تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
یکشنبه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
درخشش UKM در رتبه بندی جهانی دانشگاه ها

درخشش استثنایی UKM: جایگاه متمایز در رتبه‌بندی جهانی دانشگاه‌ها

دانشگاه کبانگ سان مالزی (UKM) یکی از برترین دانشگاه های مالزی با بیش از 26000 دانشجو، جایگاه خود را در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی Times Higher Education) در سال 2024 با سیر صعودی چشمگیری ارتقا داده است. به عنوان یکی از سه دانشگاه برتر مالزی، UKM امتیاز کلی 46.7 را دریافت کرد که شامل 45.7 امتیاز برای تدریس، 27.8 امتیاز برای محیط تحقیقاتی، 58.7 امتیاز برای کیفیت تحقیق، 47.4 امتیاز برای مشارکت در صنعت و 74.9 امتیاز برای برنامه های بین المللی است.

STUDYKL نماینده و راهنمای شما برای اخذ پذیرش از دانشگاه UKM مالزی است.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

پروفسور داتوک محد اخوان توریمان، معاونت دانشگاه UKM گفت: این دانشگاه اخیرا با تاسیس پردیسی در قطر قدمی بزرگ برداشته است. همچنین قرار است دانشگاه UKM چهار رشته در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را تا پایان سال جاری ارائه دهد و برنامه های مشترک متعددی را با مشارکت موسسات بین المللی معتبر از جمله موسسات کشورهای چین، تایلند و آلمان آغاز کرده است.

اخوان در این بیانیه بر تاسیس مرکز تحقیقات مالزی و اندونزی توسط مؤسسه مطالعات بین‌المللی و مالزی تاکید کرد و افزود تمرکز در زمینه‌های مطالعات اندونزیایی و مالزیایی، پیوندهای دو کشور را تقویت می‌کند.
وی افزود: این نوآوری ها به طور قابل توجهی باعث دیده شدن یو کی ام در سطح جهانی شده. این دانشگاه اکنون بیش از 7000 درخواست بین المللی دریافت کرده است و در حال حاضر میزبان 5261 دانشجوی بین المللی در برنامه های مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

منبع خبر: https://www.businesstoday.com.my/2023/09/30/ukm-achieves-impressive-score-in-world-university-rankings

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *