تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
تحصیل در مالزی بدون مدرک زبان

تحصیل در مالزی بدون مدرک زبان

زمان مطالعه: 4 دقیقه
4.9/5 - (64 امتیاز)

تحصیل در مالزی بدون مدرک زبان، یک رویای نزدیک به واقعیت است. اگر هنوز مدرک زبان ندارید، بدون هیچ نگرانی برای تحصیل در دانشگاه‌ های مالزی برنامه ریزی کنید، چون در مالزی امکان ادامه تحصیل بدون مدرک زبان هست.

  STUDYKL نماینده شما برای ثبت نام در بهترین مدارس و دانشگاه های مالزی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تحصیل بدون مدرک زبان در مالزی با ما در تماس باشید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

شرایط تحصیل در مالزی بدون مدرک زبان

تحصیل در مالزی بدون مدرک زبان امکان پذیر است؛ چون در چند دهه اخیر دولت مالزی نگاه ویژه‌ای به آموزش در سطوح بالای دانشگاهی داشته، برای همین آموزش‌‌های دانشگاهی در حد عالی به دانشجویان ارائه می‌شود.

در راستای رسیدن به همین هدف، شرایط تحصیل در مالزی برای دانشجویان خارجی تسهیل شده است. یکی از بهترین مزایا برای دانشجویان خارجی، امکان ادامه تحصیل بدون مدرک زبان در مالزی است. حتی شرایط تحصیل در مالزی بدون مدرک دیپلم هم برایتان فراهم است.

در واقع به شما اجازه داده می‌شود تا قبل از ورود به دانشگاه‌های مالزی وارد یکی از بهترین کالج‌های زبان شوید و پس از گذراندن دوره‌های مورد نظر آماده ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر شوید.

دانشگاه های مالزی که بدون مدرک زبان دانشجو می‌پذیرد!

خوب است بدانید دانشگاه‌ های مالزی بر روی مهارت‌های زبان دانش آموزان کار می‌کنند تا بتوانند آن‌ها را به زبان انگلیسی مسلط نمایند. در ادامه به دانشگاه‌های مالزی که بدون مدرک زبان دانشجو می‌پذیرند و به آنها مهارت‌های زبان را می‌آموزند اشاره کرده‌ایم:

 1. دانشگاه Sunway
 2. دانشگاه APU
 3. دانشگاه تیلورز
 4. دانشگاه نیلی
 5. دانشگاه استمفورد
 6. دانشگاه KDU
 7. دانشگاه Olympia
 8. دانشگاه کوالالامپور
 9. دانشگاه سنبورن

آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه Sunway

در دانشگاه سان وی مالزی مهارت‌های کاملی مانند برنامه‌های آمادگی و دوره‌های فشرده زبان به فراگیران زبان انگلیسی ارائه می‌شود. دانش آموزان با کسب رتبه قبولی در سطح مهارت انتخابی، می‌توانند در سایر برنامه‌های این دانشگاه نیز ثبت نام کنند.

دوره‌های آموزش زبان در دانشگاه Sunway شامل چهار سطح آموزشی است که در 10 هفته برگزار می‌شود. هر هفته 200 ساعت را در برمی‌گیرد. جالب است بدانید دانش آموزانی که بتوانند در این دانشکده به بالاترین سطح دست پیدا کنند به راحتی می‌توانند در دانشگاه ویکتوریا و یا دانشگاه MONASH مالزی ثبت نام نمایند.

آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه KDU مالزی

تحصیل بدون مدرک زبان در کشور مالزی امکان پذیر است؛ چون دانشگاه‌هایی نظیر KDU، دوره های زبان را برگزار می‌کنند. هدف این دانشکده از برگزاری کلاس‌های زبان، افزایش مهارت‌های ارتباطی انگلیسی است. در این کلاس‌ها مهارت‌های کامپیوتری از طریق نرم افزارهای آموزشی به فراگیران ارائه می‌شود.

دانشکده KDU چهار سطح تحصیلی برای دانش آموزان خود دارد:

 • سطح پایه
 • سطح ابتدایی
 • سطح متوسط
 • سطح عالی

مدت هر سطح از این برنامه 14 هفته و هر هفته 20 ساعت است.

برنامه فشرده زبان انگلیسی در دانشگاه کوالالامپور

دانشگاه کوالالامپور یک برنامه ویژه فشرده به نام KLIUC را ارائه می‌دهد. این دوره برای دبیرستانی‌هایی است که می‌خواهند مهارت‌های اولیه زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

در این کالج زبان مهارت‌های زبان‌آموزان در موارد زیر تقویت می‌شود:

 • واژگان
 • صحبت کردن
 • خواندن
 • نوشتن

به‌ طور معمول پذیرش در این دانشگاه در ماه‌های فوریه، ژوئن و نوامبر برگزار می‌گردد.

آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه Olympia مالزی

در این دانشکده یک دوره زبان حرفه‌ای برای سخنرانان برگزار می‌شود که دارای چهار سطح آمادگی می‌باشد؛ البته اگر دانش آموزان تمایل به پیشرفت بیشتر داشته باشند، می‌توانند تا سطوح بالاتر نیز ادامه تحصیل دهند و زبان خود را تقویت کنند.

در دانشکده Olympia با شنیدن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن و همچنین مهارت‌های دستور زبان، گام به گام پیش می‌روید تا به صورت حرفه‌ای زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

یادگیری زبان انگلیسی در دانشگاه سنبورن مالزی

دانش آموزانی که قصد دارند به سرعت از نقطه شروع به سطح کاربردی و دانشگاهی برسند، می‌توانند در دانشگاه سنبورن دوره آموزشی زبان انگلیسی را فرا بگیرند. این دانشگاه به دانش آموزان کمک می‌کند تا به سرعت از مقطع دبیرستان به دانشگاه انتقال پیدا کنند.

تقویت مهارت‌های زبان انگلیسی در دانشکده نیلی

دانشکده نیلی مالزی یک دوره کامل عالی برای دانشجویان مهیا نموده تا طی این دوره به سطح رضایت‌بخشی از زبان انگلیسی برسند. با شرکت در دوره های آموزش زبان این دانشکده در زمان کوتاهی موفق به دریافت گواهینامه دیپلم زبان می‌شوید.

در این دوره دانشجویان مهارت خوبی در این زمینه‌ها به دست می‌آورند:

 • دستور زبان
 • توسعه واژگان
 • تقویت مهارت شنیدن
 • درک مفاهیم خواندنی
 • آموزش نوشتن
 • توانایی برقراری ارتباط و صحبت کردن

آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه بین المللی INTI

تحصیل در مالزی بدون مدرک زبان با ثبت نام در دانشگاه INTI و پیش گرفتن دوره های یادگیری زبان آن، ممکن می‌شود. این دانشکده برای بهبود زبان انگلیسی برنامه‌هایی را تدارک دیده که شامل یک ترم کامل می‌شود. برای یادگیری زبان در دانشکده بین المللی INTI تقریباً نیازمند 30 ساعت مطالعه در هفته خواهید بود.

آموزش‌ زبان در دانشگاه استمفورد مالزی

با کمک سخنرانی و تمرین‌های عملی دانشگاه STAMFORD مالزی مهارت زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید. دوره‌های برنامه انگلیسی فشرده در این دانشکده شامل ابتدایی، متوسط و پیشرفته است که به مدت 12 هفته و هر هفته به مدت 16 ساعت برگزار می‌شود.

انواع دوره‌ های آموزشی زبان در دانشگاه‌ های مالزی

شاید تعجب کنید وقتی بدانید که دوره‌های آموزش زبان انگلیسی در بعضی از دانشگاه‌ های بین المللی مالزی ارائه می‌شود.

این دوره‌ها شامل:

 • دوره‌های آمادگی برای دانش آموزان
 • دوره آمادگی برای آزمون TAFEL و ILETS
 • دوره پیش‌دانشگاهی
 • دوره فشرده زبان
 • دوره آمادگی برای کسب و کار
 • و هر دوره‌ای که شما نیاز داشته باشید.

اخذ ویزای تحصیلی مالزی بدون مدرک زبان

با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که مالزی مقصدی ایده‌آل برای ادامه تحصیل است. این کشور محیطی سالم و سرزمینی زیبا برای زندگی نیز است. خبر خوب این که در نیمی از بهترین دانشگاه‌ های مالزی، دوره آموزش زبان انگلیسی و زبان‌های دیگر نیز ارائه خواهد شد.

اخذ ویزای تحصیلی مالزی

از همه مهم‌تر این که بدون مدرک آیلتس هم می‌توانید ویزای تحصیلی مالزی را دریافت نمایید و در مقطع‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ادامه تحصیل دهید. جالب است بدانید؛ برای اخذ ویزای تحصیلی مالزی نیازی به پرداخت شهریه و مخارج روزمره زندگی ندارید. دانش‌آموزان قادر هستند مخارج روزمره خود را به صورت پول نقد، چک مسافرتی و یا نقدینگی در حساب بانکی‌شان داشته باشند.

می‌دانیم که کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تحصیل در کشور مالزی بدون مدرک زبان، ذهنتان را درگیر خود نموده؛ بنابراین توصیه می‌کنیم با STUDYKL در ارتباط باشید تا مو به موی تحصیل بدون مدرک زبان در مالزی را برایتان شرح دهد.

پذیرش دانشگاه‌ های مالزی بدون مدرک زبان با STUDYKL

خدمات STUDYKL شامل:

 • انجام امور مربوط به ثبت نام در مدارس و دانشگاه های مالزی
 • اخذ ویزای تحصیلی مالزی
 • گرفتن پذیرش از کالج های زبان مالزی
 • و…

برای مشاوره رایگان تحصیلی در رابطه با ادامه تحصیل در مالزی بدون مدرک زبان با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *