تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در مالزی

زمان مطالعه: 2 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان تنها آموزش مهارت‌های زبان نیست؛ بلکه ضرورتی اجتناب ناپذیر برای کودکان است. در کشور مالزی که غالب مردم به زبان انگلیسی آشنایی دارند، یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان، اهمیت فوق العاده‌ای دارد. از این رو اکثر کالج های زبان مالزی دارای دوره آموزش زبان انگلیسی مختلف برای کودکان و بزرگسالان هستند. در اینجا نگاهی کلی به این دوره آموزشی و مزایا شرکت در آن خواهیم داشت…

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در مالزی

در دنیای ارتباطات امروز، یادگیری زبان برای کودکان، یکی از ضرورت‌هایی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. دوران طلایی کودکی، فرصت بی‌نظیری برای دریافت آموزش‌ های انگلیسی است، یادگیری زبان دوم در کودکی فرصتی تکرار نشدنی است.

از آنجا که کودکی دوران رشد و یادگیری است و ذهن خلاق و پویای کودکان در مقابل اطلاعات ورودی ذهنی مقاومتی ندارد یادگیری زبان برای کودکان، مؤثرتر و کارآمدتر از هر سنی است، چون مغز رشد بهتر مغز و تمرکز بیشتری برای یادگیری دارد.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، وقتی با بازی و سرگرمی همراه باشد، کارایی بیشتری دارد، دقیقاً همان فرمولی که در دوره آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در مالزی انجام می‌شود. این دوره‌ها که عموماً برای کودکان یک تا 10 ساله برگزار می‌شود، آموزش‌ها در 6 سطح انجام می‌شود.

خوب است بدانید طول هر سطح آموزشی 8 هفته است، هدف از هر دوره، رشد مهارت‌های ارتباطی کودکان و افزایش توانایی برقراری ارتباط صحیح با دنیای پیرامون است. ضمن آن که محیط پویا و فعال کلاس‌ های آموزشی، در رشد فردی کودکان تأثیر شگفت‌آوری دارد.

STUDYKL نماینده کالج های زبان مالزی در ایران

برای دریافت مشاوره رایگان جهت ثبت نام و هزینه آموزش زبان انگلیسی در مالزی برای کودکان با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

این دوره‌ها در تمام روزهای هفته از دوشنبه تا جمعه برگزار می‌شود و کودکان در کلاس‎‌های خلوت 6 تا 8 نفره، آموزش‌های زبان را در کنار تفریح دریافت می‌کنند. آنچه در دوره زبان انگلیسی برای کودکان اهمیت دارد، بهبود سطح توانایی‌های کلامی، کار کلاسی، تکالیف منزل، بازی‌های نقش آفرین، شبیه سازی کلاسی، کار با اعداد و از همه مهم‌تر سرگرمی است که در کنار آموزش‌های به روز، توانایی‌های کودکان را به چالش می‌کشد.

مزایای شرکت در دوره آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در مالزی

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

مهم‌ترین عنصر آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، ارائه تمرین‌های آواشناسی، شنیداری، لغت و گرامر است. به عبارت دیگر در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، آنها را با مهارت خواندن و نگارش آشنا می‌کنند و با قرار گرفتن در موقعیت‌های هدفمند، مهارت خواندن و نوشتن را از پایه و به شکل اصولی یاد می‌دهند.

دومین مهارتی که هدف دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ارائه می‌شود، مهارت مکالمه و ارتباط است. از جمله مزایای شرکت در این دوره های آموزشی:

 • درک شنیداری
 • مهارت‌های کلامی
 • شیوه صحبت کردن
 • آشنایی با تلفظ واژه‌های انگلیسی
 • لحن حرف زدن
 • آشنایی با فرهنگ
 • تسلط کامل به زبان انگلیسی

در دوره‌ های آموزشی زبان برای کودکان، مهارت‌های آموزشی به شیوه‌‎های شبیه سازی کلاسی، اجرای نقش‌، آزمایش و غیره اجرا می‌شود. در این دوره‌ها کودکان با دستور زبان و تمرین شنیداری آشنا می‌شوند. اقدامات دوره‌های آموزشی دستور زبان و تمرین شنیداری شامل موارد زیر است:

 • آموزش‌های آوا شناسی
 • آموزش‌های شنیداری
 • مکالمه
 • لغت
 • و گرامر

موارد بالا از جمله نکات مهمی است که برای آشنایی با دستور زبان به کودکان آموزش داده می‌شود.

ثبت نام دوره‌ های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان با STUDYKL

پیشنهاد STUDYKL به خانواده‌هایی که در مالزی مشغول به تحصیل هستند، شرکت در دوره‌ های آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان است.

دوره‌های آموزش زبان در مالزی، فقط برای افزایش توانایی‌ و مهارت‌های کودکان نیست؛ بلکه دریچه‌ای برای ورود به مدارس و دانشگاه‌های معتبر دنیا است.

STUDYKL با تجربه 20 سال ارائه خدمات به متقاضیان تحصیل در مالزی، از پیچ و خم‌های این راه برایتان می‌گوید.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *