تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
خوابگاه های مدارس مالزی

خوابگاه های مدارس مالزی

زمان مطالعه: 5 دقیقه
5/5 - (92 امتیاز)

خوابگاه‌ های مدارس مالزی نوید یک زندگی آرام و امن را به کودک شما می‌دهد. وقتی می‌خواهید فرزندتان را روانه یک کشور دیگر کنید، فکر و خیال دست از سرتان برنمی‌دارد. با این حال اگر هوشمندانه تصمیم بگیرید، دیگر لازم نیست نگران چیزی باشید. خوابگاه هایی که حتی با یک نگاه قاپ شما را می‌دزدد و یک نفس راحت می‌کشید.

STUDYKL نماینده و مجری شما در رابطه با امور مربوط به رزرو خوابگاه در مدارس مالزی است.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر با ما در تماس باشید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

11 مزیت زندگی در خوابگاه های مدارس بین المللی مالزی

قطعا با خواندن این 11 مزیت دلتان راضی به گرفتن پذیرش خوابگاه های مدارس مالزی برای کودک خود خواهد شد:

 • اجتماعی بار آمدن کودک شما در خوابگاه یکی از مزیت‌های بزرگ زندگی در اقامتگاه‌ها مدارس مالزی است.
 • مسلما کودکی در که جو هم سن و سال‌های خود قرار می‌گیرد تمرکز بیشتری روی دروس خود دارد.
 • خوابگاه های بهترین مدارس مالزی به شدت مورد نظارت بوده و فرزند شما در مکانی کاملا امن زندگی خواهد کرد.
 • پیدا کردن دوستان جدید و هم‌فکری با دانش آموزان دیگر در خوابگاه، یکی از مزیت‌های زندگی در این محل است.
 • جای جالب ماجرا اینجاست که دانش آموزان در این خوابگاه ها طبق برنامه غذایی و رژیم شخصی خود غذا می‌خورند.
 • زندگی جمعی و گروهی به فرزند شما می‌آموزد چگونه با افراد مختلف سازگاری پیدا کنند و ارتباط بگیرند.
 • در دل این خوابگاه ها عمیق‌ترین دوستی‌ها شکل می‌گیرد که بعدها سبب همکاری و شراکت‌های بزرگ می‌شود.
 • اولویت داشتن اتاق در خوابگاه های مدارس مالزی با دانش آموزان بین المللی است که همین موضوع سبب تقویت زبان کودکتان می‌شود.
 • خوشبختانه خوابگاه های بهترین مدارس مالزی به ‌هیچ وجه کسالت بار نیست و همواره با برگزاری کلاس‌های فوق برنامه سبب شکوفایی استعداد کودکان و سرخوشی آنها می‌شود.
 • معمولا در خوابگا‌ها وعده صبحانه و شام سرو می‌شود و دانش آموزان فقط وعده ناهار را در مدرسه میل می‌کنند.
 • و در آخر هم باید گفت مهم‌ترین مزیت خوابگاه های مدارس مالزی توجه به روحیه و سلامت جسمی دانش آموزان است.

درباره خوابگاه های مدارس مالزی

هر فردی برای فرزند خود آرزوهایی دارد و می‌خواهد کودکش آینده‌ای روشن داشته باشد. پس اگر عزمتان را جزم کردید که فرزند خود را برای مدارس بین المللی مالزی آماده کنید، دل را به دریا بزنید و بد به دلتان راه ندهید.

مالزی به عنوان بیستمین مقصد محبوب تحصیلی در دنیا تمام جوانب کار را سنجیده و برای ساخت خوابگاه هایی امن و آرام برای مدارسش از دل و جان مایه گذاشته است. این خوابگاه ها حتی فراتر از تصور شما هستند. خوابگاه هایی مجهز و مدرن که برنامه‌های هیجان‌انگیز برای فرزندتان در نظر دارد.

این خوابگاه ها محیطی امن و آرام و بدون هیچ حاشیه‌ای ساخته شده تا کودکتان احساس دلتنگی نکند. در واقع فضای خوابگاه مدارس مالزی بسیار گرم و صمیمی بوده و بیشتر شبیه یک خانواده است.

مدارس بین المللی مالزی که خوابگاه دارند

با توجه به این موضوع که اکثر دانش آموزان بین المللی نیاز به جایی برای اسکان دارند، بیشتر مدارس مالزی دارای خوابگاه هستند. با این حال STUDYKL دوست دارد کودک شما در بهترین مدارس مالزی با خوابگاه های پیشرفته تحصیل کند.

 • مدرسه بین المللی سان وی
 • مدرسه بین المللی UCSI

– معرفی خوابگاه مدرسه سان وی مالزی

خوابگاه مدرسه بین المللی سان وی به گونه‌ای طراحی شده که دانش آموزان عاشق آن می‌شوند. این خوابگاه ها در عین پیشرفته بودن مانند خانه خودشان، راحت خواهد بود. باید بدانید خوابگاه مدرسه سان وی در نزدیکی مدرسه قرار داشته و هیچ مشکلی برای رفت و آمد کودکان به وجود نمی‌آید.

از قلم نیفتد که در طول مسیر مدرسه و خوابگاه نیز دوربین مدار بسته وجود دارد و تک تک حرکات دانش آموز کنترل می‌شود. در خوابگاه مدرسه سان وی مالزی همه چیز لوکس و مدرن بوده و اتاق‌ها همگی مبله و دلباز هستند.

تحصیل در مدرسه سان وی مالزی و اخذ مدرک کانادایی

– معرفی خوابگاه مدرسه UCSI مالزی

به گفته مسئولین مدرسه بین المللی UCSI مشورت، کار گروهی و به اشتراک گذاری اطلاعات و دانش، مهم‌ترین اصل برای موفقیت در زندگی است. از همین رو به صورت شبانه روزی در حال پشیبانی از دانش آموزان هستند.

زندگی در خوابگاه خود به تنهایی نوعی آموزش چطور زندگی کردن است. خوابگاه میدانی برای به چالش کشیدن توانایی‌های کودک شماست تا از هر نظر خودش را برای یک زندگی ایده‌آل در آینده آماده کند.

سن قانونی ورود به خوابگاه مدارس بین المللی مالزی

با توجه به نظر کارشناسان و روانشناسانی که در زمینه کودکان فعالیت می‌کنند، سال‌های اولیه تحصیل یعنی همان دوره ابتدایی، کودک نیازمند حمایت خانواده است و شاید نتواند به خوبی از پس کارهای خود برآید. به قولی کودک در آن سن طاقت دوری از والدینش را ندارد و نمی‌تواند به طور مستقل زندگی کند.

از همین رو کودکان ابتدایی نمی‌توانند در خوابگاه های مدارس مالزی پذیرش شوند؛ اما نگران نباشید. این کشور با صادر کردن ویزای همراه مالزی به شما اجازه می‌دهد در کنار فرزند خود باشید تا دوره ابتدایی به اتمام برسد و کودک آماده زندگی در خوابگاه شود.

وقتی فرزندتان وارد دوره نوجوانی شد می‌تواند روی پای خود بایستد و استقلال کامل داشته باشد. به همین منظور خوابگاه های مدارس مالزی کودکان کلاس 6 به بالا را پذیرش می‌کنند. همان‌طور که می‌دانید در مالزی دوره دبیرستان بعد از کلاس 6ام شروع می‌شود. به نوبه‌ای فرزند شما در دوره دبیرستان های مالزی آماده ورود به خوابگاه می‌شود.

امنیت خوابگاه های مدارس مالزی

اولین موردی که والدین را نگران زندگی در خوابگاه می‌کند، میزان امنیت این مکان‌ها است. به جرات می‌توان گفت نظارت و بررسی عملکرد فرزندتان در خوابگاه های مدارس مالزی شاید حتی بیشتر از خود شما باشد! تمام دانش آموزانی که در خوابگاه زندگی می‌کنند به شدت زیر ذره‌بین هستند و تحت مراقبت‌های ویژه.

مطمئن باشید با این میزان نظارت و مراقبت، دانش آموزان به هیچ وجه فرصت خطا کردن نخواهند داشت. کنترل در خوابگاه ها بیشتر توسط دوربین‌های مداربسته صورت می‌گیرد. این دوربین‌ها بسیار پیشرفته بوده و تمام حرکات کودکان را ضبط می‌کند. همچنین باید بدانید تمام قسمت‌های خوابگاه دارای دوربین است.

خط قرمزهای خوابگاه مدارس مالزی

خط قرمزهای خوابگاه مدارس مالزی

اگر تصمیمتان برای اخذ ویزای تحصیلی مالزی قطعی شده، باید حتما قوانین و مقررات خوابگاه های مدارس مالزی را هم بدانید:

 • خوابگاه های مدارس مالزی به هیچ وجه مختلط نیست و خوابگاه دخترانه و پسرانه از هم جدا است.
 • هیچ دانش آموزی حق توهین به فرهنگ و دین سایر کودکان را ندارد.
 • در خوابگاه مدارس بین المللی مالزی مانند مدرسه سان وی، کودک حق استفاده از دخانیات و مشروبات الکلی را ندارد.
 • در خوابگاه های مالزی دانش آموز حق کپی برداری ندارد.
 • کودک شما به هیچ بهانه‌ای حق خارج شدن از خوابگاه را ندارد.
 • خوابگاه های مدارس مالزی فقط مختص دانش آموزان است و هیچ کس حق ورود به خوابگاه ها را ندارد.
 • ایجاد سر و صدای اضافی و بر هم زدن آرامش دیگران در خوابگاه ها ممنوع است.

هزینه خوابگاه مدارس بین المللی مالزی

هزینه خوابگاه مدارس بین المللی مالزی

در واقع هزینه کردن برای خوابگاه یک نوع سرمایه گذاری و خریدن امنیت و آسایش فرزندتان است. در حقیقت حفظ سلامت جسمی و روحی کودک شما در مقابل هزینه خوابگاه، بسیار ناچیز است.

با همه این صبحت‌ها خوب است بدانید کشور مالزی برای اقامت کودکان در خوابگاه، هزینه سنگینی دریافت نمی‌کند! برای نمونه هزینه خوابگاه مدرسه سان وی چیزی حدود 10 هزار رینگت در ترم اول و 9 هزار رینگت در ترم دوم است.

تعطیلات خوابگاه‌های مدارس مالزی

حق دارید اگر نگران تعطیلات میان ترم و پایان ترم کودکتان باشید؛ ولی وقتی او را به دست مدارس بین المللی مالزی و خوابگاه های مجهزش می‌سپارید، دیگر دلهره‌ای نداشته باشید. این خوابگاه ها همواره به روی دانش آموزان بین المللی باز است و حتی در تعطیلات میان ترم و پایان ترم هم از فرزندتان نگهداری می‌کند. فقط باید هزینه‌ای مجزا برای این مدت بپردازید.

تجربه زندگی مستقل با خوابگاه مدارس مالزی

تجربه زندگی مستقل با خوابگاه مدارس مالزی

روشن است که وقتی مالزی می‌تواند مدارس بین المللی داشته باشد، خوابگاه های خوبی هم دارد. زندگی در خوابگاه های مدارس مالزی از فرزند شما یک فرد مستقل و توانا می‌سازد. فردی که می‌تواند به خوبی از پس امور مربوط به تحصیل و زندگی در یک کشور دیگر بر بیاید. از همین رو در آینده هم فرد خودساخته و کوشایی خواهد شد و برای هدف‌هایش می‌جنگد.

پذیرش خوابگاه های مدارس مالزی با STUDYKL

STUDYKL با دو دهه تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی بهترین راهنمای شما در راستای پذیرش بهترین خوابگاه های مدارس مالزی است.

با ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهیم.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *