تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
یکشنبه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
ارائه مدرک معتبر CMI بریتانیا در دانشگاه APU مالزی

ارائه مدرک معتبر CMI بریتانیا در دانشگاه APU مالزی

زمان مطالعه: 4 دقیقه
5/5 - (2 امتیاز)

یکی از جدیدترین اخبارها درباره دانشگاه APU، ارائه مدرک معتبر CMI بریتانیا است که می‌خواهیم به دلایل روی آوردن به این مدرک و آینده افرادی که موفق به دریافت مدرک CMI می‌شوند، بپردازیم…

دلایل انتخاب و ارائه مدرک معتبر CMI بریتانیا در دانشگاه APU

طی سه سال گذشته، عدم اطمینان ناشی از همه‌گیری جهانی و علاوه بر آن پذیرش افزایش فناوری‌های مخرب مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و کلان داده، اقتصاد جهانی را متزلزل کرده است. این وضعیت ضرورتی را ایجاد می‌کند که رهبران و مدیران تجاری را برای ارتقای بیشتر و داشتن مجموعه‌ای قوی از مهارت‌های آینده‌نگر و آماده تغییر ملزم می‌کند.

این ویژگی‌ها را می‌توان با کسب یک طرح رشد فردی مستمر، به ویژه برنامه‌ای که توسط مؤسسه مدیریت منشور بین‌المللی (CMI)، یک موسسه حرفه‌ای برای مدیریت مستقر در بریتانیا هدایت می‌شود، پرورش داد. کار با ارائه دهندگان آموزش، CMI به دانشجویان الهام می‌بخشد تا به مهارت‌های خود جامه‌ی عمل بپوشانند و در آینده تبدیل به مدیران و رهبرانی شوند که با مهارت‌های بالقوه خود شناسایی می‌شوند.

دریافت 2 مدرک همزمان با تحصیل در دانشگاه ای پی یو مالزی

در مالزی و همچنین در این منطقه، دانشگاه APU به عنوان یک انتخاب خوب برای تحصیل در مالزی و یکی از بزرگ‌ترین شرکای CMI با تعداد قابل توجهی از برنامه‌های معتبر است که دانشجویان را به سمت درجه بالایی از حرفه ای بودن سوق می‌دهد. مدیر خبره (CMgr) بالاترین وضعیت شغلی-حرفه ای است که می‌توان در حوزه مدیریت و رهبری به دست آورد.

به محض ثبت نام در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد، فرآیند تبدیل دانشجو به یک مدیر خبره‌ی چابک و آینده‌نگر که شایستگی مدیریتی و توانایی عملکردی را با مجموعه ای قوی از مهارت‌های آماده‌ی تغییر نشان دهد، آغاز می‌شود. با همکاری APU و CMI در حال حاضر تمام برنامه‌های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارائه شده توسط دانشکده بازرگانی و همچنین چندین برنامه مطالعات مدیریتی در سایر مدارس را تأیید می‌کند.

به عبارت دیگر، وقتی دانشجویی از برنامه‌ای با گواهینامه دوگانه APU-CMI فارغ التحصیل می‌شود، فرصتی برای کسب مدرک CMI برای تکمیل مدارک دانشگاهی او وجود دارد. مسیر سرمایه گذاری روی دانشجویان با هدف گذاری برای یک “CMgr” آغاز می‌شود، این شرایطی است که در بخش‌های تجاری به رسمیت شناخته شده است و گواه بر این است که می‌توان مهارت‌های عملی مورد نیاز در محل کار، و تاثیر کاربرد آن را از طریق مدرک بازرگانی یا مدیریت نشان داد.

درباره دوره CMI دانشگاه APU مالزی

درباره دوره CMI دانشگاه APU مالزی

پس از ثبت نام برای دریافت مدرک همزمان یا دوگانه APU-CMI در APU، دانشجویان در طول دوره خود به اعضای وابسته به CMI تبدیل می‌شوند. آنها به عنوان عضوی از مجموعه از طیف گسترده‌ای از منابع برای افزایش دانش و درک بهتر بهره‌مند خواهند شد که شامل دسترسی به پورتال آموزش آنلاین CMI، مرکز توسعه شغلی و خدمات مربیگری می‌شود.

Assoc اظهار داشت: “در طول مدت تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در اینجا، عضویت درCMI نه تنها از تحصیل دانشجویان APU بلکه از پیشرفت حرفه ای آنها از طریق طیف گسترده ای از منابع و فعالیت‌های آنلاین پشتیبانی می‌کند.” پروفسور دکتر جیسون ترنر، رئیس ارشد دانشکده تجارت APU.

بیش از 23000 مقاله ژورنالی، کتاب الکترونیکی و منابع دیجیتال عملی برای تقویت یادگیری در پورتال آموزش آنلاین CMI وجود دارد. مرکز توسعه شغلی آنلاین دانشجویان را قادر می‌سازد تا بررسی رایگان CV، آموزش مصاحبه مجازی، توسعه مهارت‌های آنلاین و دسترسی به هزاران شغل و کارآموزی را دریافت کنند.

در مورد خدمات منتورینگ، همه دانشجویان می‌توانند از یک مربی CMI برای حمایت از تحصیل یا صحبت در مورد آینده‌ی شغلی خود بهره مند شوند. آنها همچنین می‌توانند با بیش از 170000 عضو CMI از طریق رویدادها، وبینارها و کانال‌های اجتماعی مرتبط شوند. تعامل با برنامه‌ی پیشرفت حرفه ای CMI به دانشجویان اجازه می‌دهد تا در مقابل کارفرمایان متمایز ظاهر شوند.
مطمئن باشید که مسیر سرمایه‌گذاری فردی ذکر شده در بالا، مستلزم هیچ دوره تحصیلی اضافه نیست.

وقتی دانشجویان دوره مربوط به مدیریت را انتخاب می‌کنند، مستقیماً به ماژول‌های CMI مرتبط می‌شوند و این به انتخاب شغلشان پس از فارغ‌التحصیلی کمک می‌کند و سرعت استخدام آنها را افزایش می‌دهد. رشته‌های مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه شده در APU، یا با یکی از این مدارک CMI، مشروط به این که با واحدهای مورد نیاز مطابقت داشته باشد – جایزه CMI L5 در مدیریت و رهبری با گواهی CMI L5 در مدیریت و رهبری، CMI L7 یکی می‌شود و یا با جایزه مدیریت استراتژیک و عملکرد رهبری، گواهی CMI L7 در مدیریت استراتژیک و کاربرد رهبری، مدرک CMI L7 در مدیریت استراتژیک و کاربرد مدیریت.

در نهایت، دانشجویان با درجه و سمت مدیریت خبره بنیاد یا مدرک “fCMgr” فارغ التحصیل خواهند شد. این فرایند با استفاده از سه سال تجربه مدیریتی در راستای حرفه ای شدن و یک سفر توسعه حرفه‌ای مستمر (CPD) و ارزیابی مدیر خبره در CMI ادامه می‌یابد که همه‌ی اینها منجر به دستیابی به موقعیت مدیر خبره می‌شود.

آینده افرادی که موفق به دریافت CMI می‌شوند!

شایان ذکر است که افراد دارای مدرک CMI از دیپلم سطح 5 و بالاتر، با سه سال تجربه مدیریت مرتبط، می‌توانند سریعاً به مدرک مدیر خبره دست یابند و همچنین افرادی که حداقل 10 سال سابقه مدیریت دارند، می‌توانند به وضعیت بورس تحصیلی CMI ارتقا پیدا کنند. در CMI، مراتب عضویت به شکل عضویت اصلی «عضو»، «همکار» و بالاترین درجه «همراه» است.

بر اساس یک بررسی مشخص در مورد مهارت‌های استخدامی CMI، 97 درصد کارفرمایان موافق هستند که این مهارت‌ها مدیریت خود، تجزیه و تحلیل انتقادی و حل مسئله، ارتباطات، مهارت‌های بین فردی، مهارت‌های رهبری کار مشترک، مدیریت پروژه‌ها و تغییرات، مدیریت منابع و هوش تجاری، فارغ‌التحصیلان را به مهارت‌هایی مجهز کرده بود تا بتوانند در محل کار خود ادامه دهند.

علاوه بر این، 89٪ از دانشجویان موافق بودند که این مدرک دوگانه‌ی CMI به آنها کمک کرده است تا مهارت‌های اشتغال‌پذیری را بیشتر کنند.

کوماتی، که در دوره‌ی دریافت دیپلم سطح 7 CMI در مدیریت و رهبری استراتژیک مشغول است گفت: “این دوره چالشی بود که من از آن لذت بردم و به دلیل شهرت و ارزش بین المللی آن، به مدرک سطح 7 CMI ارتقا یافتم. من بسیار تمایل دارم که در سمت وضعیت مدیر خبره مشغول به کار شوم، زیرا می‌بینم که شامل مزایای واقعی است و شانس کار در بازار کارخارج از کشور را خواهم داشت.”

پروفسور دکتر جیسون ترنر به این نتیجه رسیدند: ” تعامل با CMI به دانشجویان این فرصت را می‌دهد که، همانطور که خود CMI به درستی بیان می‌کند، یاد بگیرند، رشد کنند و ارتباط برقرار کنند. تعامل با CMI در حین تحصیل در رشته مدیریت و بازرگانی، دانشجو را وارد یک سفر شغلی با یادگیری مستمر، تفکر شخصی، توسعه و ارتباط با دیگر دانشجویان، مخاطبین تجاری و متخصصان می‌کند.

شروع زودهنگام این رابطه شغل دانشجو را شکل می‌دهد و مهارت‌های استخدامی را ایجاد می‌کند و سبب متمایز بودن دانشجویان در بازار کار خواهد شد. در APU، دانشجویان همچنین این انتخاب را خواهند داشت که در طرح مدرک دوگانه APU-DMU شرکت کنند، جایی که پس از فارغ التحصیلی دو مجموعه گواهینامه و ریز نمرات دریافت می‌کنند: یکی از دانشگاه آسیا و اقیانوسیه (APU)، مالزی، و دیگری از دانشگاه. دانشگاه دی مونتفورت (DMU) بریتانیا.

جدیدترین اخبار دانشگاه های مالزی را با STUDYKL دنبال کنید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

منبع:https://www.apu.edu.my/media/news/2577

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *