تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
شانس ویژه فارغ التحصیلان جدید UKM در HyTalent MADC مالزی

شانس ویژه فارغ التحصیلان جدید UKM در HyTalent MADC مالزی

زمان مطالعه: 2 دقیقه
4.9/5 - (8 امتیاز)

شانس ویژه فارغ التحصیلان جدید دانشگاه UKM مالزی در HyTalent MADC، یکی از اخبار داغ این موسسه است که در ادامه به جزئیاتش می‌پردازیم…

درباره برنامه MADC HyTalent 

درباره برنامه MADC HyTalent 

برنامه MADC HyTalent نقشه راه برنامه دوازدهم مالزی (12 مگاپیکسل) را برای توسعه و تجهیز استعدادهای آینده به مجموعه مهارت‌های انقلاب صنعتی چهارم (4IR) که برای همگام شدن با تغییرات سریع در پیشرفت فناوری و برآورده کردن نیازهای صنعت برای آنها مهم است، به تصویر می‌کشد.

دانشجویانی که به تازگی از دانشگاه Kebangsan مالزی (UKM) فارغ التحصیل شده‌اند فرصتی برای پیوستن به یک برنامه آزمایشی 6 ماهه زنده تحت برنامه مرکز توسعه ارزیابی MDAC را دارند!

MIDA یک تفاهم نامه (MOA) با UKM به عنوان یکی از دانشگاه های برتر برای تحصیل در مالزی، UTM و UPM تحت نظر شاهدانی از جمله محمد عظیمین علی، وزیر ارشد و وزیر تجارت و صنعت بین المللی (MITI)امضا کرد.

اهداف و چشم‌انداز برنامه MADC HyTalent

برنامه درسی MADC HyTalent Program با همکاری دانشگاه‌ های محلی به همراه دست‌اندرکاران صنعت بین‌المللی و محلی برای پر کردن شکاف بین عرضه مهندسان محلی و تقاضای صنعت، به‌ویژه در زمینه IoT و IIOT ایجاد شده است.

این برنامه شامل 6 ماه برنامه آزمایشی زنده همراه با یک دوره کارآموزی 6 ماهه برای رسیدن به فارغ التحصیلان جدید در یک مدیریت ساختاریافته و آموزش فنی برای پاسخگویی به نیازهای صنایع مالزی است.

محمد عظیمبن علی:” از طریق این مشارکت استراتژیک، دولت نیروی کار ماهرتر و متنوع‌تری را برای مالزی پیش‌بینی می‌کند، به‌ویژه در بخش تولید، زیرا این برنامه به طور منحصربه‌فردی برای ارائه آموزش‌های فنی و رهبری فشرده به کارآموزان در زمینه اینترنت اشیا (IoT) و اینترنت صنعتی طراحی شده است.

جدیدترین اخبار دانشگاه های مالزی را با STUDYKL دنبال کنید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

منبع: https://www.ukm.my/news/Latest_News/ukm-fresh-graduates-stand-a-chance-in-madc-hytalent-programme/

تاریخ : 5 اکتبر 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *