تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
آزاد سازی ویزای مالزی

بودجه 2024 مالزی: طرح آزادسازی ویزای مالزی معرفی می شود

دولت مالزی با به رسمیت شناختن سهم قابل توجه بخش گردشگری و تولید در توسعه ملی، طرح آزادسازی ویزای مالزی را معرفی خواهد کرد.

انور ابراهیم، نخست وزیر مالزی در این باره گفت که این طرح شامل تسهیل تصویب مجوزهای اشتغال برای سرمایه گذاران استراتژیک در بخش های کلیدی است.

همچنین شامل معرفی ویزای بلند مدت برای دانشجویان بین المللی هست که برای رفع نیازهای نیروی انسانی ماهر صنعت، فارغ التحصیل شده‌اند.

وی در گزارش بودجه سال 2024 گفت: علاوه بر این بهبود شرایط ویزای فرودگاهی در بدو ورود، ویزای سوشیال و ویزای مالتیپل، گردشگران و سرمایه‌گذاران به ویژه از هند و چین را جهت ورود به مالزی تشویق می‌کند.

وی گفت که دولت همچنین موافقت کرده است که شرایط موجود را برای برنامه مالزی خانه دوم من (MM2H) تسهیل کند تا ورود گردشگران و سرمایه گذاران خارجی به مالزی افزایش یابد.

انور ابراهیم افزود: انتظار می‌رود بهبود MM2H فعالیت های سرمایه گذاری در بازار مالی مالزی و صنعت املاک و مستغلات این کشور را افزایش دهد.

با خدمات STUDYKL در کوتاه‌ترین زمان موفق به اخذ ویزای MM2H مالزی خواهید شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

برنامه مالزی خانه دوم من (MM2H) یک طرح جذاب از سوی دولت این کشور برای خارجی‌هایی است که دوست دارند در مالزی اقامت داشته باشند!
MM2H در واقع اقامت 5 ساله مالزی است که به شما اجازه ماندن و زندگی در این کشور را می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *