسور ممتاز دکتر لیام چونگ کین، متخصص در زمینه بیماری‌های تنفسی، به ویژه در اپیدمیولوژی، درمان هدف مولکولی و ایمونوتراپی برای سرطان ریه و همچنین پلی مورفیسم‌های ژنتیکی آسم است.

دیگر رویدادهای شصت و یکمین مراسم گردهمایی دانشگاه مالایا 

همچنین در شصت و یکمین مراسم گردهمایی دانشگاه مالایا که طی 17 جلسه از 5 تا 13 مارس 2022 برگزار شد از 7682 فارغ التحصیل از جمله:

  • 454 فارغ التحصیل مدرک دکترا
  • 2318 فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
  • 3940 فارغ التحصیل کارشناسی
  • و 970 فارغ التحصیل کاردانی

تجلیل به عمل آمد.

آخرین اخبار دانشگاه مالایا مالزی را در STUDYKL بخوانید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

منبع خبر: https://www.um.edu.my/news/merdeka-award-recipient-among-three-top-scholars-conferred-with-professor-emeriti-during-the-universiti-malaya-61st-convocation-ceremony

تاریخ: 8 آوریل 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *