تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
دانشگاه تیلورز در لیست 50 دانشگاه برتر آسیا

درخشش نام دانشگاه تیلورز در لیست 50 دانشگاه برتر آسیا

دانشگاه تیلورز تنها دانشگاه خصوصی جنوب شرقی آسیا است که تا ابتدای سال 2023 در لیست 50 دانشگاه برتر آسیا قرار گرفته است. عملکرد درخشان این دانشگاه در رتبه‌بندی QS سال 2023 کاملا مشهود است. این دانشگاه توانست رتبه ی خود را از 53 در سال گذشته به رتبه 49 ارتقا دهد به همین منظور تنها دانشگاه خصوصی در جنوب شرقی آسیا است که در لیست 50 دانشگاه برتر آسیا قرار گرفت.

STUDYKL نماینده قانونی شما برای اخذ پذیرش از دانشگاه تیلورز مالزی در ایران است.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

این دانشگاه در هفت زمینه مختلف افزایش رتبه داشته است:

  1. اعتبار و شهرت علمی
  2. اعتبار نزد کارفرمایان
  3. تعداد دانشجویان هر دانشکده
  4. استنادات در هر مقاله
  5. مطالعات و تحقیقات به ازای هر دانشکده
  6. دانشجویان بین‌المللی
  7. تبادلات دانشجویان بین‌المللی

پروفسور مایکل دریسکول، رئیس دانشگاه تیلورز گفت: “ارتقای رتبه ی تیلورز با توجه به افزایش سطح رقابت در سطح ملی و جهانی باعث افتخار و خرسندی ماست”.

وی افزود: “عملکرد اخیر دانشگاه تیلورز در رتبه بندی QS آسیا در سال 2023 نقطه عطفی برای دانشگاه ماست. زیرا نشان دهنده کیفیت آموزش های علمی و ارائه روش های عالی برای یادگیری و همچنین بیانگر شایستگی اعضای هیات علمی و دانشجویان این دانشگاه است.

پیشرفت تیلورز در رتبه بندی QS نشان دهنده تعهد ما در پیشبرد هدفی بلند مدت برای رشد و تعالی در روش های آموزشی است. این دستاوردها زمینه ای قوی برای ما ایجاد می کند تا بتوانیم بهترین دانشجویان و کارکنان را جذب کنیم، با بهترین افراد در سطح جهانی همکاری کنیم و فارغ التحصیلانی بی نظیر داشته باشیم”

وی خاطر نشان کرد که دانشگاه تیلورز به دنبال تلاش برای نوآوری و شیوه ی آموزشی است که ایده‌ها و رویکردهای جدیدی را ارائه دهد و این برنامه به عنوان بخشی از اهداف بلند مدت موسسه برای شناخته شدن در سطح بین‌المللی است.

در طول سال‌ها، ما اصلاح سر فصل دروس را مطابق با نیازهای اجتماعی و اقتصادی در حال تغییر جهان در اولویت قرار داده‌ایم. همانطور که ما به سرعت به یکی از معتبرترین موسسات آموزش عالی در آسیا تبدیل شدیم، فارغ التحصیلان ما می توانند از اعتبار ما برای رشد اشتغال خود در منطقه استفاده کنند.

از طریق برنامه‌های تحصیلات تکمیلی آنلاین تیلورز، این دانشگاه قصد دارد با برنامه‌های منعطف و مطالعه در هر زمان، هر مکان به بزرگسالان شاغل نیز آموزش رسانی کند.

(لینک خبر: https://university.taylors.edu.my/en/campus-life/news-and-events/news/taylors-university-is-now-asia-top-50.html)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *