تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
خوابگاه های دانشگاه APU مالزی

خوابگاه های دانشگاه APU مالزی

زمان مطالعه: 5 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

خوابگاه های دانشگاه APU مالزی سنگ بنایی مستحکم برای آغاز فصل تازه‌ای از زندگی دانشجویی شما است. از اقامتگاه‌های درون پردیس APU گرفته تا خوابگاه ماهواره‌ای در پارک فناوری مالزی (TPM)! خلاصه اینکه انواع خوابگاه در سبک‌ها، اندازه‌ها و بودجه‌های مختلف در دسترس شما خواهد بود. بیایید نیم‌نگاهی به این اقامتگاه‌های جذاب و امکاناتشان داشته باشیم…

STUDYKL نماینده شما برای تحصیل در دانشگاه‌ APU مالزی است.

برای مشاوره رایگان تحصیلی تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

خوابگاه های دانشجویی دانشگاه APU

دانشگاه APU مالزی دارای 2 خوابگاه بوده که یکی از آنها درون پردیس و دیگری بیرون از دانشگاه قرار گرفته است. زندگی در این اقامتگاه‌ها، فرصتی برای توسعه شخصی و اجتماعی، برقراری ارتباطات عمیق، ایجاد خاطرات دلنشین و فراگیری مهارت‌های زندگی مستقل را فراهم می‌کند.

با اقامت در خوابگاه‌ها، دانشجویان به آسانی می‌توانند از امکانات متنوع پردیس APU، از جمله باشگاه SweatZone، استخر شنا، رزیدنس لانژ و دیگر امکانات بهره‌مند شوند. همچنین با فراهم کردن امنیت 24 ساعته، احساس آرامش و امنیت برای دانشجویان تضمین شده است.

این اقامتگاه‌ها نه تنها مکانی برای استراحت و تفریح پس از روزهای خسته‌کننده درسی شناخته شده؛ بلکه یک فضای زنده و پویا برای یادگیری، ابتکار، ایجاد روابط دوستانه و حتی برنامه‌ریزی برای آینده هستند.

معرفی خوابگاه داخل محوطه دانشگاه APU

معرفی خوابگاه داخل محوطه دانشگاه APU

خوابگاه درون دانشگاه APU مکانی امن و مجهز برای اقامت دانشجویان بین المللی است. با دسترسی 24 ساعته به امکانات، دانشجویان می‌توانند روی دروس خود تمرکز کنند و از امکانات ورزشی و فرهنگی لذت ببرند. این اقامتگاه فرصتی است برای تجربه‌ی زندگی دانشجویی.

در کل خوابگاه داخل دانشگاه دارای 4 نوع اتاق است:

  1. اتاق با آشپزخانه مشترک

اتاق با آشپزخانه مشترک در خوابگاه درون دانشگاه APU

این نوع از اتاق‌ها فرصتی برای تجربه‌ی زندگی مستقل بوده و همانند خانه خودتان راحت است. به همراه اینترنت پر سرعت بی‌سیم، امکان استفاده از آبگرمکن و تجهیزات آشپزی، همیشه آماده پذیرایی از دانشجویان هستند.

هر طبقه از این نوع اتاق‌ها، دارای یک آشپزخانه مشترک مجهز به اجاق گاز، مایکروویو و یخچال است تا از لذت پخت و پز نیز برخوردار شوید. تمام اتاق‌ها دارای حمام متصل هستند و با آبگرمکن، آینه، قفسه‌ و حوله مجهز شده‌اند که تمام نیازهای شما در حوزه بهداشت و تمیزی را برآورده می‌کنند.

و در نهایت خدمات لباسشویی خودکار نیز در اتاق‌های با آشپزخانه مشترک موجود است که بر اساس سیستم “پرداخت هنگام استفاده”، همیشه آماده خدمت به شماست. این امکانات، با توجه به نیازها و راحتی دانشجویان، به شما اجازه می‌دهد که بیشتر وقت خود را به تحصیلات و فعالیت‌های خود اختصاص دهید.

2. واحدهای دو اتاقه

واحدهای دو اتاقه خوابگاه های دانشگاه APU

واحدهای دو اتاقه دانشگاه ای پی یو، به همراه یک آشپزخانه مشترک، یک فضای دوستانه برای تجربه زندگی دانشجویی مرفه ایجاد می‌کنند. با دسترسی به اینترنت پر سرعت بی‌سیم، آبگرمکن و تجهیزات کامل آشپزی، حس می‌کنید در خانه خود اقامت دارید.

در هر واحد دو اتاقه، دارای آشپزخانه مجهز به اجاق گاز، مایکروویو و یخچال است و این امکان را به شما می‌دهد تا غذاهای خوشمزه و سالم بپزید. حمام اختصاصی این واحدها نیز مجهز به آبگرمکن، آینه، قفسه و حوله است.

توجه داشته باشید برای حفظ نظم و تمیزی، منطقه مشترک این واحدها، هر هفته 2 بار تمیز می‌شود! بنابراین وقتی به خانه برمی‌گردید تمیز و مرتب است. لباسشویی خودکار نیز برای این واحدها همیشه در دسترس هستند. 

3. اتاق‌های ویژه با انباری و امکانات مشترک

اتاق‌های ویژه با انباری و امکانات مشترک خوابگاه APU

این واحدهای خاص دارای یک انبار مشترک مناسب هستند. هر واحد از دو اتاق برخوردار بوده که با فضای مشترکی به اشتراک گذاشته می‌شود و دسترسی به توالت، دوش و سینک جداگانه با آینه را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد.

می‌توان تا 4 نفر با استفاده از اتاق‌های دوقلو در این فضا ساکن شد. این واحد با یک انبار مشترک مجهز به میز بار، اجاق گاز، مایکروویو، کتری برقی، یخچال، قفسه و میز اتو، هر چیزی را که شما برای یک زندگی راحت نیاز دارید، ارائه می‌دهد. همچنین حمام مجهز به آبگرمکن، قفسه و حوله، تمیزی و راحتی شما در خوابگاه دانشگاه APU را تضمین می‌کند.

برای پخت و پز، یک آشپزخانه مشترک در هر طبقه وجود دارد که با اجاق گاز، مایکروویو و یخچال مجهز شده‌اند. سرویس‌ لباسشویی خودکار نیز در این واحدها قابل دسترس است.

4. آپارتمان با امکانات کامل

آپارتمان با امکانات کامل جزو خوابگاه های درون دانشگاه APU

در هر آپارتمان، یک آشپزخانه مشترک وجود دارد که دارای تمام امکانات پخت و پز مورد نیاز مانند اجاق گاز، مایکروویو و یخچال است. هر یک از اتاق‌ها به یک حمام اختصاصی مجهز شده که دارای امکانات لازم برای استحمام است.

باید بدانید فضای مشترک آپارتمان‌های دانشگاه ای پی یو، در طول هفته 2 بار تمیز می‌شود تا محیطی تمیز و دلپذیر برای دانشجویان ایجاد شود. خدمات لباسشویی خودکار برای این نوع از واحدها نیز در دسترس خواهد بود.

درباره سالن گردهمایی خوابگاه درون دانشگاه

سالن استراحت دانشجویی یا سالن اجتماعات، یک فضای چندمنظوره و دوستانه در طبقه سوم بلوک On-Campus Residence، محیطی جذاب برای دانشجویان است تا پس از ساعات درسی در آنجا دور هم جمع شوند.

این فضای دوستانه با امکانات Wi-Fi کامل، فرصتی را برای چرخیدن در فضای وب و جستجوی اطلاعاتی که برای تکالیف درسی‌تان نیاز دارید، فراهم می‌کند.

همچنین در سالن اجتماعات خوابگاه دانشگاه APU، بازی‌های مهیج مانند بیلیارد، فوتبال دستی و غیره در دسترس شما قرار می‌گیرد. این سالن مکانی برای شادی و تفریح دانشجویان و محلی برای برگزاری دورهمی‌های دوستانه است. ساعات باز بودن سالن:

  • دوشنبه تا جمعه: 18:00 تا 23:00
  • آخر هفته‌ها و تعطیلات عمومی: 10:00 تا 23:00

معرفی خوابگاه خارج از دانشگاه APU

معرفی خوابگاه خارج از دانشگاه APU

خوابگاه خارج از دانشگاه APU در پارک فناوری مالزی (TPM) قرار دارد. در این خوابگاه شما می‌توانید بین اتاق‌های تک نفره‌ی آرام و اتاق‌های سه نفره‌، یکی را برای اقامت انتخاب کنید. برای دانشجویانی که به دنبال راحتی بیشتری هستند، تعدادی از اتاق‌ها با سیستم تهویه‌ی مطبوع مجهز شده‌اند.

هر طبقه دارای حمام‌های مشترک با آبگرمکن است. آشپزخانه‌ی عمومی در هر طبقه، با اجاق گاز، مایکروویو و یخچال، فرصتی برای ساکنان فراهم می‌کند تا غذای خانگی بپزند.

این اقامتگاه با ارائه‌ی یک فضای مشترک برای مطالعه، همراه با اینترنت بی‌سیم، فضایی ایده‌آل برای جلسات گروهی و مرور اینترنت فراهم کرده است. جالب است بدانید با گرفتن این خوابگاه‌ها دیگری نیازی به پرداخت هزینه‌های برق و آب نیست!

از طرفی سیستم تهویه‌ی مطبوع فقط از ساعت 9 شب تا 8 صبح فعال است. امکانات خوابگاه بیرون از دانشگاه، فراتر از فضای زندگی است. هر اتاق با وسایل ضروری زندگی مانند تخت خواب، کمد و میز مطالعه مجهز شده و محیطی دلپذیر و صمیمی مانند خانه خودتان، ایجاد می‌کند.

برای سهولت بیشتر دانشجویان هم امکانات لباسشویی خودکار بر اساس “پرداخت در هنگام استفاده” در دسترس است.  همچنین لازم نیست هیچ نگرانی از بابت رفت و آمد به دانشگاه داشته باشید!

سرویس شاتل رایگان بین دانشگاه و ایستگاه LRT برای دانشجویان فراهم شده است. کافی‌ست کارت خوابگاه خود را به راننده نشان داده تا بتوانید سوار شوید و به دانشگاه برسید.

تحصیل در دانشگاه APU مالزی با STUDYKL

STUDYKL با دو دهه تجربه بهترین حامی و راهنمای شما برای تحصیل در مالزی بخصوص دانشگاه APU است.

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *