تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.

همکاری کمپانی مایکروسافت با دانشگاه UTM

زمان مطالعه: 2 دقیقه
5/5 - (2 امتیاز)

دانشگاه UTM مالزی متعهد شد که با کمپانی مایکروسافت برای بهبود سطح مهارت‌های دیجیتال دانشجویان همکاری داشته باشد! این خبری تازه از دانشگاه فناوری اطلاعات مالزی است که شما را به ادامه آن فرامی‌خوانیم…

STUDYKL راهنمای شما برای اخذ پذیرش از دانشگاه UTM مالزی در ایران است.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

مضمون همکاری دانشگاه فناوری با شرکت مایکروسافت

پروفسور ت. دکتر عبداللطیف صالح، معاون حرفه‌ای پردیس کوالالامپور دانشگاه فناوری مالزی (UTM) و شیخ منظور، مدیر کل بخش عمومی گروه مایکروسافت مالزی، در مراسم تبادل یادداشت تفاهم (MOU) همکاری خود در توسعه مهارت‌های دیجیتال برای دانش آموزان و مربیان UTM را آغاز کردند.

دانشگاه تکنولوژی مالزی (UTM) تفاهم نامه‌ای با مایکروسافت امضا کرد که هدف آن توانمند سازی و آماده کردن دانشجویان و اساتید (UTM) برای پیشرفت در مسیر رو به رشد دنیای دیجیتال است.

با مأموریت پرورش استعدادها و توانمندسازی مردم برای زندگی بهتر از طریق دانش و فناوری‌های نوآورانه، UTM با استفاده از دانش مایکروسافت دانشجویان را به منابع یادگیری دیجیتالی با سرعت خود فراهم می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا برای مشاغل مورد تقاضا آماده شوند.

همچنین به نامزدهای موفق گواهینامه‌های معتبر جهانی توسط مایکروسافت اعطا می‌شود که فرصت‌های شغلی آنها را بیشتر می‌کند. دانشگاه UTM، به عنوان یکی از دانشگاه‌ های برتر تحصیل در مالزی، با درک نقش اساتید در توانمندسازی دانشجویان برای موفقیت در آینده، از مربیان و اعضای هیئت علمی خود با طرح یادگیری مایکروسافت برای اساتید پشتیبانی خواهد کرد.

هدف دانشگاه UTM مالزی از همکاری با مایکروسافت

هدف این برنامه کمک به مربیان برای تغییر آموزش، یادگیری، ارتقای حرفه‌ای رایگان و گواهینامه‌ها به منظور استفاده در کلاس درس است. علاوه بر این دانشگاه (UTM) در Code شرکت خواهد کرد که بدون هیچ مانعی با ابتکار مایکروسافت برای کمک به افزایش آگاهی و مشارکت زنان در فناوری از طریق مهارت و آموزش مدیریت و رهبری می‌شود.

این تفاهم نامه بخشی از استراتژی UTM برای دانشجویان آینده‌نگر است و تضمین می‌کند که هنگام شروع حرفه خود به مهارت‌های مورد نیاز مشرف هستند. دانش‌آموزان امروزی باید با دسترسی به ابزارها، تجربیات و فرصت‌های یادگیری برای مهارت‌های لازم ایجاد فرصت‌ها و موفقیت‌های آینده خود، توانمند شوند.

جدیدترین اخبار دانشگاه های مالزی را در STUDYKL بخوانید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

منبع: https://news.utm.my/2022/07/utm-commits-to-future-proofing-students-with-digital-skills-in-collaboration-with-microsoft/

تاریخ خبر: 4 ژولای 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *