تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
یکشنبه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
رتبه برتر دانشگاه Sunway در میان دانشگاهای خصوصی مالزی

رتبه برتر دانشگاه Sunway در میان دانشگاهای خصوصی مالزی

دانشگاه سان وی یکی از دانشگاه های خصوصی بزرگ مالزی است که آموزش کامل با کیفیت بالا را برای همه دانشجویان بدون در نظر گرفتن نژاد، عقیده یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی ارائه می دهد. در آخرین رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی Times Higher Education (THE) در سال 2023، دانشگاه سان‌وی رتبه 1 را بین دانشگاهای خصوصی و غیردولتی (GLU) در مالزی بدست آورده و به عنوان یکی از 10 دانشگاه برتر شناخته شده است.

STUDYKL تنها نماینده قانونی شما برای اخذ پذیرش از دانشگاه سان وی مالزی در ایران است.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دانشگاه سان وی اکنون رتبه 800-600 را در مجموع 1800 دانشگاه در 104 کشور و منطقه بدست آورده است (رتبه بندی دانشگاه های جهانی(THE) یکی از بزرگترین وجامع ترین سیستم رتبه بندی دانشگاه‌ها است)

پروفسور سیبراندس پوپما، رئیس دانشگاه سان وی گفت: ” بسیار خوشحالیم که معیارهای لازم برای واجد شرایط بودن دریافت رتبه را داشتیم و نام ما در جدول رتبه بندی دانشگاه های جهانی قرار گرفت.”

در این جدول رتبه بندی 13 شاخص به دقت مورد ارزیابی قرار گرفته است که عملکرد موثر یک موسسه را در چهار زمینه ارزیابی می کند: آموزش، تحقیق، انتقال دانش و دیدگاه بین المللی جمع‌آوری داده‌ها و این رتبه‌بندی‌ها که مورد اعتماد دولت‌ها و دانشگاه‌ها هستند، منبع موثقی برای دانشجویان هنگام تصمیم‌گیری در مورد محل تحصیل به حساب می آید.

دانشگاه سان وی همچنین بهترین دانشگاه خصوصی در مالزی بر اساس رتبه بندی THE Impact 2022 است که در بین 1406 موسسه خارجی در رتبه 301+ قرار گرفت.

در رتبه بندی ملی مبنی بر اشتغال فارغ التحصیلان، دانشگاه سان وی به عنوان دانشگاه برتر مالزی در زمینه ی اشتغال فارغ التحصیلان توسط گروه Talentbank در سال های 2022 و 2023 انتخاب شده است. این گزارش قابلیت اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاه های مالزی در سراسر کشور را ارزیابی می کند و دانشگاه هایی که بیشترین فارغ التحصیلان را داشته اند انتخاب میکند.

(منبع خبر: https://www.prnewswire.com/apac/news-releases/sunway-university-ranked-no-1-non-glu-private-university-in-malaysia-301831685.html)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *