تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
مدرسه بین المللی کینگزلی مالزی

مدرسه بین المللی کینگزلی مالزی

زمان مطالعه: 5 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

مدرسه‌ی بین‌ المللی کینگزلی مالزی که با نام کامل دبستان بین المللی کینگزلی (Kingsley International School) شناخته می‌شود، با استفاده از رویکردهای نوین و باکیفیت در آموزش و پرورش، بر آمادگی و شکوفایی دانش‌آموزانش تأکید دارد. برای آشنایی بیشتر با این مدرسه همراه ما بمانید…

STUDYKL نماینده شما برای تحصیل در مدارس بین المللی مالزی است.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

درباره مدرسه بین المللی کینگزلی مالزی

در آغاز، تأملی درباره مهم‌ترین پایه‌های توسعه هر جامعه، به ویژه در عصر حاضر داشته باشیم. آموزش به عنوان یکی از اصلی‌ترین عوامل مؤثر در شکوفایی هر انسان و توسعه‌ی یک جامعه به‌سزایی بر سر دیگر عوامل تأثیرگذار می‌باشد.

همین امر موجب شده که مدارس مالزی با استفاده از روش‌ها و برنامه‌های نوین و مبتنی بر کیفیت، همراه با فضای آموزشی مناسب و کادری مجرب، تلاش نمایند تا نیازهای روزافزون جامعه را در حوزه تحصیلات کشور خود برآورده سازند.

مدرسه بین المللی Maple Leaf Kingsley، به عنوان یکی از بهترین مدارس جهان شناخته می‌شود که به دانش آموزان با اعتماد به نفس، امکانات پیشرفته و برنامه درسی رویایی ارائه می‌دهد.

این مدرسه با روش‌های آموزشی مدرن آشنا است. از این رو با توجه به نیازهای دانش‌آموزان، برنامه‌های آموزشی متنوع را ارائه داده و از روش‌های تعاملی، فعالیت‌های گروهی و مشارکتی، استفاده می‌کند.

مدرسه بین المللی کینگزلی مالزی قادر است به صورت فردی و گروهی، به نیازها و استعدادهای هر دانش‌آموز پاسخگو داده و فرآیند یادگیری را برای آنها جذاب و مفید کند. در مدرسه کینگزلی، اصلی‌ترین هدف الهام بخشیدن به کنجکاوی و اغنای دانش آموزان با تجربیات واقعی است!

دانش آموزان در این مدرسه باید انضباط شخصی خود را تقویت نموده و توانایی برقراری ارتباط با دیگران را نیز بهبود بخشند. با ارائه یادگیری‌های جذاب و تحلیل رویدادهای واقعی، همچنین ضریب هوشی دانش آموزان در کینگزلی بهبود می‌یابد.

در مدرسه کینگزلی، به دانش آموزانی که به زندگی هدفمند اهمیت می‌دهند، انگیزه داده می‌شود. در واقع کینگزلی معتقد است که با پذیرفتن مسئولیت و تلاش مستمر، هر کس می‌تواند به هدف خود دست یابد. اگر به دنبال یک مدرسه ایده‌آل برای فرزندتان هستید، کینگزلی می‌تواند یک گزینه عالی باشد.

تاریخچه و موقعیت مکانی مدرسه Kingsley در مالزی

تاریخچه و موقعیت مکانی مدرسه Kingsley در مالزی

Maple Leaf Kingsley، یکی از مدارس بین‌المللی برجسته مالزی است که در سال 2011 با هدف ارائه آموزش عالی و بهبود سطح آموزش و پرورش به دانش‌آموزان تأسیس شد. تا کنون کینگزلی با استقبال فراوانی از سوی والدین مالزیایی و خارجی رو به رو شده است.

این مدرسه در سوبانگ جایا، سلانگور مالزی قرار دارد. کینگزلی با موقعیت جغرافیایی مناسب و تجهیزات مدرن خود، بر خلاقیت، نوآوری و کیفیت آموزشی تأکید می‌کند.

اهداف Maple Leaf Kingsley

 • پرورش جوانان با شخصیت قوی و دستاوردهای عالی
 • الهام بخشیدن به کنجکاوی و غنی سازی زندگی دانش‌آموزان
 • تجهیز آنها به مهارت‌ها و دانش برای تسخیر جهان
 • حمایت از منافع جوامع به منظور توانمندسازی نسل بعدی

مقاطع تحصیلی مدرسه کینگزلی

در این مدرسه مقاطع تحصیلی متفاوتی ارائه می‌گردد. برای مثال:

 1. مقطع سال اول و دوم که معمولا همان پیش دبستانی 1 و 2 است
 2. مقطع دبستان یا ابتدایی (EYD)
 3. مقطع دبیرستان
 4. مقطع فرم ششم (A-Level)

1. مقطع پیش دبستانی در کینگزلی مالزی

مدرسه کینگزلی برای کودکان 3 تا 5 ساله محیطی پویا و ایمن فراهم نموده. در این مدرسه با بازی و سرگرمی حس خلاقیت کودکان تقویت می‌شود و به آنها آموزش داده می‌شود با دیگران بیشتر تعامل داشته باشند.

این مدرسه به استانداردهای آموزشی بالا پایبند است و به طور منظم آموزش ضمن خدمت، توسعه حرفه‌ای و برنامه درسی مستمر ارائه می‌دهد. با بهره‌گیری از سیستم پاداش یا جایزه، مدرسه کینگزلی تجربیات لذت‌بخشی را برای کودکان شما فراهم می‌کند تا بتوانند بیشتر ماجراجویی کنند و برای یادگیری آینده خود بستر مناسبی ایجاد نمایند.

2. مقطع دبستان در مدرسه کینگزلی

در مدرسه کینگزلی مالزی، دوره‌ی دبستان با رده سنی 6 تا 11 سال شامل آموزش ابتدایی توسعه‌ای است که به عنوان یک جزء از آموزش سال‌های اولیه (EYD) ارائه می‌شود.

در این دوره، یادگیری چندحسی و تجربی به کمک یک مدل مشارکتی استراتژیک، توسط معلمان انجام می‌شود تا بتوانند به بهترین شکل ممکن رشد و پیشرفت دانش‌آموزان را به دست آورند.

به طور خلاصه، دبستان در مدرسه کینگزلی مالزی، یکی از مقاطع تحصیلی بوده که در آن از آموزش ابتدایی توسعه‌ای برای بهبود و توسعه مهارت‌های دانش‌آموزان بهره گرفته می‌شود.

3. مقطع دبیرستان در مدرسه کینگزلی

در دوره دبیرستان مدرسه کینگزلی مالزی، دانش‌آموزان با رده سنی 12 تا 16 سال، درس‌های جذاب را می‌آموزند. این دروس برای بهتر شدن و به حداکثر رسیدن پتانسیل هر دانش آموز طراحی شده‌ است. علاوه بر این از خدمات اجتماعی و فعالیت‌های تیم‌سازی استفاده می‌شود تا شخصیت قوی دانش‌آموزان تقویت شود.

هدف دوره دبیرستان مدرسه کینگزلی مالزی، آموزش دانش‌آموزان با استفاده از روش‌های آموزشی موثر و با توجه به توانایی‌ها و استعدادهای آنهاست. همچنین علاوه بر یادگیری، با ارائه خدمات اجتماعی و فعالیت‌های تیم‌سازی، شخصیت دانش‌آموزان تقویت می‌شود تا بتوانند زندگی موفقی داشته باشند. در کل، دوره دبیرستان در مدرسه کینگزلی مالزی برای یادگیری و رشد شخصی دانش‌آموزان طراحی شده است.

4. مقطع فرم ششم در مدرسه بین المللی کینگزلی

در مدرسه بین المللی Maple Leaf Kingsley، دوره فرم ششم (A-Level) برای دانش‌آموزان ۱۷ تا ۱۸ ساله در ماه‌های سپتامبر و ژانویه آغاز می‌شود. این دوره برای دانش‌آموزانی که امتحانات IGCSE/O-Level را به پایان رسانده‌اند، تدارک دیده شده است.

معلمان در این دوره، با ارائه برنامه‌های کاربردی در دانشگاه‌های معتبر سراسر جهان به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا در آینده خود موفق باشند. علاوه بر این، معلمان در این دوره با دانشجویان همراه خواهند بود و به آن‌ها در رسیدن به اهدافشان کمک می‌کنند.

به طور کلی، دوره فرم ششم (A-Level) در مدرسه بین المللی Maple Leaf Kingsley، به دانش‌آموزان ۱۷ تا ۱۸ ساله پیشنهاد می‌شود و با تلاش معلمان و با استفاده از ابزارهای مناسب، شما را برای ورود به دانشگاه‌های معتبر همراهی می‌کند.

تاریخ ثبت نام در مدرسه کینگزلی مالزی

تاریخ ثبت نام در مدرسه کینگزلی مالزی

مدرسه بین المللی کینگزلی، برای دانش‌آموزانی که به دنبال یک آموزش با کیفیت بالا هستند، تاریخ ثبت نام مشخص نموده است. شما می‌توانید از طریق سایت اینترنتی مدرسه، به بخش ثبت نام دسترسی پیدا کنید و جزئیات آن و تاریخ آغاز تحصیلات را بدست آورید.

بهتر است به سایت رسمی مدرسه مراجعه نموده تا اطلاعات دقیق‌تری در این زمینه کسب کنید و با شرایط مناسب برای ثبت نام در این مدرسه، آشنا شوید. همچنین می‌توانید از کارشناسان ما در تیم STUDYKL راهنمایی بگیرید.

چرا مدرسه Kingsley؟

اگر برای انتخاب مدرسه بین المللی کینگزلی مالزی مردد هستید، حتما این بخش را بخوانید:

 • مدرسان و معلمان باتجربه

یکی از نکات برجسته Maple Leaf Kingsley در ارائه آموزش عالی، آغاز با استادان بزرگ است. تمامی معلمان این مدرسه نمونه‌ای برتر در جنبه‌های مختلف هستند! کینگزلی با ایجاد فرصت‌های عالی برای رشد شخصی و حرفه‌ای به دنبال آن است تا با ارتقاء حرفه‌ای مربیان، دانش‌آموزان را به افرادی با اعتماد به نفس، مبتکر، متفکر و محترم تبدیل کند.

 • آموزش در محیطی شاد و پرانرژی

مدرسه Maple Leaf Kingsley باور دارد که آموزش در محیطی شاد، دوست‌داشتنی و پرانرژی صورت می‌گیرد. فردی که در این مدرسه آموزش دیده، شخصیتی پویا، خلاق و قابل احترام خواهد داشت. با توجه به رویکرد خلاقانه و نوآورانه‌اش،مدرسه کینگزلی همواره در صدر صنعت آموزشی باقی خواهد ماند و به دنبال بهبود مستمر و ارائه آموزش عالی به دانش‌آموزان خود خواهد بود.

 • تنوع فعالیت‌ها و رویدادها

مدرسه بین المللی کینگزلی با برگزاری مجموعه‌ای گوناگون از فعالیت‌ها و رویدادها، به دانش‌آموزان فرصتی برای رشد و توسعه ارائه می‌دهد. این فعالیت‌ها شامل رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی، علمی و اجتماعی است که همراه با فرصت‌های همکاری، رقابت و خلاقیت هستند.

رویدادها و فعالیت‌های کلاسی نه‌تنها به نیازهای روحی و اجتماعی دانش‌آموزان پاسخ می‌دهند؛ بلکه به ایجاد یک ارتباط نزدیک و مثبت بین دانش‌آموزان و محیط آموزشی کمک می‌کنند.

 • اهمیت تنوع فرهنگی و چندزبانگی

مدرسه بین المللی کینگزلی به تنوع فرهنگی و چندزبانی توجه ویژه‌ای دارد. با داشتن جامعه‌ای بین‌المللی و دانش‌آموزان از انواع سبک‌ها و زبان‌ها، این مدرسه به فرهنگ‌های مختلف احترام می‌گذارد و فضایی منسجم و همبسته برای تعامل و همکاری فراهم می‌کند.

این تنوع فرهنگی و چندزبانی در مدرسه بین المللی کینگزلی، دانش‌آموزان را به تجربه‌ی یک محیط بین‌المللی غنی و متنوع می‌برد. آنها از طریق تعامل با همکلاسیان و همکاری در گروه‌های چندفرهنگی، فرصتی را برای یادگیری از همدیگر و تقویت فهم فرهنگ‌ها و زبان‌ها دارند. این تجربه‌ی فرهنگی دانش‌آموزان را برای زندگی در جوامع جهانی آماده می‌کند و ارتباطات بین‌المللی آنها را تقویت می‌کند.

 • تکنولوژی در آموزش

مدرسه بین المللی کینگزلی از آخرین تکنولوژی‌های آموزشی برای ارتقای روند یادگیری استفاده می‌کند. استفاده از دستگاه‌های هوشمند، نرم‌افزارهای آموزشی مبتنی بر فناوری، و تجهیزات مدرن در کلاس‌ها، به دانش‌آموزان امکان می‌دهد تا به صورت فعال و متعامل در فرآیند یادگیری شرکت کنند. همچنین، استفاده از پلتفرم‌های آموزشی آنلاین و ارتباط مداوم با والدین نیز از دیگر مزایای استفاده از تکنولوژی در آموزش است.

سوالات متداول

مدرسه بین المللی کینگزلی کجاست؟

این مدرسه در سوبانگ جایا و سلانگور مالزی قرار دارد.

شرایط سنی تحصیل در مدرسه بین المللی کینگزلی مالزی چیست؟

این مدرسه دارای 4 مقطع تحصیلی است. مقطع پیش دبستانی، دبستان، دبیرستان و فرم ششم. که دانش آموزان 3 سال تا تقریبا 17 سال می‌توانند در آن تحصیل کنند.

تحصیل در مدارس مالزی با STUDYKL

STUDYKL با دو دهه تجربه بهترین راهنمای شما برای تحصیل در مدرسه بین المللی کینگزلی مالزی است.

 • ما نماینده بهترین مدارس بین المللی مالزی هستیم
 • همچنین از اخذ ویزای دانش آموزی گرفته تا ویزای همراه برای والدین را می‌توانید به ما بسپارید
 • علاوه بر این مشاوره تحصیلی رایگان به شما ارائه می‌دهیم

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *