تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
منو
تحصیل در مالزی تخصص ماست، STUDYKL با دو دهه تجربه
وبسایت studykl.com با پشتیبانی هلدینگ شریف با دو دهه تجربه، راهنمای شما برای تحصیل در مالزی می باشد.
روش های مهاجرت به مالزی

روش های مهاجرت به مالزی 2024

زمان مطالعه: 5 دقیقه
4.9/5 - (69 امتیاز)

روش های مهاجرت به مالزی متنوع است؛ از مهاجرت کاری، تحصیلی و ازدواج گرفته تا مهاجرت با خرید ملک، ثبت شرکت، تولد فرزند و برنامه مالزی خانه دوم. بنابراین انتخاب بهترین راه که متناسب با بودجه و شرایط شما باشد، به تحقیق نیاز دارد. البته بهترین روش برای هر فردی با فرد دیگر متفاوت است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر اقدامی راه های مهاجرت به مالزی را در این مقاله بررسی کنید…

به STUDYKL اعتماد کنید تا از میان راه های مهاجرت به مالزی 2024، ساده ترین روش را بسته به شرایطتان پیش روی شما قرار دهیم.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

روش های مهاجرت به مالزی

مالزی نه تنها یک مقصد توریستی محبوب؛ بلکه یک مکان عالی برای اقامت است. هر ساله صدها نفر از سراسر جهان مهاجرت به مالزی را برای زندگی برمی‌گزینند! آمار آن هم هر سال بیشتر شده؛ چراکه این سرزمین زیبا مکانی بی‌بدیل برای زندگی و سپری عمر است. در کل باید بدانید روش های مهاجرت به مالزی در لیست زیر خلاصه می‌شود:

 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت با ویزای همراه
 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت با برنامه مالزی خانه دوم من
 • مهاجرت توریستی به مالزی
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق تولد فرزند
 • مهاجرت با ثبت شرکت
 • مهاجرت با خرید ملک در مالزی

– مهاجرت تحصیلی به مالزی

مهاجرت تحصیلی به مالزی

در واقع آسان ترین راه مهاجرت به مالزی، مهاجرت تحصیلی بوده که برای شما و فرزندانتان امکان پذیر است. البته که شرایط خاصی دارد؛ ولی اگر برای مهاجرت عزمتان را جزم کرده باشید، فراهم کردن شرایط لازم هم کار سختی نخواهد بود.

از آنجایی که کشور مالزی مدارس و دانشگا‌ه‌های معتبری دارد، زمینه تحصیل شما و فرزندانتان مهیا است. برخی از این مراکز آموزشی بسیار فراتر از تصورات شما هستند. برای مثال مدرسه بین المللی سانوی یک مدرسه کانادایی در مالزی است که طبق آموزش‌های روز دنیا پیش می‌رود. درس خواندن کودکتان در این مدرسه مانند پلی به سوی خوشبختی است.

و یا حتی دانشگاه های مالزی که اکثر رشته‌های مهندسی و پزشکی را پوشش می‌دهند و مدارک آنها دارای اعتبار جهانی است. پس از اتمام تحصیلات در این دانشگاه‌ها می‌توانید در هر کجای دنیا که دلتان می‌خواهد مشغول به کار شوید؛ چون شما فارق‌التحصیل یک دانشگاه معتبر هستید!

– مهاجرت از طریق ویزای همراه مالزی

جالب اینجاست که اگر فرزند یا همسر شما برای تحصیل به مالزی برود، شما هم می‌توانید همراه او بروید! برای مثال اگر فرزندتان در یکی از مدارس مالزی مشغول به تحصیل شود و موفق شوید که ویزای تحصیلی مالزی را برایش بگیرید، مادر کودک می‌تواند همراه او برود که به این نوع مهاجرت، مهاجرت از طریق ویزای همراه می‌گویند.

البته در شرایط خاصی مانند جدایی والدین از هم، پدر کودک نیز می‌تواند در طول مدت تحصیل فرزندش به مالزی برود و آنجا ساکن شود. برای دانشجویان نیز فعال کردن ویزای همراه امکان پذیر است و یکی از راه های مهاجرت به مالزی درخواست ویزای همراه دانشجویی است.

با این حال دانشجویان مالزی نیز می‌تواند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود درخواست ویزای همراه بدهند. در ضمن باید بدانید که با روش مهاجرت از طریق اخذ ویزای همراه مالزی نمی‌توانید در این کشور مشغول به کار شوید! ناگفته نماند افرادی که موفق به دریافت ویزای همراه مالزی می‌شوند از تمام حقوق شهروندی برخوردار خواهند شد. مدت اعتبار ویزای همراه وابسته به ویزای تحصیلی است و مدام باید تمدید شود. معمولا ویزای همراه هر سال باید تمدید شود.

– مهاجرت از طریق برنامه MM2H

یکی از بهترین روش های مهاجرت به مالزی برنامه مالزی خانه دوم من است. با کمک این برنامه و بودجه‌ای که دارید می‌توانید یکی از 3 سطح نقره، طلا و پلاتینیوم را انتخاب کنید. با انتخاب سطح پلاتینیوم و 5 میلیون رینگیت سپرده می‌توانید برای اقامت دائم مالزی اقدام کنید. همچنین سطح طلا با سپرده 2 میلیون رینگت به شما اجازه 15 سال اقامت را داده و با انتخاب سطح نقره با مبلغ 500.000 رینگیت می‌توانید 5 سال در مالزی اقامت کنید.

برای مشاوره رایگان تخصصی و مهاجرت از طریق برنامه MM2H که در بالا توضیح دادیم، می‌توانید با STUDYKL تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

– مهاجرت کاری به مالزی

مهاجرت کاری به مالزی

یکی از پرمتقاضی‌ترین روش های مهاجرت به مالزی، اخذ ویزای کار است. با این روش شما می‌توانید بین 2 تا 5 سال در مالزی اقامت داشته باشید. برای کسب اطلاعات تخصصی درباره شرایط و چگونگی این نوع مهاجرت مقاله ویزای کاری مالزی را بخوانید.

– مهاجرت از طریق ثبت شرکت

در کنار تمام روش‌ های مهاجرت به مالزی، مهاجرت از طریق ثبت شرکت هم متقاضیان خاص خودش را دارد. این روش مهاجرت با تمام چالش‌های پیش رو قابل پیگیری بوده و شما می‌توانید از این طریق نیز اقامت را بگیرید. البته قبل از هر کاری پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران ما در STUDYKL تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم در این مورد را به صورت رایگان دریافت کنید.

– مهاجرت از طریق خرید ملک

قبل از هر اقدامی باید بدانید که مهاجرت به مالزی از طریق خرید ملک امکان پذیر نیست؛ ولی شما می‌توانید با کمک ویزای مالزی خانه دوم من به مدت 5 سال در خاک این سرزمین اقامت داشته باشید. اگر سرمایه کافی برای خرید ملک را دارید، پس از گرفتن ویزای MM2H هم می‌توانید اینکار را بکنید.

– مهاجرت از طریق ازدواج

مهاجرت از طریق ازدواج

یکی از معمول‌ترین روش‌های مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج است. البته باید بدانید ازدواج یک خانم خارجی با شهروند آقا مالزیایی فرآیند ساده‌تری برای مهاجرت به مالزی است تا ازدواج یک آقا خارجی با شهروند خانم مالزیایی. بنابراین اگر شما خانم هستید و می‌خواهید از این روش برای مهاجرت به مالزی کمک بگیرید شانس بیشتری خواهید داشت. 

– مهاجرت توریستی به مالزی

همه ما می‌دانیم که مهاجرت به معنی ترک کردن محلی و کوچ کردن به مکانی دیگر است. پس عبارت مهاجرت توریستی به مالزی اشتباه می‌باشد و این نوع از سفر کردن جزو راه و روش های مهاجرت به مالزی نیست.

با اینکه کشور مالزی بسیار توریست‌پذیر بوده و درهای مالزی همواره به روی گردشگرانش باز است؛ ولی شما با ویزای توریستی مالزی فقط می‌توانید 2 هفته در خاک این کشور بمانید. پس اینکار مهاجرت محسوب نشده و تنها یک سفر گردشگری و توریستی است.

– مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

بسیاری از افراد از میان روش های مهاجرت به مالزی، طریق سرمایه گذاری را انتخاب می‌کنند. این راهکار یکی از بهترین روش ها است.

با این حال باید بدانید که سرمایه گذاری در ملک برای مهاجرت امکان پذیر نیست؛ ولی می‌توانید با افتتاح حساب بانکی به مبلغ یک میلیون رینگیت در طرح مالزی خانه دوم و مبلغ 300 هزار رینگت در طرح S-MM2H به مالزی مهاجرت کنید. در این روش اجازه همراه کردن همسر و فرزند مجرد تا 21 سال را خواهید داشت.

– مهاجرت از طریق تولد

شاید شنیده باشید که در برخی از کشورها مهاجرت از طریق تولد قابل پیگیری است؛ گرچه کشور مالزی به این اصل اعتقاد نداشته و فردی نمی‌تواند از طریق تولد شهروند مالزی شود.

روش های مهاجرت به مالزی و هزینه آن

وقتی یکی از روش های مهاجرت به مالزی را انتخاب نمودید، باید سبک و سنگین کنید و لیستی از هزینه‌ها را برای خود بنویسید. در کل باید گفت هزینه مهاجرت بستگی به نوع ویزایی که می‌گیرید دارد! برای مثال هزینه مهاجرت کاری با تحصیلی متفاوت است.

یکی از عوامل موثر در مهاجرت تحصیلی نوع مدرسه یا دانشگاهی است که انتخاب می‌کنید! در صورتی که برای مهاجرت MM2H علاوه بر هزینه اخذ ویزا، می‌بایست حساب بانکی شما نیز مبلغ مشخصی که دولت مالزی اعلام می‌کند، موجودی داشته باشد! این مبلغ تا همین چندی پیش یک میلیون رینگت گزارش شده است.

در مجموع باید گفت قیمت انواع روش های مهاجرت به مالزی عدد و رقم دقیقی ندارد؛ ولی برای دانستن جزئیات این هزینه ها پیشنهاد می‌کنیم با متخصصان ما در STUDYKL تماس بگیرید تا هزینه‌های مهاجرت را دقیق‌تر به شما اعلام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

روش های مهاجرت به مالزی و مدارک لازم 

پیش از اینکه بخواهید به فکر جمع‌آوری مدارک لازم باشید، اول باید یکی از راه های مهاجرت به مالزی را انتخاب کنید. در کل این مدارک برای مهاجرت به مالزی لازم است:

 • پاسپورتی که اعتبار داشته باشد
 • چند عدد عکس پاسپورتی
 • گواهی سلامت فرد
 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • و…

ساده ترین روش مهاجرت به مالزی برای ایرانیان

از آنجاییکه هر کشوری برای پیشرفت و توسعه خود می‌کوشد، مالزی هم به سرمایه گذارانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، نه نمی‌گوید. پس اگر می‌خواهید بدون کمترین دغدغه‌ای به مالزی مهاجرت کنید، این راه را به شما پیشنهاد می‌دهیم. در واقع ساده ترین راه مهاجرت به مالزی برای ایرانیان، سرمایه گذاری نقدی در بانک‌های مالزی است.

مشاوره بهترین روش مهاجرت به مالزی با STUDYKL

STUDYKL پس از دو دهه تجربه حامی و همراه شما برای مهاجرت به کشور مالزی است.

ما مفتخریم که در این راه حتی یک شاکی نداریم!

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *