تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
برترین دانشگاه خصوصی جنوب شرق آسیا

دانشگاه تیلورز برای چهارمین سال متوالی برترین دانشگاه خصوصی جنوب شرق آسیا شناخته شد!

دانشگاه تیلورز یک موسسه خصوصی واقع در سوبانگ جایا، سلانگور، مالزی است. بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS، این دانشگاه برترین دانشگاه خصوصی در مالزی است. قرار گرفتن نام تیلورز در بین 300 دانشگاه برتر جهان برای چهارمین سال متوالی و کسب عنوان دانشگاه خصوصی برتر در آسیای جنوب شرقی در رتبه بندی اخیر دانشگاه های جهان QS در سال 2024، نشان دهنده تعهد این موسسه در آموزش است.

STUDYKL نماینده و راهنمای شما برای اخذ پذیرش از دانشگاه تیلورز مالزی است.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

با وجود افزایش قابل توجه پارامترهای ارزیابی دانشگاه ها، این دانشگاه همچنان جایگاه خود را در میان 1٪ از دانشگاه های برتر جهان حفظ کرده که نشان دهنده تعهد آن به ارائه آموزش در سطح عالی است. موقعیت عالی TAYLORS در بین دانشجویان و کارفرمایان خارجی نشان می دهد که می تواند مخاطبان متنوع و جهانی را جذب کند و روابط قوی با کارفرمایانی ایجاد کند که به دنبال جذب استعدادها هستند.

پروفسور مایکل دریسکول، رئیس دانشگاه تیلورز بیان کرد: “قرار گرفتن در میان 1% برتر از بهترین دانشگاه های جهان، یک دستاورد قابل توجه برای دانشگاه تیلورز است. ما با افتخار در کنار دانشگاه های برتر جهان با میراث بیش از یک قرن ایستاده ایم. این رتبه‌بندی مزایای فوق‌العاده‌ای برای دانشجویان ما به ارمغان می‌آورد. درهایی را به روی فرصت‌های شغلی بهتر باز میکند، دسترسی به منابع ارزشمند را تسهیل می کند و فرصتی بی نظیر برای ایجاد شبکه‌های ارتباطی را فراهم می‌کند. این رتبه‌بندی همچنین نشان دهنده تعهد ما برای ارائه آموزش در سطح عالی و تضمین کیفیت آنچه ارائه می‌دهیم است. ما حقیقتا به این دستاورد افتخار می کنیم، که گویای کمک های بی شائبه اساتید، کارکنان و دانشجویان ماست”

دانشگاه تیلورز با در پیش گرفتن روش های جدید تدریس به سرعت در سراسر جهان شناخته می شود. این دانشگاه همیشه به دنبال راه‌های جدید و جالب برای آموزش است که به دانشجویان تجربه یادگیری می‌دهد که هم ارزشمند است و هم زندگی را تغییر می‌دهد.

تیلورز با ارائه دروس به صورت بسیار هدفمند به دانشجویان اطلاعات و مهارت‌هایی را می آموزد که برای موفقیت در دنیایی که دائما در حال تغییر است ، به آن‌ها نیاز دارند. از آنجا که هدف دانشگاه تغییر افراد برای بهتر شدن است، مشکلات اجتماعی را نیز در نظر می‌گیرد، به مردم کمک می کند تا اثری ماندگار در جهان به جا بگذارد.

(منبع خبر : https://university.taylors.edu.my/en/campus-life/news-and-events/news/taylors-university-maintains-its-position-as-top-private-university-in-southeast-asia-four-years-in-a-row.html)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *