تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
هتلداری تیلورز هفتمین سال متوالی در صدر جدول QS

رشته هتلداری دانشگاه تیلورز: هفت سال بی‌پایان در صدر جدول QS!

دانشگاه تیلورز دانشگاه خصوصی پیشرو است که دوره تحصیلات تکمیلی در هنرهای آشپزی، صنعت غذا، هتلداری و گردشگری در مالزی را ارائه می دهد. موفقیت چشمگیر دانشگاه تیلورز در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS بر اساس رشته در سال 2023، بار دیگر نشانگر تعهد این دانشگاه به تعالی آموزش است. این دانشگاه در رشته ی مدیریت هتلداری رتبه 17 جهان را کسب کرده است. از 2017 هفت سال متوالی است که این دانشگاه به عنوان برترین دانشگاه مالزی برای این رشته رتبه بندی و انتخاب شده است.

STUDYKL نماینده و راهنمای شما برای اخذ پذیرش از دانشگاه تیلورز مالزی است.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دانشگاه تیلورز در رقابت با سایر دانشگاه های برتر هتلداری مانند Ecole hôtelière de Lozanne در سوئیس، دانشگاه نوادا لاس وگاس در آمریکا و مدرسه مدیریت هتل سوئیس در سوئیس این رتبه را به دست آورده است.

پروفسور مایکل دریسکول، رئیس دانشگاه تیلورز گفت: ” دستیابی دانشگاه تیلورز به جایگاهی عالی در رتبه بندی جهانی QS بر اساس رشته باعث افتخار ماست. این نتایج گواهی بر تلاش و فداکاری جامعه تیلورز است – از کارکنان گرفته تا دانشگاهیان و حتی شرکای علمی ما که بی وقفه در حال تلاش هستند تا دانشگاه خود را به یکی از بهترین ها در جهان تبدیل کنیم”

دانشگاه تیلورز علاوه بر رتبه های بالای خود در مدیریت هتلداری، در زمینه های مختلف نیز به دستاوردهای بزرگی دست یافته است. رتبه این دانشگاه برای مطالعات بازرگانی با 6 پله افزایش از 97 در سال گذشته امسال به 91 رسیده است.

در نتیجه، این کالج عنوان بهترین کالج بیزینس خصوصی در مالزی و آسیای جنوب شرقی را به خود اختصاص داده است. این موسسه همچنین جایگاه خود را در هنر و طراحی ارتقا داده و از رتبه 100 به 51 رسیده و برترین دانشگاه مالزی در این رشته ی تحصیلی شناخته شده است.

دریسکول با بیان اینکه موفقیت دانشگاه در این زمینه نتیجه برنامه مدون درسی و سازگاری آن با تغییرات چشم انداز آموزشی است، ادامه داد: “در دانشگاه تیلورز، ما متعهد هستیم که بهترین آموزش‌ ها و فرصت‌های علمی را برای دانشجویان خود فراهم کنیم. ما دائماً برنامه‌ های درسی خود را به روز میکنیم تا اطمینان داشته باشیم که فارغ‌ التحصیلان ما مهارت‌ ها و دانش کافی برای موفقیت در صنعت و دنیای در حال تغییر امروز را دارند”

(منبع خبر: https://university.taylors.edu.my/en/campus-life/news-and-events/news/taylors-university-hospitality-and-leisure-management-subject-ranked-malaysia-best-for-seventh-year.html)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *