تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
کمک‌ هزینه‌ تحصیلی دانشگاه UPM مالزی

کمک‌ هزینه‌ تحصیلی دانشگاه UPM مالزی

زمان مطالعه: 4 دقیقه
5/5 - (203 امتیاز)

دریافت کمک هزینه­‌ تحصیلی در دانشگاه UPM مالزی، یکی از معتبرترین دانشگاه‌ های دنیا با رنکینگ 132 جهانی، هوشمندی و ظرافت طبعی می‌­خواهد که متقاضیان تحصیل در مقاطع تکمیلی در مالزی قطعاً از آن برخوردار هستند. با اخذ کمک هزینه­‌ی تحصیلی در دانشگاه UPM بلیط شانس شما برده است.

با راهنمایی گرفتن از کارشناسان تیم STUDYKL ضمن اخذ تضمینی پذیرش در دانشگاه منتخب خود، موقعیت طلایی کمک هزینه­‌ی تحصیلی را از آن خود کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

کمک هزینه تحصیلی در دانشگاه UPM مالزی

نظرتان درباره تحصیل در چهارمین دانشگاه معتبر کشور مالزی، همراه با پیشنهاد وسوسه انگیز استفاده از بورسیه تحصیلات تکمیلی دانشگاه UPM چیست؟ شاید شما هم جزو کسانی باشید که نمی‌دانستید، دانشگاه پوترا هم در ردیف دانشگاه‌هایی است که به فارغ التحصیلان (IGSS) بورسیه تحصیلی می­‌دهد؟

به نظر شما هم لذت تحصیل با بورسیه تحصیلی دانشگاه upm مالزی، برابر با لذت بلیط رایگان گردش به دور دنیا است‌؟ بورسیه تحصیلی دانشگاه پوترا آن قدر جذاب و وسوسه برانگیز است که دانشجویانی زیادی را با سوابق تحصیلی عالی از کشورهای جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه، آسیای جنوبی و آفریقا میهمان این دانشگاه بزرگ کرده است!

اولویت دریافت بورسیه تحصیلی با اعضای هیئت علمی دانشگاه‌هایی است که قصد مطالعه و مبادله تحقیقاتی با دانشگاه putra را دارند.

بهترین زمان برای اخذ بورسیه تحصیلی دانشگاه پوترا

از جمله شرایط اخذ کمک هزینه تحصیلی دانشگاه پوترا که شاید چندان در کنترل ما نباشد، ‌تعداد بورسیه‌­های اعطا شده، کیفیت برنامه‌­های دانشگاه و دسترسی به بودجه­‌های تخصیصی است.

هر چند مسائل گفته شده شاخص مهمی برای کاندیداتوری اخذ کمک هزینه تحصیلی است، اما مهم‌تر از آن هوشمندی شما برای استفاده درست و زمان مناسبی است که برای دریافت برگ برنده خود در دانشگاه یو پی ام اقدام می‌کنید.

برای دریافت بورسیه تحصیلی دانشگاه UPM تا زمان از دست نرفته، عجله کنید. پس با در دست داشتن مدارک لازم برای اخذ کمک هزینه‌ی تحصیل در مالزی پیش بروید.

شرایط اخذ کمک هزینه‌ تحصیلی دانشگاه پوترا مالزی

شرایط اخذ کمک هزینه‌ تحصیلی دانشگاه پوترا مالزی

 • شرط اول دریافت بورسیه تحصیلی، داشتن شرایط عمومی درخواست دانشجویان بین المللی است.
 • شرط دوم که نباید از آن غافل بود، داشتن مدرک کارشناسی ارشد با حداقل معدل 3.5 است.
 • برای داشتن شرط سوم، کافی است تحقیقاتی را که‌ برای دانشگاه در اولویت است به سرانجام برسانید.
 • درباره شرط چهارم، باید بگوییم متقاضی دریافت کمک هزینه تحصیلی دانشگاه پوترا، نباید هیچ گونه بورسیه تحصیلی، پشتیبان مالی یا هر نوع شغل دیگری داشته باشد.
 • شرط پنجم، تأیید طرح تحقیقاتی توسط استاد راهنما به اضافه­‌ی نامه پشتیبانی مشاور یا استاد راهنما است.
 • ششمین شرط برای دریافت کمک هزینه، انتشار حداقل یک مقاله تخصصی در یکی از ژورنال های معتبر دانشگاهی است. اگر این شرط را ندارید باز هم جایی برای نگرانی نیست، می توانید از توصیه‌­های مؤسسات دانشگاهی، مانند معاون و مدیر استفاده کنید.
 • شرط هفتم، چندان سخت نیست! فقط کافی است نامه‌ای از سفارت دانشجویی داشته باشید که تأیید کند هیچ گونه کمک مالی، بورس تحصیلی یا درآمدی از سوی سازمان­‌ها یا نهادهای مشابه نداشته‌­اید.
 • شرط هشتم، اولویتی است که دانشگاه یو پی ام به متقاضیانی از دانشگاه­هایی داده است که دارای تفاهم‌­نامه با UPM هستند.
 • آخرین و نهمین شرط، اتمام تحصیلات در زمان مقرر است.
 • از همه مهم‌تر دانستن این نکته است که در صورت ارسال اطلاعات نادرست، بورس تحصیلی‌تان خاتمه یافته و موظف به عودت هزینه‌­های پرداختی خواهید بود.
 • لازم است بدانید اگر تا سه ماه پس از درخواست و بسته شدن آگهی، پاسخی مبنی بر پذیرفته شدن دریافت نکردید، دیگر منتظر نباشید چون موفق به دریافت کمک هزینه تحصیلی نشده‌اید.

راهنمای دریافت بورسیه تحصیلی برای دانشجویان دانشگاه UPM

برای دریافت بورسیه تحصیلی، فرقی بین دانشجویان بومی یا بین المللی نیست؛ فقط باید دانشجوی کارشناسی ارشد (با تحقیق) یا دکترا باشید که آن هم فقط برای نیمسال دوم 2019/2020 قابل دریافت است.

نکته جالب توجه برای دریافت بورسیه دانشگاه پوترا مالزی، وضعیت فعلی تحصیلی دانشجو است که باید در شرایط “وضعیت خوب” باشد. نیازی به گفتن ندارد که دانشجویانی با وضعیت “مشروط” یا دانشجویانی که تحصیل شان با تأخیر همراه است، واجد دریافت بورسیه تحصیلی نیستند.

مهم‌ترین نکته‌ای که نباید فراموش کنید، تأییدیه مشاور / رئیس کمیته نظارت/ رئیس پرژوه/ رئیس دانشکده یا مدیر مؤسسه است که باید همراه با درخواست‌تان ارائه دهید. و در نهایت، تأییدیه ای است که باید به وسیله ناظر / رئیس / عضو کمیته نظارت، تأمین شود.

اجازه بدهید از یک واقعیت نه چندان خوشایند پرده برداری کنیم، کمک هزینه تحصیل در دانشگاه پوترا شامل حداکثر 30 درصد شهریه برای 6 ترم شامل می­‌شود. لطفاً نفس عمیق بکشید؛ 30 درصد در مقایسه با کل هزینه‌ها، رقم قابل توجهی است، پس ناامید نشوید و ادامه بدهید.

چگونگی اخذ کمک هزینه­‌ تحقیقاتی دانشگاه پوترا (تحصیل به صورت تحقیق)

اجازه دهید برایتان بگوییم، یکی از شرایط اصلی برای دریافت بودجه تحقیقاتی معتبرترین دانشگاه‌های مالزی، دارا بودن حداقل یکصد هزار رینگت در زمان انتصاب GRA است. می­‌توانید قبل از درخواست کمک هزینه تحقیقاتی، مدارک زیر را آماده کنید تا روند انجام کارها بیشتر و بهتر تحت کنترل­‌تان باشد.

همراه داشتن کپی نامه تأیید کمک هزینه تحقیقاتی یا نامه اعتبار سنجی که به رؤیت رئیس پروژه تحقیق و ارزیابی رسیده باشد برای دریافت کمک هزینه تحقیقاتی لازم است.

فراموش نکنید، کسانی که قبلاً از کمک­‌های مالی یا بورس­‌های تحصیلی استفاده کرده­‌اند، واجد شرایط دریافت هزینه تحقیقاتی دانشگاه پوترای مالزی نیستند. خوب است بدانید، طول دوره تحصیل مجاز برای متقاضیان دریافت هزینه تحقیقات در مقطع کارشناسی ارشد 4 ترم و دکترا 6 ترم است.

مبالغ دریافتی دانشجویان متقاضی کمک هزینه تحصیلی دانشگاه پوترا

کمک هزینه ماهانه ای که دانشجویان مشمول کمک هزینه تحصیل دریافت می‌کنند، بسته به تعداد کل ساعت‌های اختصاص داده شده برای کمک به تدریس است.

شنیدن این خبر باعث خوشحالی‌تان خواهد شد که بدانید؛

 • برای 3 ساعت تدریس در هفته 1,250 رینگت
 • برای 4 ساعت تدریس در هفته 1,300 رینگت
 • و برای 6 ساعت تدریس در هفته می توانید 1,500 رینگت دریافت می‌کنید.

تخفیفات شهریه دانشگاه UPM مالزی

اگر می‌خواهید از تخفیفات شهریه در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پوترا مطلع باشید باید برایتان بگوییم:

 • تخفیف برای رشته‌های علوم 900 رینگت
 • تخفیف رشته‌های پزشکی 1,200 رینگت
 • تخفیفات رشته‌های علوم انسانی 700 رینگت است.

تخفیف شهریه برای مقطع دکترا در دانشگاه UPM،

 • برای رشته‌های علوم 1,400 رینگت است
 • تخفیف رشته‌های پزشکی 1,600 رینگت است.
 • تخفیف رشته‌های علوم انسانی 1,200 رینگت است.

اخذ پذیرش دانشگاه پوترا با STUDYKL

STUDYKL را بهتر بشناسید:

 • از افتخارات STUDYKL ارائه خدمات استثنایی به تمامی علاقه‌مندان برای تحصیل در دانشگاه‌ های مالزی است.
 • تجربه سال­‌های متوالی زندگی در مالزی و قریب به دو دهه فعالیت در زمینه اخذ پذیرش از معتبرترین دانشگاه­‌ های مالزی، STUDYKL را تبدیل به یکی از قوی­‌ترین و حرفه‌­ای­‌ترین ارائه دهنده خدمات دانشجویی کرده است.
 • با STUDYKL در مالزی تنها نیستید، چون در تمامی مراحل از ثبت نام گرفته تا اخذ ویزا، تهیه خوابگاه و رزرو بلیط همراه­‌تان هستیم.
 • STUDYKL با شناخت دقیقی که از ساختار دانشگاه‌ها، مدیران، مسئولین و کارکنان دانشگاه­‌ های مالزی دارد شما را تنها نمی‌گذارد.

برای مشاوره رایگان تحصیلی تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *