تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
سه شنبه , فروردین ۱ ۱۴۰۲
منو
StudyKL با 18 سال تجربه، پشتیبان شما برای تحصیل در مالزی
اطلاعیه: وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ مشاوره شریف بزرگترین ارائه کننده اطلاعات تمامی مراکز تحصیلی مالزی می باشد.
دانشگاه تیلورز مالزی

امکانات دانشگاه تیلورز مالزی

4.8/5 - (34 امتیاز)

امکانات دانشگاه تیلورز مالزی فقط محدود به تسهیلات آموزشی نیست، در این دانشگاه بساط یادگیری در کنار سرگرمی فراهم است، با هر سلیقه و انگیزه‌ای که قدم به دانشگاه تیلورز بگذارید، غرق امکانات رفاهی و تفریحی وسیعی می‌شوید که نمی‌دانید از کجا شروع کنید. امکانات دانشگاه تیلورز بیشتر دیدنی است تا شنیدنی!

اخذ پذیرش بهترین دانشگاه‌ های مالزی را از StudyKL  بخواهید.

برای مشاوره رایگان در خصوص پذیرش از دانشگاه تیلورز مالزی با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

امکانات پیشرفته دانشگاه Taylor’s مالزی

امکانات دانشگاه تیلورز مالزی

با دیدن سه عمارت شیشه‌ای که در کنار دریاچه قد علم کرده‌اند، یاد هتل‌های پنج ستاره‌ای می‌افتید که ویو فوق‌العاده‌ای روی به طبیعت دارند. اشتباه نکنید، ایجا هتل 5 ستاره نیست، پردیس دانشگاه تیلورز مالزی است که آماده پذیرایی از مهمانان یا همان دانشجویان ملی و بین‌المللی است.

آنچه در این هتل یا همان مرکز علمی به دانشجویان عرضه می‌شود، مهارت همراه با تحصیل است.

همه کسانی که در تبلورز درس می‌خوانند به خوبی به این امر واقف هستند که اینجا قبل از آن که یک دانشگاه بین‌المللی باشد، باشگاهی پویا و فعال در تمام زمینه‌ها است. تیلورز برای کسانی که می‌خواهند با استفاده از امکانات منحصر به فرد، دوران باشکوه تحصیل در مالزی را برای همیشه در ذهن خود ماندگار کنند بی‌نظیر است!

همه چیز در محیط پر جنب و جوش 27 هکتاری دانشگاه برای تفریح و سرگرمی در کنار آموزش فراهم است. قرار است شما را با امکانات پیشرفته‌ای در تیلورز آشنا کنیم که تمام و کمالش، متعلق به دانشجویان خوش اقبال این دانشگاه های مالزی  است.

کتابخانه دانشگاه تیلورز

باشگاه های دانشگاه تیلورز مالزی

کسانی که اقامت در مالزی و پردیس (Lakeside) را تجربه کرده‌اند، می‌دانند که در این مرکز علمی قرار نیست فقط درس بخوانید! استراتژی دانشگاه‌های خصوصی هم چون دانشگاه سان‌وی مالزی و تیلورز، تحصیل در محیطی علمی با برنامه‌های تعاملی است. این برنامه‌ها باعث افزایش انگیزه برای یادگیری بیشتر می‌شود. امکانات پردیس Lakeside را در چند بخش بررسی می‌کنیم:

 1. امکانات مرکز خدماتی
 2. باشگاه‌های تعاملی
 3. امکانات باشگاه ورزشی و تفریحی
 4. باشگاه غیرورزشی
 5. امکانات خوابگاهی

امکاناتی که در مرکز خدمات تیلورز می‌بینید

 در دانشگاه تیلورز همه چیز برای رشد و تعالی شما فراهم است، فقط کافی است وارد گُود شوید تا از درس خواندن در محیطی با امکانات دلچسب و دوست‌داشتنی لذت ببرید.

 • در مرکز خدمات دانشگاه تیلورز، خدماتی دریافت خواهید کرد که در کمتر دانشگاه‌ مالزی نظیرش را پیدا می‌کنید.
 • مرکز خدمات شغلی دانشگاه تیلورز، اگر به دنبال یافتن اطلاعاتی درباره مشاغل، شرکت‌ها و فرصت‌های شغلی هستید، اینجا همان جایی است که پاسخ تمام سؤالات‌تان را می‌گیرید.
 • آزمایشگاه‌های کامپیوتر دانشگاه تیلورز، در هر کدام از آزمایشگاه‌های تیلورز حدود 33 کامپیوتر می‌بینید که خوراک کلاس‌های علمی و کامپیوتری است.
 • امکانات کتابخانه‌ای، حتی تجسم کردن کتابخانه 4 طبقه مجهز به سالن‌های مطالعه 24 ساعته، اتاق گفتگو و رسانه، سالن تئاتر و رایانه در ذهن هم کتاب دوستان را به وجد می‌آورد چه برسد به این که یکی از 1300 دانشجویی باشید که  این امکانات را در اختیار داشته باشید.
 • خلیج بیمار دانشگاه تیلورز، همان درمانگاه کوچکی است که ملزومات و امکانات اولیه برای مراجعین را دارد. امیدواریم هیچ وقت سر از هیچ درمانگاهی درنیاورید و و به جای آن تمام وقت‌تان صرف لذت بردن از تحصیل در دانشگاهی کنار دریاچه شود.
 • سالن بدنسازی، UniGym، اگر اهل هیجان نیستید و دلتان می‌خواهید در سکوت و آرامش تنها به ورزش‌های هوازی را انجام دهید باز هم با ثبت نام در دانشگاه تلورز به هدف‌تان می‌رسید چون سالن بدنسازی مجهز به امکانات بدنسازی، رینگ کیک بوکسینگ و استخر شنا منتظر پذیرایی از شما است.

باشگاه‌های تعاملی دانشجویان دانشگاه تیلورز مالزی

اعتقاد مسئولین تیلورز بر این است که دانشجویان باید نیمی از اوقات خود را باید صرف مطالعه و تحقیق کنند و نیمه دیگر را برای افزایش و تثبیت یادگیری صرف تفریح و سرگرمی کنند.

مجموعه‌ای باشگاه‌ها و انجمن‌های دانشگاه تیلورز نیز برای ایحاد شور و اشتیاق در دانشجویان بی‌نظیر است. با عضویت در این باشگاه‌ها حال خوب درس خواندن را به خودتان هدیه دهید.

 • جامعه محوری
 • سخنرانی عمومی
 • کسب و کار آفرینی
 • هنرهای نمایشی
 • رسانه و هنر
 • علایق خاص
 • ارتباط معنوی
 • جامعه فرهنگی
 • باشگاه‌های بین‌المللی

امکانات مرکز ورزش و تفریح دانشگاه تیلورز مالزی

زندگی دانشجویی در تیلورز با باشگاه‌های تفریحی متعدد و پر جنب و جوش، شور و شوقی وصف نشدنی را در دانشجویان بیدار می‌کند. با استفاده از این امکانات دوران تحصیل‌ در مالزی برای دانشجویان فراموش نشدنی می‌شود.

مرکز ورزش و تفریح ​​بستری را برای دانش آموزان فراهم میکند تا با شرکت در باشگاه‌ها و فعالیت‌های ورزشی مختلف، سبک زندگی متعادلی داشته باشند و تجربیات و دوستی‌های جدیدی کسب کنند. در مرکز تفریحی ورزشی زمین‌های چند منظوره فوتسال، نت بال، والیبال، بسکتبال، تورهای کریکت ، تنیس، و توپ جاخالی را می‌بینید. انتخاب با خودتان است که از کدام ورزش لذت بیشتری می‌برید. این گوی و این میدان، شما هستید که باید انتخاب کنید.

مرکز ورزش و تفریح ​​در واقع مجموعه باشگاه‌هایی است که در محوطه دانشگاه قرار دارد. همه چیز برای کسانی که به سلامتی‌شان اهمیت می‌دهند در این باشگاه‌ها فراهم است.

باشگاه‌های ورزشی که در دانشگاه تیلورز مالزی می‌بینید

امکانات دانشگاه تیلورز مالزی

 1. باشگاه داجیال، Taylor’s Lakeside Storm باشگاه رسمی Dodgeball در دانشگاه تیلورز است و از سال تأسیس خود به یک نیروی رقابتی اصلی تبدیل شده است.
 2. باشگاه نت بال، با مربیان با تجربه و مجموعه‌ای عالی از بازیکنان نتبال، مکانی عالی برای بهبود مهارت‌ها در محیطی دوستانه فراهم کرده است.
 3. باشگاه والیبال، در این باشگاه لذت ورزش کردن در محیطی با اخلاق ورزشی و رفاقت خوب را تجربه می‌کنید.
 4. باشگاه تنیس روی میز، مکانی برای تقویت مهارت‌های علاقه مندان به تنیس در کنار افراد همفکر و شرکت در مسابقات مختلف.
 5. باشگاه تنیس، آموزش باکیفیت تنیس در زمین و خارج از زمین و همچنین بستری برای همه برای یادگیری گسترده این بازی ارائه می‌دهد.
 6. باشگاه بسکتبال، برای طرفداران بسکتبال که نه تنها مهارت‌های بسکتبال خود بلکه مهارت‌های رهبری را توسعه دهند.
 7. باشگاه بدمینتون، در فضایی مشارکتی برابر و همراه با تقویت ارزش‌های رشته بدمینتون، مانند کار تیمی و بازی جوانمردانه در اعضای باشگاه.
 8. باشگاه فریزبی، در سال 2011 با چشم‌انداز ترویج و پرورش ورزش در محوطه دانشگاه و همچنین ایجاد رابطه بین بازیکنان تأسیس شد.
 9. باشگاه دو و میدانی، اگر به دویدن پیست، کراس کانتری و جاده علاقه دارید به این باشگاه بپوندید و برای تمرینات هیجان انگیز آماده شوید.
 10. باشگاه کریکت، یکی از بهترین امکانات آموزشی را با مربیگری با کیفیت بالا و مجموعه‌ای خوب از بازیکنان با تجربه است.
 11. باشگاه فوتبال و فوتسال ضمن آموزش، باعث تقویت مهارت‌ها در مسابقات دوستانه داخلی و بین دانشگاهی می‌شود.
 12. باشگاه صخره نوردی چه تازه وارد باشید و چه یک کوهنورد باتجربه، قطعاً چیز جدیدی در مورد این هنر برای یادگیری وجود دارد.
 13. باشگاه تکواندو این هنر رزمی کره‌ای برای یادگیری تمام انواع ضربه‌ها برای دفاع تأکید دارد.
 14. باشگاه موی تای، با یادگیری جنبه‌های مختلف مشت زدن، مشت زدن و لگد زدن به این “هنر هشت اندام” که از تایلند سرچشمه می گیرد، مسلط شوید.
 15. باشگاه شطرنج، مهارت‌های این بازی فکری را بیاموزید و بهبود دهید و شانس شرکت در مسابقات را به دست آورید.
 16. باشگاه غواصی، دنیایی کاملاً جدید و انبوهی از حیات دریایی را کشف کنید که قطعاً چشم‌نواز خواهد بود.
 17. باشگاه ماجراجویی آسمان، در سال 2003 با هدف سازماندهی و تجربه انواع فعالیت های نشاط آور در فضای باز به صورت گروهی تشکیل شد.
 18. باشگاه ورزش‌های الکترونیک، در باشگاه ورزش‌های الکترونیک وارد دنیای بازی‌های مجازی می‌شوید و با هیجانی دلچسب در یک محیط رقابتی بازی کنید و لذت ببرید.

امکاناتی که در باشگاه‌های غیرورزشی دانشگاه‌ تیلورز مالزی می‌بینید

زندگی دانشجویی در تیلورز قطعاً با باشگاه‌های متعدد فرهنگی، ورزشی، پرشور و حرارت خواهد بود، شرکت در برنامه‌های باشگاه‌های غیر ورزشی شور و شوقی وصف ناپذیر در دانشجویان ایجاد می‌کند. لیست برنامه‌های باشگاه‌های غیرورزشی که در پردیس Taylor’s Lakeside می‌توانید از آن لذت ببرید را با هم بخوانیم:

 • باشگاه عکاسی
 • باشگاه توست مستر
 • باشگاه علوم زیستی
 • باشگاه کسب و کار
 • باشگاه کارآفرینی و سرمایه گذاری
 • انجمن هنرهای نمایشی تیلورز
 • باشگاه ارکستر باشگاه کتاب

امکانات خوابگاه‌ های دانشگاه تیلورز مالزی

خوابگاه دانشگاه تیلورز مالزی

تیلورز به دانشجویانی که با اخذ ویزای تحصیلی وارد مالزی شده‌اند، متعهد به تأمین خوابگاه است. اولویت اصلی، تأمین سلامت و امنیت دانشجویان در محیطی عاری از استرس است.

دانشجویانی که زندگی در مالزی را در خوابگاه‌های دانشگاه تیلورز تجربه می‌کنند، از این امکانات بهره‌مند می‌شوند:

 • فضاهای مناسب برای زندگی و یادگیری
 • محیطی با امنیت بالا
 • پشتیبانی 24 ساعته از طریق سرپرستان خانه ما
 • فعالیت‌های اقامتی و کارگاه‌های آموزشی برای تضمین زندگی سالم

سبک های متنوع خوابگاه‌ های دانشگاه TYLORS 

امکانات دانشگاه تیلورز مالزی

برای انتخاب خوابگاه در دانشگاه تیلورز دوگزینه پیش رو دارید:

 1. U Residence، یک خوابگاه شاخص در محوطه دانشگاه است که توسط مدیریت هاستل تیلور اداره می‌شود. این ساختمان 6 طبقه دارای 890 تخت در 128 آپارتمان و 116 واحد مجزای مجزا است که همگی با سلیقه با تخت، تشک، کمد، میز مطالعه و صندلی مبله شده‌اند.
 2. Ruemz (تلفظ “اتاق”) یک بلوک جدید مد روز است که در محوطه دانشگاه قرار دارد. فضاهای زندگی مستقل راحت، حریم خصوصی پیشرفته و ویژگی‌های امنیتی اضافی را ارائه می‌دهد. هر اتاق دارای حمام متصل است و مجهز به تلویزیون، صندوق امانات و یخچال کوچک است.

3 حق انتخاب که در خوابگاه (U Residence) از آن برخوردار هستید

U-Residence یک ساختمان 6 طبقه با 890 تخت است. 128 واحد آپارتمان با 114 واحد داخلی در انتظار دانشجویان این دانشگاه است. شما هستید که باید انتخاب می‌کنید در کدام واحد آپارتمانی زندگی کنید:

 • واحدهای داخلی
 • آپارتمان با آشپزخانه
 • آپارتمان بدون آشپزخانه

انتخاب شما در (Ruemz) کدام است؟

رومز که قبلاً یک هتل بود، دارای 120 تخت در 80 اتاق یک نفره و دو نفره در 7 طبقه است.

این هاستل خدمات دیگری مانند نگهبانی چند سطحی 24 ساعته، سرپرست خانه مقیم، خدمات خانه‌داری، مناطق تفریحی، آشپزخانه مشترک، خشکشویی و پشتیبانی تعمیر و نگهداری را ارائه می‌دهد. در Ruemz با توجه به بودجه و سلیقه خود، می‌توانید یکی از این 4 مورد را انتخاب کنید:

 1. سوئیت‌های انفرادی
 2. سوئیت تک نفره
 3. سوئیت دو قلو
 4. سوئیت دوقلو لوکس

امکانات خوابگاه دانشگاه (Taylor's) برای رفاه و آسایش بیشتر دانشجویان

 • اتاق های شیک و مبله با تهویه مطبوع
 • دسترسی به Wi-Fi (تنظیم شده برای یادگیری آموزشی)
 • نگهبانی 24 ساعته با سیستم نظارت
 • U Lounge انحصاری با تلویزیون موسیقی و اتاق بازی
 • آشپزخانه مشترک با امکانات آشپزی
 • خشکشویی سکه‌ای (موجود در مرکز خرید Syopz)
 • سالن بدنسازی با استخر (با هزینه جداگانه موجود است)
 • میز کمک برای سؤالات
 • تیم تعمیر و نگهداری در محل
 • پشتیبانی 24 ساعته از طریق خانه داران زنده
 • حمایت از رفاه ساکنین با خدمات خانه داری

پذیرش دانشگاه تیلورز مالزی با StudyKL

StudyKL سخاوتمندانه، تجربه‌ی بیش از دو دهه فعالیتش در رابطه با مالزی را با شما به اشتراک می‌گذارد.

با StudyKL در تماس باشید چون:

 • ما اطلاعات جامع و کاملی از کلیه مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌های مالزی داریم.
 • ساختار و موقعیت جغرافیایی مراکز تحصیلی مالزی را به خوبی می‌شناسیم.
 • با اساتید و کارکنان دانشکده‌های مالزی در تماس مستقیم هستیم.
 • برای تهیه خوابگاه و شرکت در کلاس‌ها شما را راهنمایی می‌کنیم.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.